Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תגידו מזל טוב! (האוטו החדש בדרכו:-) )

yanivz
שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שזה אמור לעניין מישהו, פשוט אני מלא התרגשות והייתי חייב לשתף את הפורום בו נעזרתי רבות בחיפושים אחר רכב חדש. 8)

ובכן, לאחר שמאסתי בחיפושים אחר אוטו נורמלי ביד שניה, החלטתי לקנות רכב חדש מהחברה. "עם הניילונים".

הכלה היא פיג'ו 206 XS 1600 ידנית בצבע כסוף 'איסלנד'. (אם אני לא טועה, האחרונה במלאי ה XS של לובינסקי).

לאחר משא ומתן ארוך מתיש ומייגע, קיבלתי הנחה אסטרונומית (לטעמי, לפחות) בסה"כ של 9,450 ש"ח.

האוטו יגיע עם גג נפתח, בעל כורחי (לא היה בלי), צבע מטלי, ומפתחות :-P

עוד לא סגרתי על האיבזורים והתוספות, ככה שאם אתם ממליצים על תוספת שהיא בגדר חובה - אנא תנו דעתכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב על הרכישה :-D

הסופר מיני הכי טובה שניתן לרכוש כחדשה, נקודה!

אתה לא צריך אף תוספת, הגיר ידני, זה מספיק :wink:

סתם...אתה מקבל את החבילת MUSIC MACHINE שהריצו בפרסומות ("מערכת סאונד מקצועית וגלגלי מגנזיום")?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם, אתה מקבל את החבילת MUSIC MACHINE שהריצו בפרסומות ("מערכת סאונד מקצועית וגלגלי מגנזיום")?

האמת שלא - לצערי, רק הדגמים הזולים מקבלים את החבילה הזאת (דגמי ה 1400). :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעובד חברת דוד לובינסקי (לשעבר-מחלקת ביקורת) אני מאחל לך מזל טוב קנית מכונית נעימה לנסיעה וטוב עשית שקנית ידנית

אומנם קנית 206 ,אני נסעתי עם 307 כשהשכרתי רכב בגרמניה וזה היה אוטו מדהים וחסכוני

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב! תתחדש על הרכב ותהנה איתו.

אגב, לגבי החבילת מוזיקה ("MUSIC MACHINE") אפשר לקבל קצת יותר פרטים ? מה היא כוללת וכו'?

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא - לצערי, רק הדגמים הזולים מקבלים את החבילה הזאת (דגמי ה 1400). :-(

אל תצטער

סתם מערכת מסריחה בגרוש וחצי שמיועת למשוך קהל מצומצם ביותר...

בכיף שלך תשקיע במערכת לטעמך

לגבי גאנטים-המחיר שציינת לגבי רכישת גאנטים בחוץ,על איזה גאנטים אתה מדבר?

שים לב לחברה של הגאנטים-חברה זולה ומעפנה תעלה לך ביוקר בעתיד

הגאנטים הזולים מתעוותים/מתפוצצים/נסדקים בקלות יחסית ועל כן אל תשקיע בהם

כמו כן שים לב לנתוני האופסט-שיתאימו בדיוק להמלצת היתרן ודרישות הרכב

נ.ב-יש בחור עם גאנטים של 206 גי טי אי במצב יפה למכירה

אם תרצה פנה בפרטי אני יכוון אותך

אחד הגאנטים הכי יפים שראיתי ל206 זה המקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ועזוב כל מיני תוספות של היבואן.

הוא ירכיב את מה שהכי זול ולא את מה שהכי טוב. אם אתה כבר שם בסביבות ה 100K ש"ח לרכב חדש אז לא שווה לחסוך עוד 1000 ש"ח כדי לקבל מהיבואן מערכת זבל שתרגיז אותך כל הזמן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה הזדמנות ..

בשעה טובה (ועם טיפל'ה כאב בלב.. היא הייתה יפיפיה אמיתית) מכרתי את היונדאי קופה הצהובה שלי (שבתמונה מצד ימין).

וביום ראשון הקרוב (שעד שיגיע נראה לי שאתחרפן..) אני נוסע לקחת סוף סוף (מבני יעיש? ככה זה נקרא ?) את האיביזה קופרה החדשה שלי.

ג'נט 17" מקורי, סאן רוף מקורי - הורדתי את מראות הניקל שלדעתי "ערסיות" ואת מערכת השמע המגוחכת.. (מחכה לה המערכת שמופיעה אצלי בחתימה..) כמובן שמחכה לה גם קסנון איכותי שאקנה בהמשך.. ובהמשך היותר מאוחר במידה וארגיש צורך - צ'יפ.

לפותח השרשור, תתחדש מלא מלא, תהנה מהרכב, ותכין את נייר הטואלת למשך תקופת ההרצה.. הריר שנוזל על ההגה מגעיל :lol:

שבת שלום חברים.

אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור, תתחדש מלא מלא, תהנה מהרכב, ותכין את נייר הטואלת למשך תקופת ההרצה.. הריר שנוזל על ההגה מגעיל :lol:

שבת שלום חברים.

אבי.

קודם כל תודה רבה, ותרשה לי לשאול בתור אחד שקונה רכב חדש פעם ראשונה: הרצה? כמה ק"מ? לא אמרו לי דבר על זה..

יא באבאי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...