Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ההתקנה הסופית באלפה שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההתקנה בוצעה לפני כשבועיים, וחלקכם ראו את התוצר הסופי במפגש מרכז האחרון, אבל רק אכשיו יש לי את האפשרות לצלם את זה, כי המצלמה שלי חזרה מטיול בארופה. היו כאלה שעקבו אחרי הפרוייקט, למי שלא - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=141761

במהלך הפרוייקט בוצעה בניית התיבה (תודה כל מי שעזר, מי בעצה, ומי במילה טובה!), פודים (אני יודע לגבי הזווית:oops:! אם הייתה לי הזדמנות שנייה - הייתי משנה כמה דברים. בין היתר - את זה. אבל זה כבר מוכן ומותקן, אז...), החלפת ריפוד דלתות, ובנייה בבגאז' (שביצע המתקין, רמי קראדי מתומקאר ,רמת השרון).

הרכב - אלפה רומאו 146, שנת 96.

הציוד - HU אלפיין 9856 (ולא, זה לא אותו אחד שאני מוכר, ההוא באמת חדש :lol:, המבין יבין!).

קומפוננט - מורל פולס.

סאב - רוקפורד P2.

מגבר - Cadence Q4000.

חיווט - כבלי RCA של Canare, ברמה של סטודיו מקצועי, כבל RCA מפוצל של Stinger, כבל הזנה של 6 Gauge.

תאורה - זוג מנורות איתות כתומות.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר נראה מאחורי זכוכית..הוא לא צריך להיות פתוח לאיוורור מטעמי חימום?

ALPINA-a creator of superbly rounded performance road cars.comfort and performance like no other car.Great grip, poise and stability yet very compliant

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר לא מתחמם, אבל אני חושב שאולי תהיה בעיה בקיץ. בעל המגבר הקודם התקין אותו מתחת למושב האחורי, ללא אוויר, וזה לא הפריע כלל וכלל, הוא עבד ככה שנה וחצי כמו שעון (קניתי אותו מחבר, ולכן אני יודע בדיוק מה עבר עליו). במידה ויהיו בעיות חום, אני אתקין לו זוג מאווררים של מחשב (זה גם 12v), אחד בכל דופן, כשאחד מכניס אוויר והשני מוציא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לך את זה במפגש ואני אומר גם עכשיו, יצא לך ממש יפה. וגם שומעים טוב.

מה לגבי הגריל של הקומפוננטים מקדימה ? כיצד הדבקת?

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לך במפגש גם פה אתה רוצה תגובות? חזיר! :-D

יצא לך מאוד יפה! רק חבל על הזויות באמת ואני עוד אמרתי לך את זה בשירשור בזמנו שפתחת! אתה רואה? ותראה נניח אצלי שתשמע מפגש הבא (אם אני בא לא בטוח) אתה תבין למה התכוונתי לזויות, זה באמת משנה! סה"כ יצא מאוד יפה, וגם לגבי הגבר (מאווררים וכו') אמרתי לך במפגש.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2asif84 : מסתדר. מה הבעיה? אתה מסתדר בתפעול המחשב, לא? וזה קצת יותר קשה, בינינו. זאת סה"כ תוכנה, לא מורכבת במיוחד, פשוט צריך לשבת קצת על ספר הוראות. תבוא למפגש מרכז הבא, נשמח לעזור לך.

2eden_sti: הגריל של הקומפוננט יושב טוב, חיזקתי אותו עם כמות מכובדת של סיליקון:lol:. גם מצאתי שיטה אחרת להדבקה, הפעם זה לא הולך לשום מקום!

2שומאכר: מן הראוי שגם ההתקנה הזאת תהיה נכס הפורום, לא כולם באים למפגשים, אולי אנשים בדיוק מחפשים רעיון להתקנה? סתם !! רק רציתי קצת צומי:hihi:, ככה אני, אתה כבר יודע8).

תודה רבה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס, מי לא מחפש צומי? :wink::-D

אחלה בניה אחלה עבודה. שומעים בהתאם.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מעננין הזוית של המידים שעליה דובר כבר - זה נראה מעולה !

הכל מותקן בטוב טעם ובצורה נקיה.

אני הולך עם העדר לגבי המאווררים למגבר.

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב! אחלה עבודה,נקייה ומסודרת.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה!!!

עבודה יפיפיה, הזוית? לא נורא, כיוונים ראויים לסאונד, יהיה אחלה! (סאונד, לא חומוס..).

בהשקעה ככ מכובדת רצינית וכיפית, האם יותר לי לשאול (וארשה לעצמי) למה רק פולס ולא דוטק לפחות? למה אין הכנה לכבל 4 גיץ' לשידרוגים:wink:

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...