Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בכמה "שיפורים" קוסמטיים הביעו את דעתכם.

שימו לב! השרשור הזה בן 6264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נראה שמור מאוד, אבל יש עוד מקום לשיפור כגון:(טוב זאת דעתי לפחות)

1. הנמכה.

2. השחרת חלונות.

3. צביעת כל פסי הקישוט בצבע האוטו.

ודי כבר אם היציאות המגעילות האלו, במקום ללכלך תעזרו לבן אדם להגיע לתוצאות טובות.

תנו לו קצת עצות איפה עוד אפשר להשתפר.

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם רעיון היכן אני יכול למצוא פסי קישוט ל 106 XR דור שני שנת 99 5 דלתות? =\

תבדוק אצל הפירוקיות

אם לא תמצא תוכל להזמין מהחברה במחיר מעט יקר

"I teach the fools some basic rules"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אצל הפירוקיות

אם לא תמצא תוכל להזמין מהחברה במחיר מעט יקר

אני הולך מחר לחברה לברר כמה יעלה כנפונים של XSI אני ישאל בהזדמנות זו גם בשבילך על פסים ל5 דלתות בכל מקרה לעמי חלפים יש פסים כאלה ראיתי בוודאות! סע אליו לאשקלון תגיד שרועי שלח אותך וגם תקבל מחיר08-6728880.

אנשים פה פשוט מנסים לשחק אותה כל אחד פה מרגיש מליונר שנוסע על איבו או STI אני לא מתכוון לרדת לרמה ולרדת על אנשים פה שפשוט לא שווים יחס .לא טוב לכם אל תגיבו !

הרכב נראה שמור מאוד, אבל יש עוד מקום לשיפור כגון:(טוב זאת דעתי לפחות)

1. הנמכה.

2. השחרת חלונות.

3. צביעת כל פסי הקישוט בצבע האוטו.

ודי כבר אם היציאות המגעילות האלו, במקום ללכלך תעזרו לבן אדם להגיע לתוצאות טובות.

תנו לו קצת עצות איפה עוד אפשר להשתפר.

רד מהרעיון כל נושא שנפתח פה על איך האוטו שלי ניראה גורר תגובות מגעילות (וחבל שכך אנשים שמנסים להעליב אחרים אני חושב שאין להם מקום בפורום וזה רק אני חושב)

אני מתכוון להנמיך את האוטו עם בולמים וקפיצי הנמכה ולהשחיר גם חלונות משהו כמו 30% בתנור.

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הולך מחר לחברה לברר כמה יעלה כנפונים של XSI אני ישאל בהזדמנות זו גם בשבילך על פסים ל5 דלתות בכל מקרה לעמי חלפים יש פסים כאלה ראיתי בוודאות! סע אליו לאשקלון תגיד שרועי שלח אותך וגם תקבל מחיר08-6728880.

אנשים פה פשוט מנסים לשחק אותה כל אחד פה מרגיש מליונר שנוסע על איבו או STI אני לא מתכוון לרדת לרמה ולרדת על אנשים פה שפשוט לא שווים יחס .לא טוב לכם אל תגיבו !

רד מהרעיון כל נושא שנפתח פה על איך האוטו שלי ניראה גורר תגובות מגעילות (וחבל שכך אנשים שמנסים להעליב אחרים אני חושב שאין להם מקום בפורום וזה רק אני חושב)

אני מתכוון להנמיך את האוטו עם בולמים וקפיצי הנמכה ולהשחיר גם חלונות משהו כמו 30% בתנור.

מסכים איתך. מעבצן הקטע שיורדם על בן אדם שיש לו רכב שהוא לא בדיוק שנת 2002+

לי למשל יש קולט שנת 93 מצב מכני טוב מאוד מצב חיצוני בינוני - וזה אחת הסיבות שאני לא מעלה תמונות של הרכב רק כדי שלא יבאסו אותי. אחרי שאני יעשה לו פחחות וצבע וגאנטים ווקס והכל רק אז אני יעלה תמונה...כך אחד חושב שיש לו מליונים בבנק שיכול להרשות לעצמו לקנות אוטו ב60-70 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה עד כמה חדש מהיר ספורטיבי או חזק הרכב שלך העיקר שאתה אוהב אותו והוא משרת אותך ומשביע את רצונך. ואם אתה משקיע בו והופך את המראה שלו ליפה יותר שם לו ג'אנטים או צבע כללי זה לא אמור לתת סיבה לאחרים לעליב אותך.

מסכים איתך. מעבצן הקטע שיורדם על בן אדם שיש לו רכב שהוא לא בדיוק שנת 2002+

לי למשל יש קולט שנת 93 מצב מכני טוב מאוד מצב חיצוני בינוני - וזה אחת הסיבות שאני לא מעלה תמונות של הרכב רק כדי שלא יבאסו אותי. אחרי שאני יעשה לו פחחות וצבע וגאנטים ווקס והכל רק אז אני יעלה תמונה...כך אחד חושב שיש לו מליונים בבנק שיכול להרשות לעצמו לקנות אוטו ב60-70 אלף

חסר לך שתעלה תמונות של הרכב שלך פה זה מקום למי שיש רק רכבים חדשים ומהירים שלא צריכים שיפורים בכלל הם מהחברה באו משופרים ואם תנסה לשפר או להתשוות אליהם מבחינת יופי של הרכב או ביצועים יצחקו עליך ויהפכו אותך לבדיחה . ועוד משהו גבר תאמין לי שגם אחרי צבע ג'אנטים ווקס תמיד יהיה לאותם אנשים פה מה להגיד כמו למשל:"וואו שמת ג'אנט 14 ממש "נדיר" ." או למשל מה זה הצבע X המכוער הזה היית צובע בצבע Y" או "חבל היה עולה לך זול יותר לצבוע בכחול ולזרוק לים". השקעות מהסוג הזה יעריכו פה רק שהרכב שלך יהיה אספנות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין רגע - לפי המספר והידיות של הדלת - זו XSI ולא XS ....

אלא אם כן לקחת XS והחלפת לה דלתות ובקליות אחוריות.

לא זו XS מקורית קיימת בגירסאת 3 ו5 דלתות חיצוני היא ניראת כמו XSI מלבד פסי הקישוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...