Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושים רוכבים ליחידת האופניים המשטרתית של מחוז ת"א

zvih
שימו לב! השרשור הזה בן 6265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כן, אני זוכר שזה פורום מכוניות, ולא פורום אופניים. אבל אני יודע שגם כאן יש לא מעט רוכבים...

אז ככה:

היחידה פועלת במסגרת אק"מ דן, בשת"פ מלא עם יחידות הסיור וכל יחידה אחרת המבקשת סיוע.

היחידה משלבת פעילות ספורטיבית לצד פעילות מבצעית. דוגמא לכך ניתן לראות במרדף אחר בני סלע, שבו היחידה אף הופיעה בטלוויזיה. כמו כן, כאשר מתקיימים אירועי פארק גדולים באזור פארק הירקון ובפארק הלאומי בר"ג, [לדוגמא: מופע הרוק של דפש-מוד (שבסוף הבריזו)], מתנדבי היחידה הם אלו שמפטרלים בתוך המתחם מטעם משטרת ישראל.

מכיוון שמדובר ביחידה מבצעית בה למתנדבים מנופק אקדח בשעות הפעילות, ישנם מס` קריטריונים נדרשים לקבלה ליחידה:

רישום פלילי נקי.

אופני שטח תקינים.

רצון לקחת חלק בפעילות מאתגרת.

חתימה על הצהרת בריאות ע"י רופא.

מתנדבים אשר יענו על הקריטריונים הנ"ל, יעברו הכשרה קצרה, הכוללת אימון ירי באקדח ובנשק ארוך.

לפרטים נוספים והרשמה, נא ליצור קשר:

אייל משה - 054-4766439.

זאב קסלגרוב - 050-6274098.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעל גיל 18?

יש השתתפות בתחזוקת האופניים?

אני מכיר הרבה רוכבי אופניים מיקצועיים שאולי היו מעוניינים, חלקם מיתחת לגיל 18 וחלקם מעל.

אבל לרובם יש אופניים מיקצועיות.

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב..ההגדרה למיקצועי זה שזה לא רק התחביב שלהם אלא הם מיתפרנסים ממנו

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז אני יתקן את עצמי:

אני מכיר הרבה רוכבי אופניים ברמה גבוהה שאולי היו מעוניינים, חלקם מיתחת לגיל 18 וחלקם מעל.

אבל לרובם יש אופניים ברמה גבוה.

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת התנדבות, בהתנדבות תורמים ולא מקבלים - כלומר אין השתתפות בהוצאות של כלום (אוכל במשמרת תקבל, אולי).

חוצמזה, איזה בלאי יש לך כבר לאופניים? כולה מטיילים בפארק.

אם היחידה מוגדרת כיח"מ אזי ההתנדבות היא מגיל 21 ומעלה בלבד, אם לא אז מגיל 17.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

לכל מי שיש שאלות, הוא יכול להתקשר למספרי הטלפון המופיעים במודעה.

רוב המתנדבים ביחידה, אגב, הם אנשים מבוגרים, ורוכבים רציניים, חלקם בעלי אופניים של 10K ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...