Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערכת מחיר לפורשה 924 (הכותרת נערכה)

ארנו
שימו לב! השרשור הזה בן 6265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר תקופה של חודשיים חזרתי, בינתיים הספקתי לפתוח עסק, להביא ילד רביעי לעולם וגם לעשות לו ברית והשבוע הטרקטורים מתחילים לעבוד במגרש אחרי שסוף סוף קיבלתי היתר...

לענייננו, למי שלא מכיר יש לי פורשה 924 שהתפתח סביבה שרשור מעניין ביותר, על כל פנים אני מעוניין למכור אותה ( בעצב רב).

שאלת השאלות היא על איזה סכום להתפשר?

שנת 79', נקנתה ב45K, בולמים קידמיים חדשים, ראש מנוע, רדיאטור משופץ, פחחות כולל שחזור פיבר ( קיט 944),צבע (שבינתיים קיבל מכות קטנות).

נזילת שמן הופיעה לאחרונה ולדעתי צריך להחליף מערכת פליטה!

האוטו אצלי מעל שנתיים וחצי ובלי להתחשב בתיקונים קטנים ובטיפולים אני מושקע בכ-90K!

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי אותו מתנה, יש לי יום הולדת ביולי....אני אשמור לך עליו, מבטיח :lol: ....רן

יש לי לפניך ביוני אז לי תתן אותה מתנה. או שנחליף תמורת הפיאט 500 היא תופסת פחות מקום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מספיק! לא לריב.

נחתוך את הרכב לשניים (או כמה שצריך) וכל אחד יקבל חלק.

לענייננו, אם נמכר רכב כזה, או דומה בזמן האחרון תוכל להתעניין מה היה המחיר.

בכל מקרה אני חושב שמחיר הרכב צריך להיות לי כקונה זהה בערך למחיר שיעלה לי להביא רכב במצב דומה בייבוא אישי מחו"ל, ככה הרווח שלי הוא הכאב ראש בייבוא האישי מצד אחד, אבל מצד שני המבחר מעבר לים גדול יותר, ככה שזה מתאזן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב לכל חתני ימי ההולדת...

מגרש עדיין אין לי ולא אני לא מכפר סבא אלא מכפר ורדים!

על פי מיטב הבנתי 924 במצב דומה עולה בצרפת כ-10K יורו!!!

להביא משם לארץ אני לא יודע וכאן בעצם מבקש את עזרתכם.

לגבי תמונה, אני מבטיח לצרף מעודכנת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי מיטב הבנתי 924 במצב דומה עולה בצרפת כ-10K יורו!!!

על פי ההגיון הזה, בעלים של טויוטה קורולה יכול לנסות למכור אותה בארה"ב ב24K$ כי זה מחירה בישראל. במקרה הטוב, כמאמר אבי פלג, הוא יזכה ב"הצלפה של איבר אינטימי על פניו".

המדד צריך להיות מקום שהיבוא ממנו נוח, והמחירים בו זולים, ארה"ב לדוגמה. במקרה הזה המחיר יהיה נמוך יותר, הרבה יותר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי ההגיון הזה, בעלים של טויוטה קורולה יכול לנסות למכור אותה בארה"ב ב24K$ כי זה מחירה בישראל. במקרה הטוב, כמאמר אבי פלג, הוא יזכה ב"הצלפה של איבר אינטימי על פניו".

המדד צריך להיות מקום שהיבוא ממנו נוח, והמחירים בו זולים, ארה"ב לדוגמה. במקרה הזה המחיר יהיה נמוך יותר, הרבה יותר.

צודק לגבי שני המיקרים :-P

להביא לארץ אחרי כל העלויות יהיה בסביבות 45K לא יותר

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנו שלום ומזל טוב לרגל הולדת הבן,

מצטער לשמוע שאתה מוכר את האוטו.

לעניין, אין הרי מחיר מחירון לאוטו שלך ולכן מחיר המכירה הוא פקטור של 2 דברים, כמה אתה מעוניין לקבל וכמה הקונה המאושר יסכים לשלם.

אעפ"י שדובר באוטו שלך רבות כאן, מעולם לא ראינו תמונה כך שאני לא יודע מה מצבו ולכן לא מסוגל להעריכו אבל אני חושב שזה פייר להעריכו כ DAILY DRIVER, במידה וזה נכון, ניתן לרכוש כאלה בארה"ב תמורת כ 3000דולר במצב סביר.

נכפיל ב 3 עבור פקטור יבוא מלא, 9K דולר= 37K ש"ח (הכל בתחשיבים גסים מאוד).

עכשיו נשאר לתמחר רק את מצב האוטו היחסי ואת עלות בלבול המח שביבוא.

המחיר של הקניה שנקבת נשמע שפוי ביותר, עוד איזה 10K יתקבלו בהבנה אבל לדעתי יקשו ויעכבו את המכירה.

אם אתה חושב לדרוש משהוא בסביבות ה 90, בהצלחה וקח בחשבון שיקח לך הרבה מאוד זמן למכור.

בהצלחה בכל מקרה,

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...