Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר קטן, רעיון גדול!

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן לקנות רכב ישן (לא בטוח איזה עדיין) ולשפץ אותו מבפנים, בלי להשאיר כמעט שום דבר מקורי. כרגע אני עובד על מודל 1:1 של הדשבורד, ואחרי שאני אסיים, אני אתאים את זה לרכב כלשהו ואעשה את זה מפיברגלס או משהו כזה.

שאלתי היא זו:

מה היה יכול להיות נחמד שיהיה באוטו, אבל אין אותו כיום במכוניות?

יכול להיות כמעט כל דבר (בתוך גבול הסביר והשמיש), כמו למשל ספות נוחות במקום כיסא של רכב, אורות מחוונים בצורה של סמיילי, דשבורד מעץ או חומר אחר, או כל דבר שאתם יכולים לחשוב עליו, ושיכול להיות נחמד באוטו שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...