Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מנוע או שיפוץ - דהייטסו אפלאוז

noans
שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אפלאוז 92. בזמן האחרון הרכב איבד מים התחמם ועוד סימנים... הלכתי למוסך שפתח את המנוע ואמר שהמנוע עובד חלש מאוד וגם שני בוכנות לא עובדות. הוא הציע או להחליף מנוע או לעשות שיפוץ כללי למנוע כולל החלפת בוכנות וכו'

אשמח לקבל חוות דעת מה עדיף יותר,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדעות חלוקות ואם תעשה חיפוש תמצא לא מעט שרשורים בדיוק על שאלה זו.

שיפוץ מנוע - הצלחתו תלויה במי שמשפץ,איכות החלקים ורמת השחיקה (יש ראשים שלא ניתן להוריד מהם יותר חומר).

מנוע מפרוק/ייבוא - יש נטייה לחשוב שהם טובים יותר בייחוד אלה שמיובאים מחו"ל כי : השתמשו שם בנוזלים טובים יותר,טיפולים בזמן וכו'.מה גם שהפרוצדורה קלה יותר ומהירה יותר משיפוץ (באם זה שיקול).בחלק מהמקרים אופציה זו היא גם הזולה יותר.

בברכה.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיימינג כדאי ורצוי להחליף אם לא ידוע במדוייק מתי הוחלף,כנ"ל לגבי מחזירי שמן ומשאבת מים.

טרמוסטט - כדאי להחליף אם יש אינדיקציה (חלודה,סימני נזילה וכו').

קרבורטור - באם לא בוצע ניקוי וכיוון בשנה האחרונה כדאי לגשת למכון מתמחה לביצוע.

יוסי.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשפץ מנוע, ואל תחליף מנוע. החלף את הרכב !

אתה עומד להשקיע יותר מחצי ממחירו בשוק וקרוב לוודאי, ששאר המערכות עייפות. מצא לך מכונית ראויה, ואת הרכב הזה מכור לחלקים.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עומד להשקיע יותר מחצי ממחירו בשוק וקרוב לוודאי, ששאר המערכות עייפות. מצא לך מכונית ראויה, ואת הרכב הזה מכור לחלקים.

אתה מציע לאדם לזרוק רכב ששווה X ש"ח במקום להשקיע חצי X ולמכור אותו. למה לוותר על מחצית משוויו?

לפי מה החלטת שכל האוטו גמור? מנוע אפשר לגמור גם ב 20,000 ק"מ.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תחליף מנוע תבדוק את האפשרות אם אפשר להביא מנוע HD-E E-A101S של אפלאוז מחול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ! במידה ואני מוכר את הרכב לחלקים אני יכול לקבל בסביבות ה2000 שח , השקעה בשיפוץ מנוע , תחזיר את הרכב למצב נסיעה ואז אני יציע אותו למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק בדיוק במה מדובר. מה זה אומר ששתי בוכנות לא עובדות?

צריך לבצע למנוע בדיקת קומפרסיה וליקג' כדי לאבחן מה הנזק ואיזה תיקון נדרש.

יכול להיות שמדובר במנוע שבאמת גמר את הקריירה, ובמקרה כזה אוברול מלא הכולל חריתה של הצילינדרים וכל הבלגן לא ישתלם (מנוע מפירוק יבוא זול הרבה יותר), ואולי רק ראש משופץ יספיק?

שווה לקבל חוות דעת מעוד מוסך, כי כבר ראיתי מקרים שבהם פתרון והיקף עבודה שהוצע על ידי מוסכים שונים היה שונה.

בסופו של דבר זה שיקול כלכלי בלבד, וכדי לקבל את ההחלטה הנכונה אתה צריך שיהיו בידך נתונים שאפשר לתרגם לכסף - כמה יעלה שיפוץ ובמה הוא כרוך.

בכל מקרה - במכירה לפירוק לא תעשה מיליונים, צה"ל פלט מספיק אפלאוזים עם מנועים גמורים. זה לא רכב נדיר אצל מפרקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...