Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם הטורים בזמן האצה

alosh.o
שימו לב! השרשור הזה בן 6260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי פורד פיאסטה 95 1.4 הזרקה ידני

בזמן נסיעה אם אני לוחץ על חצי דוושה אז הטורים עולים הרבה (בערך ב 500 - 1000) ואז יורדים לרמה הנכונה

איפה יכולה להיות הבעיה??

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר אפשרויות .... אחת מהם מסוכנת לך ולרכב

ואחת מהן הרבה פחות

1) המסוכנת - תרביץ עם האוטו 120-130-140 תצא מהאוטו אפילו בלי לפתוח את המכסה מנוע ואפילו בלי לצאת אתה תריח ריח ממש ממש מגעיל מהאוטו... זה אומר שהלך הקלאץ'

2) סע לכביש מאוזן... שים בשלישי והתחל לשחרר קלאץ אם הוא מתחבר לך ממש ממש גבוה כלומר האוטו מתחיל לנוע בנקודה בקלאץ שהיא ממש גבוהה והאוטו לא נכבה אז הקלאץ הלך...

3) עוד אפשרות

ברגע שאתה מחליף הילוך אם אתה זורק קלאץ אתה מרגיש שאתה עף קצת קדימה

אם אתה זורק קלאץ ואתה לא מרגיש עף קדימה בטורים גבוהים אז שוב הקלאץ בימיו האחורנים

סממן לקלאץ גמור.... לא מאיץ... אתה נותן פול גז והוא לא מאיץ לך במקום!!

קרה לי שהלך לי הקלאץ וכל הסממנים האלה היו לי

הטכנאי אמר שאם הייתי נוסע והקלאץ היה נשרף לך הוא היה עלול ליפול לי ולהרוס גם את ההילוכים

וזה כבר לא עניין של 1000-2000 שקל

זה כבר הרבה יותר

מציע לך להעמיד את האוטו

לנסוע על 20-30 רק בדרך למוסך!!! ואם אתה רוצה אני מציע לך מוסך ליגה מול בילו

עשה לי דיל מטורף!!! פנה אליי למידע נוסף

נועם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תנסה בעליה לשלב להילוך יותר גבוה ולתת פול גז אם הסל"ד עולה והמהירות לא משתנה סימן שזה קלץ.

גם כן אפשר להריח בזמן זינוק את הריח המגעיל של הקלץ וגם כן הדוושה גבוה ומפריד לקראת הסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה לכם,שכחתם אך בודקים קלאצ' ?.

רגל ימין עקב לוחץ על דוושת הברקס אצבעות על דוושת הגז נותן מעט גז,ברגל שמאל לדרוך על הקלאצ' לשלב לראשון,ולשחרר הקלאצ'. המנוע נכבה הקלאצ' תקין,המנוע ממשיך לעבוד מעט ונכבה,הקלאצ' בדרך.המנוע לא נכבה הקלאצ' גמור.

בברכה דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה לכם,שכחתם אך בודקים קלאצ' ?.

רגל ימין עקב לוחץ על דוושת הברקס אצבעות על דוושת הגז נותן מעט גז,ברגל שמאל לדרוך על הקלאצ' לשלב לראשון,ולשחרר הקלאצ'. המנוע נכבה הקלאצ' תקין,המנוע ממשיך לעבוד מעט ונכבה,הקלאצ' בדרך.המנוע לא נכבה הקלאצ' גמור.

בברכה דוד.

לזרוק את הקלאצ'

בדקתי עם שחרור מהיר טיפה והוא נכבה כמעט ישר

ואחרי זה הוא לא מתניע רק אחרי איזה חצי דקה זה בגלל שאין דלק בבוכנות או שזה בעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...