Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן,כיף גדול!

.liron.
שימו לב! השרשור הזה בן 6261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיד קראתי עליה,אנשים היללו אותה,פתחו מועדונים להערצתה,פורומים שלמים.

ואני ,אני לא הבנתי על מה כל המהומה.

נתחיל מההתחלה.

ערב,אני נפגש עם בחור נחמד ויוצאים לאימון קצר עם הרכב שלי.

מפה לשם,חזרנו הביתה ושם... שם היא חיכתה לי.התאהבתי!:onfire:

נמוכה,שחורה,ידנית,גג נפתח,הנאה אחורית.:ok:

מתיישבים ,משלבים לראשון ומתחילים בנסיעה מנהלתית .

רמזור ראשון,אני בתמימותי לא יודע מה מצפה לי .:puppydoge

לפתע,הזמן קפא מלכת,הציפורים עמדו באוויר,ואנחנו? היינו בדרך מוזרה כלשהי על הצד.:loco:

סיבוב על הצד? נוגד את חוקי הפיזיקה,נוגד את חוקי הכביש הלא כתובים,זה מסוג הדברים שסבתא שלך תמיד הזהירה אותך מהם.:agrue::oops:

מתיישרים,אני מנסה לעכל מה שקרה לי.וזה לא שלא יצא לי לשים את הרכב על הצד,להיפך אפילו הרבה פעמים הצלחתי.

אבל,וזה אבל גדול ,סיבוב שלם על הצד?

יש גבול לכל תעלול(:wink: ).

לא הספקתי להבין מה קרה שם ואני מזהה עוד סיבוב,כביש ריק,בשניות אנחנו על הצד,ליותר זמן,והביטחון שלי עולה ,אני מתחיל להנות.:beerchug:

המכונית מתנהגת כאילו היא מרגרינה במחבת חם,נוזלת בשלמות מצד לצד.

החיוך רק ממשיך לגדול,הכביש הוא במה והרכב הוא הרקדנית.

לרכב הזה יש מעיין הרמוניה מטורפת ,עם הכביש בכלל והסיבוב בפרט.כאילו מבקש'' עוד,אנחנו רוצים להיות עוד קצת ביחד''.

שאני יגיד לרכב לא? לא נעים,אני באמת רוצה אבל..הוא מבקש כל כך יפה.זוג אוהבים ממש.:ladysman:

חוזרים חזרה הביתה.

דיי,אנחנו חייבים להיפרד.באמת, זו לא את אני אומר למכונית.זה אני.

אני פשוט לא בשל בשביל אחת כמו עכשיו.את חייבת להבין.:bigcry:

אבל,אנחנו עוד נשוב להיפגש.

יום יבוא ואני את והכביש נהיה ביחד,בהרמוניה המטורפת הזו...

לירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SHAKE THAT ASS...

111154892loe7.jpg

לירון - כתיבה מדהימה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירון - אחלה כתיבה.

קונדסון - אחלה SSDFNJSN (לא הצלחתי לבטא במילים את מה שרציתי להגיד :-D)

מתי תיתן לי לטעום ממנה קצת? :wink:

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית -בזה אתה צודק.

יש פלוסים ומינוסים לכאן ולכאן.

על אותו עיקרון (מניסיון שלי) שרכב אספנות זה לא כמו רכב רגיל,יש פלוסים ומינוסים,לכאן ולכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...