Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת נוזל קרור - פעם כן פעם לא (לנטיס)

yosi2u2
שימו לב! השרשור הזה בן 6275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

הרכב לנטיס 95' 1800 אוט'.

שלשום שמתי לב לחוסר של כחצי ליטר דבר שמעולם לא קרה.אתמול בבוקר אני מגלה שלולית של נוזל קרור מתחת לרכב,בהסתכלות לתא המנוע ולאזור הרדיאטור לא גיליתי כלום.

הנעתי את הרכב ואז ראיתי שיש טיפטוף של נוזל קרור אבל לא מקדמת הרכב מאזור הרדיאטור אלא יותר פנימה לכיוון הגיר.

הרכב נלקח למכונאי והראתי לו את הנזילה כשהרכב מונע ,היום שוחחתי איתו ולהפתעתי הוא אמר כי בפעמיים בהם הוא נתן לרכב לעבוד כשעה לא הייתה כל נזילה ובהסתכלות הוא לא מאתר צינור בעייתי.הוא גם אומר שהנזילה איננה מהמשאבה.

עכשיו אני לא יודע כל כך מה לעשות ? הוא הציע שאעקוב אחרי החום ומפלס הנוזל ובמידה והנזילה תחזור שאגיע אליו ואז ננסה לאתר אותה "על חם".

הם יש למישהו רעיון אין ניתן לאתר את הנזילה ?

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את המכסה פלסטיק של הרדיאטור, ממה שהבנתי הוא בעייתי.

לחבר קרה אותו מקרה של בריחת נוזל קירור, והגיע אפילו להתחממות יתר

שאני אומר מכסה פלסטיק, תסתכל על הרדיאטור מלמעלה, יש עליו כמו מכסה לכל האורך מפלסטיק, תראה אם משם הבריחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי במקרה הזה לא נרא לי שזו הבעייה כי כמו שציינתי בפתיחת השרשור הנזילה איננה מאזור הרדיאטור כלל - אזור זה יבש,הנזילה היא מהחלק האחורי יותר קרוב לגיר.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק את בית הטרמוסטט להיעדר נזילות או סימני נוזל קירור, יש לבדוק את חיבורי הצינור לבית הטרמוסטט להיעדר נזילות ו/או קורוזיה ובמידת הצורך להחליף את הצינור העליון בין הרדיאטור לבין בית הטרמוסטט.

במידה ויש נזילה בין חיבורי בית הטרמוסטט לבין ראש המנוע, יש לפתוח את בית הטרמוסטט, לנקות היטב את כל הקורוזיה ולשים אטם אסבסט יעודי (אין צורך בשום סיליקון או חומר אטימה אחר), מומלץ במקרה זה גם להחליף כבר את הטרמוסטט.

על הדרך מומלץ להעיף מבט על אזור חיישן טמפ' שנמצא ליד בית הטרמוסטט להיעדר נזילות או קורוזיה.

יש לבדוק צינור מתכתי של נוזל קירור שנכס מתחת לבית המצערת וממשיך לרדיאטור הפנימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדברי המכונאי הנזילה איננה מאזור הטרמוסטט.

הכיוון של "יש לבדוק צינור מתכתי של נוזל קירור שנכס מתחת לבית המצערת וממשיך לרדיאטור הפנימי." נראה יותר נכון.

הבעייה היא שהגישה שם היא קשה ויש שלושה צינורות שמתחברים למצערת,הם לא נראים נוזלים למרות שהם יבשים מעט.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

אותרה הנזילה - יציאה לצינור נוזל קירור מהצערת ,היציאה היא חלק יצוק מהמצערת והיא בצורת "ר" ובכיפןף שלה נוצר סדק מקורוזיה.

עכשיו אני ממתין לראות האן יש אפשרות להלחים את המקום או שיש צורך להחליף את כל המצערת.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בטוח,יש שני צינורות של נוזל קירור שמתחברים לסעפת.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי בעיה דומה לפני שבוע (אקסנט 97), היתה נזילה אך רק בזמן שהאוטו קר (בעיקר בלילה) ובהתחלה במוסך לא הצליחו למצוא את פשר הנזילה אך לאחר כמה ימים הנזילה התגברה וכל פעם שהאוטו עמד (קר) נזל נוזל קירור ואז ראו שהנזילה היתה מהמשאבת מים ותיקנתי את זה אתמול, היה לי מזל גדול שהיתה נזילה כי הטיימינג שלי היה פשוט גמור ולא היה לי מושג ! אז גם עשו לי טימינג (כדאי כי זו בעצם לא צריך לשלם פעמיים על העבודה).

להחליף משאבה לבד לחדשה לגמרי + ניקוי צינורות קירור עלה לי 650 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...