Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן zx הסבר קצר.

upetar
שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וערב טוב,זהו קניתי zx 1800 ידני .אולי מישהו מכיר ויודע מה זה בתמונות?וגם מה זה החוטי חשמל שיוצאים לי מהכיסה ואולי זה חימום אז איך אני מפעיל אותו ?ואיזה דלק לשים ואיזה שמן ואיזה שמן הידראולי ואיזה שמון ברקס,אין לי ספר רכב והנתונים יעזרו מאוד,תודה רבה לעונים.

aPICT0115.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תנסה להיות ברור יותר בשאלות שלך. נסה שאלה נפרדת בכל שורה...

חימום אין לך.

שמן - תלוי במצב המנוע. אם תקין אז 10-40 חצי סינטטי ממותג מוכר.

שמן הידראולי - סטנדרטי

נוזל בלמים- DOT 4

אין לי מושג מה זו הקומבינה שמסוגלת בעיגול.

לגבי ספר רכב - נדמה לי ששמר העלה אותו פעם לפורום.בכל אופן, יש לי אותו סרוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ולילה טוב לכולם,אולי תמליצו לי על מישהו אולי מוסכניק או מומחה לסיטרואן שיוכל להסביר לי כמה דברים על המכונית המוזרה הזו ויודע מה זה החלק שמופיע בתמונה ,תודה למבינים.

aPICT0115.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון קנית אוטו אוטו ! דגם מאוד מוצלח, עמיד מאוד (יחסית לצרפתיות) זהו רכב שיכול להגיע לקילומרז' מטרוף בלי יותר מידי בעיות.. ביקשת המלצה.. מאיזה איזור אתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוווווווווווווווווו יופי סוף סוף אני מחיך כבר לא ידעתי איזה הרפתקאה מחכה לי ,תודה תודה תודה,ואני גר בר"ג ,ותגיד עוד כמה מילים טובות אני זקוק לזה,ושוב תודה ולילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לצלם באיכות טובה יותר .. נראה כמו משהו שקשור לאדי שמן .. או משהו בסגנון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה החלק שמופיע בתמונה ,תודה למבינים.

החלק שמופיע בתמונה הוא לא מקורי.

מה שבטוח שזה מבצע הסתעפות לאדים חמים ממערכת השמן לכיוון יניקת האוויר, או בקיצור - נשם.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...