Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת ביטוח מקיף - להגיד ת'אמת או לא?

פגושון
שימו לב! השרשור הזה בן 6271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כ 8 חודשים אשתי נכנסה ברכב אחר מאחור.

לשני לא קרה כלום (הוחלפו פרטים) ולרכב שלנו (פונטו) נמעך מקדימה המכסה מנוע ונשברו תושבות כל הפנסים הקדמיים.

בגלל חוסר זמן/עצלנות לא טפלנו בבעיה עד היום.

עכשיו צריך טסט וכנראה שהנזק הוא יותר מהשתתפות עצמית.

השאלה שלי:

בהנחה שאני מדווח לביטוח, האם זה שהתאונה הייתה מזמן ולא דווחתי לביטוח יכול להזיק לתביעה שלי ?

האם עדיף לבלף ולומר שסתם נכנסתי במעקה לאחרונה ?

(ממש לא מתאים לי לשקר )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה חושב על מעורבות ביטוח

גש לפחח רכב ברר עימו עלות של תיקון מכסה המנוע/גש לפירוקיה וברר עלות של מכסה כזה מרכב זהה במצב תקין.

ברר עלות של פנסי חזית מפירוק.

שקלל את המחירים כולל העבודות והכל, מול עלות ההשתתפות עצמית של הביטוח ואז תחשוב אם שווה לך את הכסף הזה ע"מ להפסיד את ההעדר תביעות בעת חידוש הפוליסה בפעם הבאה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וקח בחשבון ש-3 שנים של חוסר היעדר תביעות זה יוצא לא פחות משמעותי מההשתתפות העצמית

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...