Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרה לכביש של רכב שהורד מהכביש ונמכר לפירוק. ["תקנון תעבורה" אינה כותרת ראויה]

אדם
שימו לב! השרשור הזה בן 4603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב שהורד מהכביש לפירוק עקב טוטאל לוס, אין דרך להחזירו לכביש.

אם זה הורד מהכביש סתם כי האגרה לא שולמה, אז עוד יש סיכוי.

אגב, באיזה רכב מדובר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צודק, רכב שהורד עקב תאונה \ ליקויי בטיחות \ אי תשלום אגרות רישוי יכול לעלות בחזרה לכביש - איך אתה חושב שסוחרים מעלים חזרה לכביש רכבים שהורדו עקב טוטאל לוסט ונלקחו בידי חברת הביטוח? הביטוח לוקח את הרכב כשהוא הרוס, מוכר אותו לסוחר אשר משפץ שטחית את הרכב, מעביר אותו טסט ומוכר אותו מחדש - הרי כשרכב "יורד מהכביש" עקב תאונה הוא לא באמת מורד מהכביש, הוא פשוט "נמכר" לחברת הביטוח במידה ויש לך מקיף, זו לוקחת אותו ומחליטה מה לעשות איתו.

לעומת זאת, במקרה של הורדה מהכביש מרצון (שבה אדם ניגש למשרד הרישוי בצירוף ת"ז ורשיון הרכב ומבקש להורידו לצמיתות) לא ניתן להחזיר את הרכב לכביש בשום מצב - וזהו צעד חד כיווני.

ע"מ לדעת מה הסיבה שבגללה הרכב הורד מהכביש, בקש מהבעלים הרשומים לפנות למשרד הרישוי כדי לדעת (כמובן במידה והוא לא יודע בעצמו).

בהצלחה!

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק רק חלקית.

כל טענתך נכונה רק במקרים שחברת הביטוח לא "מסרה ציוד" למשרד הרישוי, הווה אומר - רשיון הרכב נותר בידה.

במקרה שדהלן, רשיון הרכב הוחזר אחר כבוד למשרד הרישוי ונרשם עליו במחשבי הרשות - בוטל.

במקרים כאלו לא ניתן להחזיר את הרכב לכביש.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה אליך עמית, במקרה כמו שתיארת - שבו הרכב "בוטל" בידי משרד הרישוי, האם גורל כולו "להיזרק לפח", או שניתן לחלץ ממנו חלקים (לדוגמא מנוע) ולהשתמש בהם ברכב אחר ולאשר זאת? או שמא גם המנוע אבוד לנצח?

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדרבא ואדרבא.

שים לב לכתוב בהודעה שבפתיחת השרשור, הרכב הורד מהכביש וניתן להשתמש בו לצורך פירוק בלבד.

זה נרשם בתנאים והגבלות של רשיון הרכב, בעצם זה לא רשיון אלא טופס כתום(זהה בצורתו לזה הכחול) והינו מהווה כפרטים על הרכב.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שהורד מהכביש לפירוק עקב טוטאל לוס, אין דרך להחזירו לכביש.

אם זה הורד מהכביש סתם כי האגרה לא שולמה, אז עוד יש סיכוי.

אגב, באיזה רכב מדובר?

מדובר ברכב מסוג שברולט טנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צודק, רכב שהורד עקב תאונה \ ליקויי בטיחות \ אי תשלום אגרות רישוי יכול לעלות בחזרה לכביש - איך אתה חושב שסוחרים מעלים חזרה לכביש רכבים שהורדו עקב טוטאל לוסט ונלקחו בידי חברת הביטוח? הביטוח לוקח את הרכב כשהוא הרוס, מוכר אותו לסוחר אשר משפץ שטחית את הרכב, מעביר אותו טסט ומוכר אותו מחדש - הרי כשרכב "יורד מהכביש" עקב תאונה הוא לא באמת מורד מהכביש, הוא פשוט "נמכר" לחברת הביטוח במידה ויש לך מקיף, זו לוקחת אותו ומחליטה מה לעשות איתו.

לעומת זאת, במקרה של הורדה מהכביש מרצון (שבה אדם ניגש למשרד הרישוי בצירוף ת"ז ורשיון הרכב ומבקש להורידו לצמיתות) לא ניתן להחזיר את הרכב לכביש בשום מצב - וזהו צעד חד כיווני.

ע"מ לדעת מה הסיבה שבגללה הרכב הורד מהכביש, בקש מהבעלים הרשומים לפנות למשרד הרישוי כדי לדעת (כמובן במידה והוא לא יודע בעצמו).

בהצלחה!

אני מבין מדבריך שאין שום סיכוי לעלות את הרכב לכביש, ראיתי את הרשיון ואכן כן הוא בצבע כתום ורשום עליו בוטל לפירוק. האם יש דרך לעלות את הרכב לכביש לרכב אספנות?

הרכב הורד מהכביש ללא תאונה האם יש אפשרות להעלות את הרכב לכביש ולעשות את הרכב רכב אספנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא הורד מהכביש לצורך חלקים, מרצונו החופשי של בעליו - אי אפשר להעלות אותו בחזרה לכביש.

ברצוני לומר לכם שהיום הלכתי למשרד הרישוי וניגשתי לפקידה חייכנית אשר הסבירה לי מה עליי לעשות ,ובכן היום קיבלתי את הרשיון של הרכב והקפאתי אותו ועל הרשיון רשום בוטל הקפאה ולא בוטל פירוק ,אז תמיד יש עדיין סיכוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לומר לכם שהיום הלכתי למשרד הרישוי וניגשתי לפקידה חייכנית אשר הסבירה לי מה עליי לעשות ,ובכן היום קיבלתי את הרשיון של הרכב והקפאתי אותו ועל הרשיון רשום בוטל הקפאה ולא בוטל פירוק ,אז תמיד יש עדיין סיכוי

ברצוני לומר שטעיתי ואכן כן אתה צודק אין אפשרות להעלות את הרכב את התשובה קיבלתי מעורך דין ואני זה שטעיתי הרבה סורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

אני מחזיר את השאלה כיום יש רכב שיחזירו את הרשיונות שלו לפני יותר מעשר שנים לא הופאו אלא הורד מהכביש או איך שלא קוראים לזה יש איזה דרך להחזיר את הרכב לכביש יש לציין שהרכב לא עבר איזשהי עבירה או תאונה הבעלים בזמנו בחר לעשות זאת כרגע הבעליהם הוא גם כן מוכן רק משרד הרישוי נותר לפני שאני ניגש לשאול אותם אני פונה לחברים בפורום?

מיני מיינור נגנבה כל היודע דבר ליצור קשר בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...