Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בחיישן מצערת בפיג'ו 205.

joel007
שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לפני חודשיים בערך התחילו הבעיות עםהמנוע צעדים של האוטו.

הטורים לא היו יציבים ועלו וירדו גם שהאוטו היה בהילוך סרק, בהתחלה הייתי יכול לנסוע ככה עד שיגיע חלק למוסך

אבל אחרי השחליפו מנוע צעדים עדיין חזרה בעיה דומה והמכונית התחילה לשתות כמו אמריקאית עצבנית 1:6, קצת מוגזם ל1400 קטנה, המכונאי שלי אמר שהחיישן מצערת דפוק ועזר זמן מה וכבר הוחלפו 3 חיישנים!!

לצערי אין להשיג כזה חדש רק קומפלט כולל מנוע צעדים, לצערי גם קרוב משפחה שעובד בחזרה שמייבאת בוש(bocsh) אמר שאין להשיג את החלק רק קומפלט והוא אומר שעולה בסביבות ה3000 אלף שקל שזה המון.

אז רציתי לשאול אם המקרה שגם החלק הזה שהמכונאי ימצא יהיה לא תקין אם אפשר להסיב את הרכב לקרבורטור ולפתור את הבעיה? וסתם לידע כללי אם קרבורטור כפול של 205 ראלי יכול להתאים?

תודה .

יואב.

205 GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה שמחליפים חלקים ולא פותרים את הבעיה?

מי שמכיר את המערכת יוציא אותך מהבעיה בלי סרטים מהסרטים.

צריך שילוב של מס' תקלות כדי שהסכומים יעברו את ה 2000שח, מה שלעיתים קורה, מאידך: בפעמים רבות הבעיה תפתר גם ב 1000שח ופחות.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע.

לפני שנה וקצת הייתי בדיוק באותו מצב עם ה205 שלי.

ניסיון תיקון שלא צלח תקע אותי עם תצרוכת דלק דומה והרבה כאב בלב.

אתה צריך לגשת למכון דיאגנוסטיקה שמכיר את הרכבים האלו לבדיקה יסודית. אכן, קשה למצוא חיישן מצערת חדש, אבל הדבר אפשרי. בדרך כלל מחליפים את כל הראש הזרקה באחד משופץ עם אחריות, והבעיה נפתרת. אבל שוב, אין טעם להחליף לפני שבודקים ברצינות עם כלי דיאגנוסטיקה מתאימים.

החלפה לקרבורטור - אפשרי. קרבורטור של 205 ראלי יתאים, כנ"ל של AX GT ושל 205GT. תצטרך גם סעפת יניקה חדשה. סרט לא קטן לרכב שאמור לשמש לנסיעה יום-יומית. עדיף לתקן את ההזרקה.

דקה לפני הגיב בחור בשם דני זומרשטיין. כנראה שהוא צנוע מדי, אבל הוא מכיר את מערכת ההזרקה הזאת בצורה טובה מאוד. צור איתו קשר ואני בטוח שיוכל לעזור לך על הצד הטוב ביותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם על התגובה.

פשוט מתסכול כבר חשבתי על קרבורטור ובקשר למחיר הגבוה זה פשוט מה שהבן אדם שעובד עם בוש אמר לי

אני מקווה שהוא ימצא לי בקרוב חיישן תקין הכי פשוט, במקרה הכי גרוע אני אצטרך לעשות מה שיעצתם.

ערב טוב ושוב תודה

205 GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה יורה באפילה ומבזבז כספים לשווא.

גש לדיאגנוסטיקה מקצועית וחסוך לעצמך ליטרים מיותרים של דלק.

אגב, לא לשכוח להחליף פלאגים ושמן. אני מתאר לעצמי שאתה נוסע בתערובת עשירה עד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עבר כבר זמן מה ולא נמצא חיישן תקין אז המכונאי מחפש קרבורטור רגיל.

לא חיכיתי וחיפשתי בעצמי והגיע אלי בן אדם עם קרבורטור של 205 GT אחרי שיפוץ וכו' באמת נשמע טוב

אבל המכונאי לא רוצה שאני יביא אותו כי הוא אומר שישתה לי הרבה דלק בגלל שהקרבורטור כפול.

אז אני רוצה האם הצריכה תהיה משמעותית גדולה יותר? כי אני אישית לא מאמין.

205 GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע.

לפני שנה וקצת הייתי בדיוק באותו מצב עם ה205 שלי.

ניסיון תיקון שלא צלח תקע אותי עם תצרוכת דלק דומה והרבה כאב בלב.

אתה צריך לגשת למכון דיאגנוסטיקה שמכיר את הרכבים האלו לבדיקה יסודית. אכן, קשה למצוא חיישן מצערת חדש, אבל הדבר אפשרי. בדרך כלל מחליפים את כל הראש הזרקה באחד משופץ עם אחריות, והבעיה נפתרת. אבל שוב, אין טעם להחליף לפני שבודקים ברצינות עם כלי דיאגנוסטיקה מתאימים.

החלפה לקרבורטור - אפשרי. קרבורטור של 205 ראלי יתאים, כנ"ל של AX GT ושל 205GT. תצטרך גם סעפת יניקה חדשה. סרט לא קטן לרכב שאמור לשמש לנסיעה יום-יומית. עדיף לתקן את ההזרקה.

דקה לפני הגיב בחור בשם דני זומרשטיין. כנראה שהוא צנוע מדי, אבל הוא מכיר את מערכת ההזרקה הזאת בצורה טובה מאוד. צור איתו קשר ואני בטוח שיוכל לעזור לך על הצד הטוב ביותר.

יותר מזה?

כבר לא 205, גם לא 106...

Golf Generation 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהחיישן זווית מצערת דפוק, צריך לגעת לכוון אותו בצורה נכונה, אחרת התופעות שתארת יחזרו.

כדי שתתחיל לחפש בעל מקצוע במקום לחפש מאייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את התגובות האלו, כי את ההודעה הזאת פרסמתי מזמן.

המכונאי שלי אמר שהחלק לא תקין אז אני מאמין שהוא יודע.. הבעיה שלי נמשכת כבר הרבה זמן

והגיע אלי הזדמנות אז רק שאלתי אם יהיה הבדל משמעותי בצריכת הדלק עם קרבורטור כפול.

והבעיה הזאת עם החיישן פשוט התחילה לא אחרי טיפול או משהו, אז שאר החלקים שהוא הביא לפי מה שדניאל אומר תקינים והוא פשוט לא יודע לכוון כראוי?

205 GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאייד כפול ישפיע משמעותית על צריכת הדלק?

האוטו שותה בערך 1ל-13 פחות או יותר, קצת פחות. אז עם המאייד ישתה יותר מ1 ל-11? כי שני קילומטרים זה כבר משמעותי.

205 GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרבורטור הנ"ל אמור להוסיף לך כמה כוח סוס לאורווה, ולכן יעלה בוודאות את תצרוכת הדלק.

שים לב שאתה זקוק לסעפת יניקה אחרת ולכיוון של הקרבורטור במכון כל כמה חודשים - הוצאה כספית נוספת!

שוב - אם אתה לא זקוק לשיפור בהספק המנוע, קרבורטור הוא בחירה רעה. אתה הולך לקצב כשאתה בעצם זקוק למנתח פלסטי. מכונאי לא יכול לעזור לך כאן, איש דיאגנוסטיקה כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שקרבורטור ברכב מוזרק (משנת 1995 ומעלה) יגרום ליותר זהום אויר מהמותר והרכב לא יעבור רשוי שנתי (טסט) וכן בבדיקות ניידת בטיחות הדרכים של משרד התחבורה עם משטרת ישראל אם ימצא זהום אויר גבוה מהמותר, אז הרכב יורד מהכביש

יהיה צורך לתקנו ולבצע רשוי שנתי עם נוהל החזרת רכב לכביש.

גש דיאגנוזה ותקון מקצועית.

מהיכן אתה בארץ?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שקרבורטור ברכב מוזרק (משנת 1995 ומעלה) יגרום ליותר זהום אויר מהמותר והרכב לא יעבור רשוי שנתי (טסט) וכן בבדיקות ניידת בטיחות הדרכים של משרד התחבורה עם משטרת ישראל אם ימצא זהום אויר גבוה מהמותר, אז הרכב יורד מהכביש

יהיה צורך לתקנו ולבצע רשוי שנתי עם נוהל החזרת רכב לכביש.

גש דיאגנוזה ותקון מקצועית.

מהיכן אתה בארץ?.

בברכה - רפי לין :-)

הבנתי, תודה לך רפי לא ידעתי לפני כן שהתקנת קרבורטור יגרום לזיהום מוגבר.

אני מעמק חפר, איזור נתניה.

אותו סיפור עם הקרבורטור הרגיל של סולקס?

205 GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המודל של הרכב?

אם אתה על מודל 94, יהיה אפשר לקמבן את הטסט די בקלות. בכל שאר המודלים יהיה קשה מאוד להגיע לרמות זיהום האוויר הנדרשות, אם בכלל (אולי צביקה קרבורטור היקר יוכל לתת תשובה וודאית).

אם אתה רוצה להצפין ולא להדרים (וכדאי לך, לדעתי) - סע לדני זומרשטיין. אני בטוח שהוא ידע מה לעשות ויוצא אותך מהסרט תיק-תק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרבורטור מכוון היטב ומנוע תקין יכולים להגיע לתוצאות של רכב הזרקה במקרים מסויימים.

צביקה רשמת שכל כמה חודשים צריך לבצע כיוון, זה לא ממש נכון.:arrow:

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...