Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המנוע נחנק בלחיצה על הדושה

yoni1234
שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פיאט בראבה והמנוע נחנק מידי פעם כשאני לוחץ גז להאצה

הוחלפו פלאגים,שמן,פילטרים שמן ואויר,ניקיתי מנוע צעדים וקצת מהסעפת.

מה עושים הלאה?

אמרו לי צינורות וואקום... מה זה? הם עושים את אותה תקלה? איפה זה מותקן ומה תפקידם?

נ.ב

אל תגידו "תמכור זה חרא אוטו" אני רוצה לתקן אותו וליסוע על הגרוטאה בכיף, לא למכור! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום בדיוק באיזה רכב מדובר (שנה, קוד מנוע) ופרט את הנסועה (קילומטראז') של הרכב, מתי החלה הבעיה, האם היא קיימת כל הזמן וכן כל פרט נוסף שיכול לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת 99 1.6 ל' 103 כ"ס 115K

אין לי מושג הרבה על הרכב כי קניתי אותו לפני שבועיים הבעיה באה והולכת אבל גם כשאין אותה קשה למנוע אם ניתן הרבה גז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף להחלפת הפילטר דלק שמומלצת מאד יש לבדוק את תקינות חוטי ההצתה, מצב הרוטור ומכסה המפלג.

באם כל אלו תקינים יש לשקול הוספת תוסף דלק לניקוי מזרקים (אני אומר לשקול כי הדעות חלוקות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בפיאט בראבה מפלג ורוטור אלא 2 זוגות סלילי הצתה (זוג אחד לשני מצתים).

ביהוד יש מוסך מורשה טוב לפיאט שהוא מקצוען, אמין והוגן ואם תרצה פרטיו אז כתוב.

האם מכוניתך עם הילוכים ידניים או אוטומטיים?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מצב כזה בדייהו. בעיקר כשהמזגן היה עובד. היה נחנק רק בזמן האצה אחרי רמזור.

המוסכניק שלי אמר שזה קשור למד צעגד (?) משהו עם הטורים.

אגב המחשב של החברה לא זיהה כלום . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...