Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קולין מקריי ראלי 3 - טעיתי

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהוא יצא, קטלתי אותו פה בפורום. אמרתי שהם הרסו את המשחק, שעכשיו הוא לא הגיוני ובלתי שחיק. שבכל פנייה התחת יוצא קודם ושהפיזיקה שלו נדפקה.

טעיתי.

טעיתי בגדול.

הם לא הרסו אותו, הם פשוט הפכו אותו ליותר קשה, ויותר מדויק.

הבעיה שלי הייתה שהשתמשתי במקלדת.

בשבועות האחרונים אני משתמש בהגה וההבדל עצום. עם המקלדת כל מה שאמרתי אז נכון - קשה מאוד לשלוט ברכב במדויק - ובגלל שאופיו של המשחק יותר מדויק ויותר מגיב לכל דבר קטן, זה מקשה מאוד על המשחק. כך לדוגמה עם המקלדת כל פניה ימינה או שמאלה באמת מוציאה את התחת של הרכב קודם. עם הגה זה ממש לא ככה, והמשחק מתגמל הרבה יותר.

שופרו יכולת הבלימה בעיקר לתוך פניה, שופרה הפיזיקה של הרכב בהחלקות וכן ההבדלים בין סוגי האספלט. כמובן שגם הגרפיקה שופרה לאין ערוך ועוד שלל דברים.

בקצרה - אני מפיץ תיקון :wink: המשחק מעולה ומאתגר מאוד. אני מתחיל לאהוב אותו יותר מאת 2...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת תודה.

סוף סוף אני יכול לישון בלילה כמו שצריך! :lol:

אכן, המשחק הרבה הרבה יותר טוב מהשני. מאז שהתחלתי לשחק בו אני לא יכול לשחק בשני כי הוא נראה ממש לא רציני...

אני אמנם משחק עם מקלדת כרגע אבל הגעתי לרמת שליטה לא רעה בכלל...

המשחק באמת קשה הרבה יותר אבל מהנה הרבה יותר.

ברגע שלומדים איך "לזרוק" את הרכב לתוך הפנייה (במקרים שהפנייה מצדיקה את זה), ברגע שלומדים מתי להאיץ, איך הרכב יגיב, המשחק פשוט הופך למאוד מהנה ומאוד מציאותי.

הבעיה היחידה שאין לו PATCHים לעוד רכבים (מעבר לצ'יט הידוע...) :twisted:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון רכבים נסתרים אבל חלקם טיפשיים - טנק, מטוס וכולי.

ואוף טופיק לאוף טופיק, היום בחזרה הביתה, נסעתי לי באחוזה וקלטתי שהרמזור של הפניה שמאלה מהבהב כבר, מיהרתי ולחצתי על הגז, ממש לפני הרמזור (שנעשה צהוב) בלמתי בחדות והפניתי תוך כדי פניה, כמו שצריך. התחת כמובן יצא, והתיישר רק שני מטר לפני הבגאז' של המורה נהיגה שלי לשעבר, שעל החלון האחורי שלו כתוב "החיים יפים... רק לא לממהרים"

:lol::lol::lol:

מיד עברתי למוד "רגוע" עד ההגעה הביתה :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, מאיפה קנית וכמה עלה לך??

אני חיפשתי ולא מצאתי בשום מקום!

עם המקלדת המשחק הזה קשה מוות ובגלל זה התחלתי להתעניין בהגה!

אם זה באמת משפיע כמו שאתה אומר זה צריך להיות חובה!

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, מאיפה קנית וכמה עלה לך??

אני חיפשתי ולא מצאתי בשום מקום!

עם המקלדת המשחק הזה קשה מוות ובגלל זה התחלתי להתעניין בהגה!

אם זה באמת משפיע כמו שאתה אומר זה צריך להיות חובה!

תום

תום, הכל בסדר? אתה לא מוצא הגה למחשב?? חשבת לחפש בכל חנות מחשבים בערך??

לי יש את הלוג'יטק ווינגמן פורס פידבק בהשאלה מחבר. הוא עולה כרגע 300 ש"ח בערך. בקולין 3 הוא מצוין. בקולין 2 משום מה התגובה שלו איטית מדי וקשה לשחק איתו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להשיג את המשחק הזה בשביל לכסח לרוני ולכולכם פה את הצורה :twisted:

רוני אולי אתה תוכל לעזור לי להשיג את המשחק,או שבעצם אתה מפחד שאני יקרע לך את התחת :hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, מצטער אבל אתה נשמע אנוכי מדי.

אתה מתקן את דעתך, שכן היא קבעה את גורלו של המשחק.

יענו עד עכשיו אף אחד לא קנה את המשחק, ורק עכשיו לאחר תיקון דעתך,

נהרו חובבי הנהיגה הוירטואליים אל הקניונים ורכשו להם את המשחק.

נ.ב.

אהבתי את הקטע עם המורה לנהיגה לשעבר :lol:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...