Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית הפאר המהירה יותר מפרארי

TaZoK
שימו לב! השרשור הזה בן 7523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://motocar.msn.co.il/motocar/news/news.asp?id=2435

זה בהחלט מכונית שהייתי רוצה להיות בעלים שלה והייתי מעדיף בשתי שניות על פרארי...

אחחח מרצדס... כמה אני רוצה אותך...

2435_2_20-08-2003-14-47-17.jpg

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין שום קשר השוואתי בין המרצדס הזאת לפרארי, מעבר לדימיונם הפרוע של כותבי הכתבה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא מבחינת יעוד שוק [וקיבינימט תפסיק להיות שלילי כל הזמן] בלי להעליב.

אבל מבחינת מנוע ומהירות [זה ההשוואה פה] יש ועוד איך קשר.

זה יפה מאוד לדעתי שמכונית מנהלים מסוגלת להאיץ ככה... אני אישית הרבה יותר מעדיף מכונית בסגנון הזה

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שקראתי על זה,קראתי על ה BMW M5 החדשה וחשבתי שהם הגזימו

19-inch wheels

The new M5's heart will be a 5-litre V10 developing 510 HP

http://www.autoexpress.co.uk/video_gallery/video_gallery_story.php?id=39252

car_portal_pic_11237.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יפה מאוד לדעתי שמכונית מנהלים מסוגלת להאיץ ככה... אני אישית הרבה יותר מעדיף מכונית בסגנון הזה

מה שניסיתי להגיד זה, יופי ש-AMG זורקים מנוע מטורף במכונית פאר ענקית, אבל זה לא הופך אותה למכונית ספורט, רק למכונית שמאיצה מאוד מאוד (מאוד) מהר. אני בטוח לחלוטין שלפרארי מודנה עם 400 כ"ס מסכנים יש הרבה יתרונות על המרצדס הזאת בתחומים אחרים.

מצד שני - קשה לי לחשוב על הרבה רכבים אחרים מלבד ה-S הזאת שהייתי רוצה לשייט בהם לאורך האוטוסטרדות בגרמניה...

בכל מקרה - הבחירה שלי מבין שתיהן תהיה כמובן המודנה, אם כבר מכונית חזקה - אז גם מכונית ספורט. ואם מכונית ספורט - אז פרארי.

וקיבינימט, עוד פעם אתה אומר שאני שלילי, אני משמיץ אותך בפורום לפני כולם ונועל את זה שלא תוכל להגיב, אח"כ מוחק את כל ההודעות שלך ובסוף חוסם אותך, מפברק הוכחות שאתה בעד פדופיליה ברשת ושולח את הפרטים שלך לספק השירות שלך שיחסום אותך ויזמין לך משטרה הביתה.

:wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם רוני..

ההשוואה לפרארי עושה רק רע לכתבה. זה נשמע מגוכח..

כל רכב חזק יושווה לפרארי?? לאוטובוס MAN יש הרבה יותר סוסים - נשווה אותו לפרארי?

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל זאת זה נשמע מגניב שמכונית פאר כזו לוקחת פרארי (למרות שזו לא מהפרארי החזקות)

אני לא מבין למה לאחרונה כל הגרמניות ננעלות ב250 ...

בגרמניה למשל 250 באוטובאן זה לא יוצא דופן,

אני היתי ממש מתבאס אם היה לי רכב יקר כל כך והוא לא היה ממשיך לעלות

מ250 :roll: (אם כבר אני שם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל זאת זה נשמע מגניב שמכונית פאר כזו לוקחת פרארי (למרות שזו לא מהפרארי החזקות)

אולי כי הדבר האחרון שמענין את הקונים הפוטנציאליים של הרכב הנל' הוא פתיחות עם פרארי מודנה וזה שהם לוקחים אותה בעשירית שנייה??

אם זה היה מענין תאמי ןלי שמרצדס היו מפרסמים את זה קצת לפני כותב הכתבה.

שוב - זה לא.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא לאחרונה, זה כבר הרבה מאוד זמן ככה. לכל הגרמניות שאינן פורשה ואקזוטיות אחרות, יש ניתוק ב-250 קמ"ש. את הסיבה המלאה לכך אינני יודע, אבל בהחלט אפשר להוריד את ההגבלה, בעלות מסוימת... מי שנוהג על 250 קמ"ש באוטוסטרדה מן הסתם גם יעשה את זה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שניסיתי להגיד זה, יופי ש-AMG זורקים מנוע מטורף במכונית פאר ענקית, אבל זה לא הופך אותה למכונית ספורט, רק למכונית שמאיצה מאוד מאוד (מאוד) מהר. אני בטוח לחלוטין שלפרארי מודנה עם 400 כ"ס מסכנים יש הרבה יתרונות על המרצדס הזאת בתחומים אחרים.

מצד שני - קשה לי לחשוב על הרבה רכבים אחרים מלבד ה-S הזאת שהייתי רוצה לשייט בהם לאורך האוטוסטרדות בגרמניה...

בכל מקרה - הבחירה שלי מבין שתיהן תהיה כמובן המודנה, אם כבר מכונית חזקה - אז גם מכונית ספורט. ואם מכונית ספורט - אז פרארי.

וקיבינימט, עוד פעם אתה אומר שאני שלילי, אני משמיץ אותך בפורום לפני כולם ונועל את זה שלא תוכל להגיב, אח"כ מוחק את כל ההודעות שלך ובסוף חוסם אותך, מפברק הוכחות שאתה בעד פדופיליה ברשת ושולח את הפרטים שלך לספק השירות שלך שיחסום אותך ויזמין לך משטרה הביתה.

:wink:

רוני

נכון שהתנהגות הכביש היא ממש לא אוטו דבר אבל אני מדבר בהשוואה כללית של כל הנתונים ובהחלט הייתי לוקח את המרצדס מבחינת נוחות נסיעה טכנולוגיה עיצוב פנים ולדעתי גם חוץ המרצדס לוקח בכולם המודנה מתפארת בעיצוב ספורטיבי התנהגות ספורטיבית ומהירות העיצוב הפנימי של פרארי עלוב ופשוט למדי עכשיו ברגע שהמרצדס כבר יותר מהירה אולי יש לה התנהגות כביש של טנק אבל הפאר מחפה על זה...

ותשמע קצת הגזמת עם התגובה פשוט תיהיה פחות לא אמרתי שלא תיהיה בכלל כנראה אתה אוהב את הגישה הפסימית והשלילית אני לא זה שישלול ממך אותה :roll:

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא לאחרונה, זה כבר הרבה מאוד זמן ככה. לכל הגרמניות שאינן פורשה ואקזוטיות אחרות, יש ניתוק ב-250 קמ"ש. את הסיבה המלאה לכך אינני יודע, אבל בהחלט אפשר להוריד את ההגבלה, בעלות מסוימת... מי שנוהג על 250 קמ"ש באוטוסטרדה מן הסתם גם יעשה את זה...

רוני

אממממ אתה יודע רוב המכוניות בממוצעות בכלל לא מגיעות למהירות הזאת...

250 קמ"ש בהחלט מספיקים בסך הכל רוב ה אוטובאן זה קטעים ישרים כלומר אתה כבר לא כל כך מרגיש את ההבדל במהירות חוץ מזה שאם אתה נותן נגיעה קלה בהגה אתה עף קיבינימט מהכביש.... מסוכן לאללה המהירות הזאת

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהתנהגות הכביש היא ממש לא אוטו דבר אבל אני מדבר בהשוואה כללית של כל הנתונים ובהחלט הייתי לוקח את המרצדס מבחינת נוחות נסיעה טכנולוגיה עיצוב פנים ולדעתי גם חוץ המרצדס לוקח בכולם המודנה מתפארת בעיצוב ספורטיבי התנהגות ספורטיבית ומהירות העיצוב הפנימי של פרארי עלוב ופשוט למדי עכשיו ברגע שהמרצדס כבר יותר מהירה אולי יש לה התנהגות כביש של טנק אבל הפאר מחפה על זה...

ותשמע קצת הגזמת עם התגובה פשוט תיהיה פחות לא אמרתי שלא תיהיה בכלל כנראה אתה אוהב את הגישה הפסימית והשלילית אני לא זה שישלול ממך אותה :roll:

שוב - בהשוואה כללית של הנתונים - אין למה להשוות. גם אני הייתי לוקח את המרצדס מבחינת נוחות נסיעה, טכנולוגיה, עיצוב פנים, איבזור, מרווח ויכולת סחיבת שקיות מהסופר (ובמקרה הזה - גם מבחינת המנוע, כמובן), אבל הייתי לוקח את הפרארי מבחינת יכולות ספורטיביות פרופר, ובמיוחד - מבחינת הרגש. עם כל הכבוד לסדרה S, אני לא מת על נהיגה במכוניות שמבודדות אותך מהכביש. כבר יצא לי לנסוע על סדרה S ב-80 קמ"ש מעל פסי רכבת, אפילו לא הרגשתי שהם שם. זה אמנם מדהים, אבל אם תתנו לי לנהוג - רק על הפרארי.

העיצוב הפנימי של הפרארי עלוב? ישבת פעם במודנה? ופאר לא מחפה על התנהגות כביש של טנק (לא שאני חושב שיש ל-S התנהגות כביש של טנק), אלו פשוט דברים שונים. אבא שלי יעדיף את המרצדס, אני את הפרארי. זה פשוט מאוד.

250 קמ"ש בהחלט מספיקים בסך הכל רוב ה אוטובאן זה קטעים ישרים כלומר אתה כבר לא כל כך מרגיש את ההבדל במהירות חוץ מזה שאם אתה נותן נגיעה קלה בהגה אתה עף קיבינימט מהכביש.... מסוכן לאללה המהירות הזאת

הגרמניות החזקות מגיעות למהירות הזאת, ודווקא יש הרבה מהן. כל גרסאות ה-AMG של מרצדס וה-M של במ.וו, וכן כמה וכמה גרסאות "רגילות" של הסדרה 5 ו-7 של ב.מ.וו וה-E ו-S של מרצדס. כמו גם הגרסאות החזקות של אודי (S וכולי) וכמה מכוניות של פולקסווגן ואופל ועוד...

חוצמזה, אתה אי פעם נהגת בגרמניה חזקה על 250 באוטוסטרדה?? עזוב - נסעת במהירות הזאת? כי אתה מקשקש. יצא לי לנסוע למשך כמה שעות ב-M3 באוטוסטרדה בספרד, על מהירות ממוצעת של 200 קמ"ש, כש-250 ומעלה נראים על השעון מספר פעמים, גם בעקומות. לא עפים קיבינימט מהכביש ולא בטיח. נהגתי גם ב-SLK על מעל 200 בעקומות והרכב אחז יפה מאוד.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב - בהשוואה כללית של הנתונים - אין למה להשוות. גם אני הייתי לוקח את המרצדס מבחינת נוחות נסיעה, טכנולוגיה, עיצוב פנים, איבזור, מרווח ויכולת סחיבת שקיות מהסופר (ובמקרה הזה - גם מבחינת המנוע, כמובן), אבל הייתי לוקח את הפרארי מבחינת יכולות ספורטיביות פרופר, ובמיוחד - מבחינת הרגש. עם כל הכבוד לסדרה S, אני לא מת על נהיגה במכוניות שמבודדות אותך מהכביש. כבר יצא לי לנסוע על סדרה S ב-80 קמ"ש מעל פסי רכבת, אפילו לא הרגשתי שהם שם. זה אמנם מדהים, אבל אם תתנו לי לנהוג - רק על הפרארי.

העיצוב הפנימי של הפרארי עלוב? ישבת פעם במודנה? ופאר לא מחפה על התנהגות כביש של טנק (לא שאני חושב שיש ל-S התנהגות כביש של טנק), אלו פשוט דברים שונים. אבא שלי יעדיף את המרצדס, אני את הפרארי. זה פשוט מאוד.

הגרמניות החזקות מגיעות למהירות הזאת, ודווקא יש הרבה מהן. כל גרסאות ה-AMG של מרצדס וה-M של במ.וו, וכן כמה וכמה גרסאות "רגילות" של הסדרה 5 ו-7 של ב.מ.וו וה-E ו-S של מרצדס. כמו גם הגרסאות החזקות של אודי (S וכולי) וכמה מכוניות של פולקסווגן ואופל ועוד...

חוצמזה, אתה אי פעם נהגת בגרמניה חזקה על 250 באוטוסטרדה?? עזוב - נסעת במהירות הזאת? כי אתה מקשקש. יצא לי לנסוע למשך כמה שעות ב-M3 באוטוסטרדה בספרד, על מהירות ממוצעת של 200 קמ"ש, כש-250 ומעלה נראים על השעון מספר פעמים, גם בעקומות. לא עפים קיבינימט מהכביש ולא בטיח. נהגתי גם ב-SLK על מעל 200 בעקומות והרכב אחז יפה מאוד.

רוני

לידיעתך הצנוע כן... ישבתי בפרארי... וכן העיצוב בשביל 600 אלף דולר עלוב ביותר פלסטיק שחור עם כמה שעונים וידית הילוכים דקה ונוצצת לא עושה את העיצוב מדהים העיצוב פשוט למדי...

וכן מרצדס S נוסעת כמו טנק מבחינת הפניות היא פונה בכבדות ולא בזריזות כמו הפרארי כי אין בכלל מה להשוות בהתנהגות כביש

זה יפה שכל הAMG מגיעות ל250 אבל אתה יודע רוב הציבור באירופה לא נוהג על המכוניות האלה אפילו לא קרוב אז בבקשה ממך נו באמת אני נסעתי על אופל בגרמניה המכונית לא הצליחה בקושי לעבור את ה210 או פאסאט או גולף או עוד ועוד מכוניות שלא ממש סוחבות במהירויות כאלה

ונסעתי באוטובאן כן לא על M3 אולי אבל המכונית לא ממש יציבה במהירות הזאת והגה דיי רועד ואל תשחק אותה כאילו זה לנהוג ב100 קמ"ש כי זה ממש לא אותו דבר

ודיי לזלזל כאילו אתה היחיד שנוהג.... אתה לא!

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...