Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין סיריון לשריייד למישהו שמתקשה לכתוב זאת הכותרת

ohad_r
שימו לב! השרשור הזה בן 6288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט בין דייהטסו שרייד לסיריון. התקציב הוא 20-25 אלף, עם עדיפות לאוטומט. לנסיעות בעיקר בגוש דן עם גיחות ארוכות פעם-פעמיים בחודש לירושלים.

אשמח לשמוע את דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש, ההשוואה הזאת עלתה בעבר.

בעיקרון הסיריון שאתה יכול להשיג בסכום הזה היא 1000 סמ"ק ולעלות איתה לירושלים זה ממש לא להיט, אבל אפשרי (אני עושה את זה מדי פעם). אבל לנסיעות בגוש דן היא מתאימה כמו כפפה ותחסוך לך הרבה כסף בדלק.

השרייד מיושנת יותר אבל עם מנוע 1300 (או 1500 בגרסת 4 דלתות) וחזקה יותר בצורה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי היה את השרייד (ידנית) , וכרגע למכר שלי יש את הסריון (אוטו') המלצתי: בכל מקרה תעדיף שנתון גבוה משמע סריון...

עם נסיעה לירושלים פעם, פעמיים בחודש אתה תסתדר....

בעיקר עם העדיפות שלך לאוטומט ... השרייד פשוט עוד הייתה מוכנה לזה....

סריון =הנאה

לאחרונה בדקתי והמחריון של הידנית הוא 24K עבור ידנית מודל 2000 (סריון) ...

לאוטו' אני מעריך אין תוספת גדולה משמעותית...

בכל מקרה אף אחד לא מתיימר לשלם מחירון ...

שהיה בהצלחה וכל טוב !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...