Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באיזה סוג דיבורית אתם משתמשים ברכב?

AssafO
שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות רעיון שיש לי לשיווק דיבורית חדשה אני מתעניין לגבי העדפות של אנשים בנושא דיבוריות לטלפונים סלולריים ולגבי הביקוש שיכול להיות למוצר.

באיזה סוג דיבורית אתם משתמשים ברכבכם כיום ולמה?

אוזנייה פשוטה (דיבורית אישית)

אוזניית בלוטות'

דיבורית קבועה

דיבורית בלוטות' קבועה

האם דיבורית בלוטות' שהיא לא קבועה (ניתנת להעברה מרכב לרכב ואינה מצריכה התקנה), בעלת ספיקר מובנה חזק ובעלת צג שיחה מזוהה (דוברת עברית ועם הספר טלפונים וכו') יכולה להוות תחליף לדיבורית שבה אתם משתמשים כיום?

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיבורית בלוטוס קבוע ברכב.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת לא יודע של איזו חברה הדיבורית,חבר שלי הביא לי אותה. הוא קיבל אותה יחד עם מכשיר סוני אריקסון כלשהו והיא התאימה לי בול למכשיר 6680 שברשותי. מה שכן הדיבורית בלוטוס הקודמת שנראתה בידיוק אותו הדבר לא הצליחה ליצור חיבור עם הסלולרי שלי,כנראה הדיבורית הנוכחית משודרגת או שלא יודע מה. דבר אחד אני יכול לומר שאני מרוצה ממנה והיא עושה את העבודה שלה כמו שצריך.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא מדברים על אוזניה נכון ?

את האמת לא יודע של איזו חברה הדיבורית,חבר שלי הביא לי אותה. הוא קיבל אותה יחד עם מכשיר סוני אריקסון כלשהו והיא התאימה לי בול למכשיר 6680 שברשותי. מה שכן הדיבורית בלוטוס הקודמת שנראתה בידיוק אותו הדבר לא הצליחה ליצור חיבור עם הסלולרי שלי,כנראה הדיבורית הנוכחית משודרגת או שלא יודע מה. דבר אחד אני יכול לומר שאני מרוצה ממנה והיא עושה את העבודה שלה כמו שצריך.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משתמש בדיבורית.

משתדל לדבר כמה שפחות בזמן הנהיגה, ואם אין ברירה אז מפעיל את הספיקר של המכשיר ושם אותו במקום שבו אוכל לשמוע טוב ועדיין להיות עם שתי ידיים על ההגה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא מדברים על אוזניה נכון ?

רשמתי,דיבורית קבוע ברכב. כל פעם כשאני ניכנס לאוטו היא מזהה את המכשיר אוטומטי והמכשיר יכול להיות בכיס ואפשר לדבר חופשי! וכשאני יוצא מהאוטו המכשיר אוטומטי עובר למצב אחר ואני מדבר ממנו רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון בדיבורית קבועה שאינה bluetooth הוא ששני משתמשים ברכב בעלי אותו דגם מכשיר יכולים להשתמש בדיבורית, או יותר מ-2 (למשל בחברת שליחויות בה לכל הנהגים מכשיר זהה והם מחליפים רכבים לרכב שקיימת בו דיבורית קבועה).

החסרון בדיבורית bluetooth יהיה שיהיה צורך לתאם בין כל מכשיר לדיבורית.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון בדיבורית קבועה שאינה bluetooth הוא ששני משתמשים ברכב בעלי אותו דגם מכשיר יכולים להשתמש בדיבורית, או יותר מ-2 (למשל בחברת שליחויות בה לכל הנהגים מכשיר זהה והם מחליפים רכבים לרכב שקיימת בו דיבורית קבועה).

החסרון בדיבורית bluetooth יהיה שיהיה צורך לתאם בין כל מכשיר לדיבורית.

באופן חד פעמי, הרי דיבורית אחת יכולה לזכור כ8 מכשירים, ואפילו יותר.

בכל אופן, אני משתמש בטלפון קבוע באוטו. ניתן להחליף SIM אם מישהו אחר משתמש ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיבורית לא מטעינה את המכשיר. אין עריסה והמכשיר יכול להישאר בתיק, כיס וכו. בכל מקרה ישנם מטעני רכב לרוב סוגי המכשירים הסלולריים בעלות נמוכה.

המחיר, פחות מהקנס שמקבלים על שימוש בטלפון סלולרי תוך כדי נהיגה ללא דיבורית (פחות מ 500 ש"ח).

אסף

נ.ב. ניתן להעביר את הדיבורית מרכב לרכב כי היא לא מצריכה התקנה והיא גם מסוגלת לזכור מספר מסויים של מכשירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבורית קבועה ברכב.

הטענה של הטלפון היא תכונה חשובה מאוד.

אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הייתי צריך להטעין באמצעות מטען רגיל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלושת המכוניות דיבוריות שונות -

באופל האוזניה של המכשיר (לא בלוטות')

בפוקוס דיבורית בלוטות' שמזהה את המכשיר עם הכניסה לרכב

בביואיק מכשיר טלפון קבוע ברכב עם כרטיסי SIM נוספים למקשה שיש צורך להחליף (זה אף פעם לא קורה...)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוקוס של ההורים יש דיבורית קבועה, למה ? כי זה כלול בעסקה עם פלאפון.

בקטנוע אם יש לי עצבים בכלל לענות (שזה לא קורה כי למי יש חשק להוריד כפפות לשלוף את הטלפון מהכיס ובסוף לגלות שזה טעות במספר ?) אז אני דוחף את הפלאפון לתוך הקסדה וסוגר את המשקף אם אני יודע שזו לא שיחה קצרה, אם זו שיחה קצרה מדברים נגמר הפלאפון חוזר לכיס ואני ממשיך בדרך.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...