Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים אפשריים לרנו קליאו

Dum
שימו לב! השרשור הזה בן 6269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לאחר שסיימתי עם השקעות של מראה (שבוע הבא מגיע לי ג'אנט לבן של OZ וזהו) וסאונד אני רוצה להשקיע (בלי הגזמה) ברנו שלי, כן הרנו שלי שנת 94 והיא לא RSI אלא RT שמורה ביותר ובמצב מצוין (כל המוסכים למיניהם שהייתי בהם פשוט נדהמו מהרמה שהיא שמורה בה) דוגמא המנוע עבר בסה"כ 85 אלף קילומטר. עכשיו תנו הצעות וטווחי מחירים אם אפשר להצעות לשיפור.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפורי אודיו לא שייכים לפורום זה.

אביחי

לא אמרתי שהם שייכים, אמרתי שאותם כבר עשיתי ואני רוצה שיפורים מכאניים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שיש לו רנו קליאו, הייתי ממליץ לך להשאיר את הרכב כמו שהוא במקור

ככה הוא הכי יפה לדעתי... :-D :-D :-D לי אישית יש קליאו 95 הדבר היחיד שעשיתי לה הוא פחחות וצבע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך להשאיר את הרכב כמו שהוא במקור

תגובות נוסח "תשאיר את האוטו מקורי" או "לך תקנה אוטו אחר" לא ייתקבלו כאן בברכה אלא ייחשבו לטרוליות.

גם אם מישהו שואל על שיפורי כוח לסובארית או אחיזה בטויוטה פריוויה, השאלות הללו לגיטימיות לחלוטין לפורום הזה ואם אין לכם משהו להוסיף לתוכן של הטופיק, עדיף שלא תכתבו כלום.

לפותח השרשור - מה אתה רוצה לשפר ברכב?

את הכוח, את הבלימה, את האחיזה, את ההתנהגות ?

אם תכתוב מהי הנקודה החלשה (מבחינתך) יוכלו לענות לך איך ובכמה משפרים ומהן האופציות.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי הוגן מספיק, להתחלה אני רוצה להוסיף טיפה כח האוטו דיי לא סוחב בעליות והתאוצה שלו לא הכי מוצאת חן בעיניי. כרגע לקנות אוטו חדש כמו שיש כאלו שיגידו אני לא מעוניין במיוחד מהעבודה שאני מתגייס ל6 שנים בצבא תכף וזה ממש יהיה טיפשי אז טיפה להשקיע על הרכב שלי ל6 השנים הקרובות במיוחד שהוא במצב מצוין לדעתי. אז כמו שאמרתי אני רוצה להתחיל בהוספת כח ועם הוספת כח גם לשפר את האחיזה טיפה (אני מזמין מגנזיום שבוע הבא מגנזים של OZ בצבע לבן מתנה ליום הולדת מחברים אז חבתי לקנות לו צמיגים וראיתי שהרבה דיברו פה על צמיגי good year f1 שווה? )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים הנ"ל נחשבים די לטופ של הטופ במחיר השפוי של שקל לגומי בארץ.

לא בהכרח אתה צריך את הצמיגים הנ"ל ולדעתי לא מייצרים אותם במידות נורמליות של רכבים רגילים.

מה המידה שמולבשת לך על האוטו?

לגבי כח - עשית "יישור קו" לרכב - קודם כל?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את הצמיגים בינתיים. ישור קו-הכוונה?

להגיע עם האוטו למצב כאילו שהוא יצא מהחברה , הכוונה שלא יהיו תוספות כוח ושאר ירקות לפני שהאוטו מסודר בכל שאר הדגברים האלמנטרים

מחפש הגה לclio b sport 2002 צורה ישנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי צריך להגיד קודם אבל אני לא אוהב להסתבך עם חוקים ולא לעבור טסטים, אם יש דברים שאפשר להרכיב ואז לבד להוציא ולשים מקורי או בסכום סימלי (עד 50-100 שקל) שמישהו יעשה בשבילי אין בעיה. כרגע אני מעוניין להשקיע 1000-1500 שקל על תוספת כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפור שאתה מבקש יכול להסתכם במערכת יניקה ייעודית או בייצור עצמי (תוכל ומומלץ לקבל כאן ייעוץ בפורום בנוגע לבניה של מערכת כזו) רק שהיא לא עוברת טסט.

מצד שני היא די קלה לפירוק והרכבה מחדש של המערכת המקורית אם יש לך כמה כלים בסיסיים ולא מושכת תשומת לב כמו אגזוז זרימה חופשית שמייצר יותר רעש, ככה שלדעתי אם תחליף לפני הטסט את המערכת למערכת המקורית ותחזיר אח"כ לא צריכות להיות לך בעיות עם החוק.

מעבר לזה אין הרבה מה לעשות בתקציב שלך ועם הדרישות שלך בנוגע לשיפור הרכב, תמיד אתה יכול לקחת את עצמך לקורס נהיגה מתקדמת שיעזור לך להוציא ממנו יותר (מומלץ מאוד בלי קשר).

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אפשר אולי הסבר יותר מקיף ואיך, מי, איפה אפשר לעשות את זה? אולי תמונה שתסביר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור הבא מראה לך פרוייקט דומה שעשיתי במיאטה שלי, כמובן שהצורה שונה לגמרי ממה שתצטרך לעשות בקליאו אם תחליט לעקוב אחרי התהליך, אבל לפחות תוכל ללמוד קצת על כמה מהצדדים בתכנון מערכת יניקה נורמלית.

המדריך המפורט לשאלה - איך בעצם בונים קופסת אויר טובה?

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...