Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר לסיני דרך הגבול, כמה שאלות על מי כמה למה ואיך

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי, אני מניח שחלק יודעים חלק לא, מעבר לסיני עם רכב כרוך בתשלום לא קטן, צריך דרכון בתוקף

עכשיו ככה: חבר שעשה לשם טיול ג'יפים אמר לי שצריך להיות ביטוח מחוץ לגבולות המדינה על כלי הרכב.

השאלה היותר גדולה: אני רוצה לעבור בגבול עם קטנוע, מישהו יודע את העלויות ואת כל מה שכרוך במעבר באופן וודאי ?

אם לא אז אולי היכן ניתן לברר ? כי אני מתכנן לנסוע לאילת ויש לי חשק להיות בסיני לראות קצת את החוף הזה שנראה כ"כ דמיוני בתמונות, אז אני לא רוצה להגיע לגבול ולגלות שאני לא יכול להכנס עם הקטנוע.

תודה, אור שאין לו מה לעשות באמצע הלילה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לסוע לסיני עם אופנוע...

סיכוי טוב שתצטרך לחזור באוטובוס :/

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעזבו את הסיכויים ואיך אני אצטרך לחזור או למה

כמו שאמרתי: אני מתכוון להעביר יום בחוף, קשה לי להאמין שמישהו ישדוד אותי, ואם כן לבריאות.

מישהו יודע איך זה הולך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וערב טוב,ניכנסתי לסיני פעמים בשנה לפחות במשך העשר שנים האחרונות עד שהתחילו הפיגועים שם ,ותמיד עים הרכב .אז ביטוח מיצרי אתה חיב לעשות בגבול אבל אתה לא מכוסה.ליפני הנסיעה תיגש לממסי ויסבירו לך הכול,ויציעו לך ליקנות גם ביטוח בישראל (לא חובה)ושם גם תירגום רשיון.דלק בסיני 95 אוקטו מלוכלך ועים מים.לשאלות נוספות אשמח לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק זה לא בעיה אני נוסע עם הקטנוע אני לא מאמין שיהיה צריך יותר ממיכל בשביל לחזור לאילת (מיכל מספיק לי 250 ק"מ) אם יהיה צריך עוד דלק אני אקח בג'ריקנים.

בממסי יספקו לי מידע לגבי המעבר עם קטנוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...