Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום מפגש אודיו מרכז 17.2.07

gti1980
שימו לב! השרשור הזה בן 6274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מה היה כל כך מעפאן שאף אחד לא פותח שרשור סיכום?:twisted:

אני אישית מאוד נהנתי, היה כיף לפגוש אנשים חדשים ולשמוע מערכות.

מי שצילם שיפרסם תמונות פה.

בברכה.

בוריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה היית? לא ראיתי אותך (או שכן ולא ידעתי שזה אתה). אני הייתי עם כובע וחולצה אדומה :-D אה ולא מגולח.

היה נחמד ביותר הכרתי הרבה מחברי הפורום גם מהחדשים וגם מהחדשים פחות. הכרתי את הסטרוקר מקרוב, היה מאוד "נעים" לאוזן שלי. אהבתי במיוחד את המערכת שהייתה בהונדה הירוקה נראה לי, עם ההיי אנרג'י ו-2 סאבים של מאגנט XTC על מונו של רוקפורד 1001BD. היה מפגש חביב, שכלל את הביצועים הפנומנאליים של המיני רכב של עופר כמובן :lol: ועוד כמה מערכות נחמדות. חבל ששלי לא הורכבה עדיין.

*עריכה*

נראה לי שיש שם עדיין כמה דפוקים בראש, בגלל זה אי אפשר היה לעשות סיכום מפגש עדיין :-)

מצלמות? היה נראה לי רק לאלי סאונדמן,ואני צילמתי עם הפלא וידאו ככה שזה לא רלוונטי.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה מטורף באוטו?

כן , רק הרגע הגעתי הביתה מהמפגש :)

ואני גר רבע שעה מהמקום ;)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה טוב ...ורצוי שיהיה כמה שיותר. נחמד לראות כמה פרצופים ממפגש למפגש ולהכיר את מומחי התחום.

אני מאוד נהנתי ואני מקווה שבפעם הבאה אנשים יגיעו יותר מוקדם.(קצת התייבשתי עד שבאתם!!!)

שבוע טוב.

In torque we trust

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה הכיף.

2 תמונות.

הראשונה. הסטרוקר

השניה. החברים והכלבה שלי. עוקבים אחרי הרכב של עופר.

IMG_5515[1].jpg

IMG_5518[1].jpg

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מפגש ממש נחמד. דווקא הרבה הגיעו.

זכיתי להכיר את הסטרוקר מקרוב, אחרי ששמעתי אותו חשבתי שאין לי סאב באוטו. :lol:

סאב באמת מטורף... סה"כ מפגש באמת טוב היה, פעם הבאה נביא סרט כחול (יש כאלה שיבינו:))

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הראשונה שלא צלמתי את המפגש, וזאת בגלל נכחות דלה.

מקווה לראות ולשמוע בפעם הבאה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה הייתה מטורפת!!!

מה בדיוק היה מטורף שם? הסאבים דפקו בלי שום קשר ישיר או עקיף למוסיקה שהסט הקדמי ניגן.

ממש לא לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה הכיף.

2 תמונות.

הראשונה. הסטרוקר

השניה. החברים והכלבה שלי. עוקבים אחרי הרכב של עופר.

מי כל אלה?:D

בחיים לא ראיתי אותכם במפגשים קודמים:roll: חח

נשמע שהיה מפגש נחמד ביותר, חשבתי שתהיה יותר נוכחות.

מה קורה לאחרונה עם המפגשים של הפורום מישהו יכול להסביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו הלו עד אליי נמו י'סטלן! אני שם עם האדום נראה כמו מפגר :lol: :lol: תודה לאלי כמובן על הצילום.

EDEN STI מקווה שלפעם הבאה לא תשכח את הסרטים הטובים בבית ואת כל המהיר ועצבני תשאיר בבית :-) .

ולכולם - לא היה כזה דליל. הייתה נוכחות נחמדה אפשר להגיד. טוב נו, הייתה נוכחות של הסטרוקר יותר מאשר של חברי פורום.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה נחמד לאללה אבל דליל ובלי ממש אווירה כיפית כי לא היה הרבה מוזיקה

תודה רבה רבה לרז ( רנזי ) שהעלה לי את הרמה של המערכת במספר דרגות :)

מחכה למפגש הבא :)

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...