Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר- איפה אתם מעדיפים לקנות דברים לתחביב שלכם?

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל אחד מאיתנו יש תחביב כזה או אחר, וכחלק מהתחביב וההשקעה יש מבחר חנויות בהן אנחנו מעדיפים לקנות דברים לתחביב שלנו בגלל מחירים משתנים.

השאלה שלי היא, האם תעדיפו ללכת לחנות רגילה שפתוחה בכל שעות היום ולקנות במחיר "שוק", או תעדיפו ללכת לחנות אצל מישהו בבית עם הגעה בתאום מראש (זאת אומרת מתי שהמוכר נמצא בחנות\בית שלו), אבל לקנות דברים במחירים הרבה יותר נמוכים ממחירי "שוק".

אני שואל בגלל רעיון שחבר שלי הציע לי לעשות לגבי תחביב שלי אבל אני פוחד שתאום מראש יגרום לחלק נכבד מהלקוחות לוותר על הקניה בגלל שהם לא יכולים להגיע מתי שמתחשק להם כמו בחנות רגילה וככה יהיה הפסד ולא משתלם לפתוח כזה דבר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל בגלל רעיון שחבר שלי הציע לי לעשות לגבי תחביב שלי אבל אני פוחד שתאום מראש יגרום לחלק נכבד מהלקוחות לוותר על הקניה בגלל שהם לא יכולים להגיע מתי שמתחשק להם כמו בחנות רגילה וככה יהיה הפסד ולא משתלם לפתוח כזה דבר אנני יודע לגבי התחביב הספציפי , אבל יש מספר נקודות שיעזרו לך להחליט :

הקניה בחנות היא או מצרכי יסוד ואז באים לשם (מעין עוגן בקניונים שזה סופר/פארם ועוד . או קניה אימפולסיבית שזה רואים בחלון ונכנסים . המשמעות של זה שאו שמה שאתה מוכר הוא מעין MAST ואז יבואו ואם לא אזי הנגישות היא שתקבע

יש דברים מסויימים שבהם הרגישות למחיר היא די גבוהה , וזה אומר שאם המחיר הוא מספיק אטרקטיבי אנשים יבואו גם בתנאים לא כ"כ טובים .

אתה צריך לבדוק מה מתאים למצבך ואז להחליט

.

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מסתורי אתה. מדובר בסמים?

כל תחום הוא שונה, מי שהתחביב שלו הוא איסוף בולים ומטבעות יגיע לאנשים הביתה כדי לקנות מהם, אבל מי שתחביבו הוא איסוף אומנות ישראלית (ויש לי חבר שעוסק בזה) יקנה רק מגלריה או יתייעץ בגלריה לפני הקניה מחשש לזיופים ורכוש גנוב.

בקיצור - אם תהיה יותר ספציפי אולי יוכלו לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחביב שלי(איסוף סכינים)הוא בעייתי מבחינת "ללכת לחנות".

בחנויות המעטות שמחזיקות סכינים אין מבחר או שהמיבחר לא השתנה מאז שקברו את אנטיוכוס.

עיקר הקניות שלי הם במיפגשים ייעודיים כמה פעמים בשנה ועל פי תאום מראש עם אנשים מהתחום שמציעים אחד לשני דברים מעניינים ובטעם שלהם.

אגב-אתם מתלוננים על המס על רכבים?-בארץ הקודש המס קטלני בכל תחום.

סכין שעולה 50 דולר נמכרת בארץ בקלות מעל 600 ש"ח.אתם קולטים את זה?600-250 =350 ש"ח רווח.נכון,יש עלויות ייבוא וכולי אבל זה מוגזם ביותר.

לפני שהיכרתי את עמותת האספנים לא הייתה לי ברירה אלא לקנות מחנויות.עכשיו אני מעדיף לקנות במיפגשים ו\או להזמין מאדם מסויים עם גישה(יבואן של פירמה זו או אחרת)משהוא מראש.

ואם אני לא יכול להשיג דרכם? רק אז אני אשקול קנייה מחנות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לקבוע שעה ולהגיע במיוחד - כך גם אני יודע שמפנים לי זמן וכשקובעים איתי אז יגיעו ואני לא אצטרך לנסוע ( לפעמים מרחק לא קטן ) ולגלות חנות סגורה מכל סיבה שהיא.

אם זה תחביב אז יודעים לפנות זמן ולדעתי עדיף לקנות ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחום הוא דייג
אז מה שהייתי ממליץ לך בשלב זה, זה לשלב בין מכירה מהבית למכירה מתוך הרכב באיזורים של דייגים (שפך הירקון וכו').

תכין כרטיסי ביקור עם טלפון שלך (אתה יכול לרכוש טוקמן שיהיה המספר של העסק לשיחות נכנסות) ותחלק אותו בקרב דייגים, או אפילו פלאייר עם דוגמאות מחירים. תשתדל להגיע בימים קבועים למקומות קבועים ותבנה את זה כך שאנשים יידעו שגם אפשר לצפות שתגיע וגם אפשר ליצור איתך קשר טלפונית ולתאם איתך.

אני מאמין שברגע שתהיה לך קליינטורה קבועה ומוניטין אנשים לא יחששו להגיע אליך הביתה, ואם יידעו מתי אתה מגיע עוד יותר ישמחו שהם לא צריכים לנסוע בשעות העבודה לחנויות אלא שאתה מגיע אליהם "לשטח" או שהם יכולים לקבוע איתך אצלך בדרך לדייג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון הוא לא להסתובב עם סחורה אלא פשוט חנות קטנה בבית, מבחינת פרסום אני ממש לא דואג יש מספיק פורומים בשביל זה ואני מכיר אנשים שיגלגלו את זה הלאה.

העניין הוא שזה משהו צדדי כדי להחזיק את עצמי בזמן לימודים (יש בזה רווח מאוד טוב לעומת עבודה שוחקת בתור שכיר), ואותי מפחיד שאם למשל אני לומד ואני לא אהיה בבית אז אנשים ילכו לקנות במקום אחר כי הם רוצים כאן ועכשיו לפי הלוח זמנים שלהם.

וזה למרות שתהיה אפשרות להגיע גם בשעות קצת פחות שגרתיות ושהמחירים אצלי יהיו זולים בכמה עשרות אחוזים מכל החנויות, גם בגלל פחות הוצאות וגם בגלל שיש לי קשרים עם ספקים בחו"ל ואני לא כפוף ליבואנים בארץ.

מה ששאלתי בעצם זה אם לדעת אנשים הם כן היו מוכנים לקנות במקום כמו אצלי או שהיו מעדיפים לשלם כמה אחוזים יותר ולקנות בזמן שנוח להם בחנות רגילה.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות שכחתי, אם מישהו פה יכול לעזור לי לבנות אתר פשוט מאוד (אני כבר לא זוכר כלום בנושא) אני אשמח לעזרה.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...