Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית / מנהלים אוטו' 90 עד 100 אלף ש"ח משנתון מתקדם [כותרת ערוכה בשם הרלוונטיות]

flatbon
שימו לב! השרשור הזה בן 6273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

ראשית ( ואולי זה נשמע נדוש אבל זה אמיתי !! ) התרשמתי מאוד מהפורום הזה , מהרצינות מאיכות ומהמקצועיות.

ועכשיו לעניינו :

אני מאוד מבקש את עזרתכם ביעוץ והכוונה בקנית רכב משפחתי / מנהלים ( אין לי כל מושג מהיכן המציאו את המונח רכב " מנהלים " כאילו שרכב כזה לא יכול להיות משפחתי...מוזר בעיני.. ).

אני אפרט לכם מה ברצוני וכך תוכלו להתמקד בעזרה ובהכוונה :

1. טווח המחירים לרכישה בין 90 ל 100 אלף ש"ח.

2. רכב משפחתי / מנהלים מרווח ( אנחנו משפחה בת חמישה נפשות - 2 מבוגרים + 3 ילדים בוגרים ), אמין ובטיחותי.

3. שנת יצור הרכב : 2005 - 2006 . ( גיר אוטומט ).

4. דגם הרכב - לא משנה לי , אני לא כל כך " נעול " על דגם מסוים , אבל רצוי שיהיה סחיר - הווה אומר שאני לא יתקע עם הרכב במידה ואני ירצה למכור אותו באיזה שהוא שלב.תשתדלו בבקשה לא לייעץ לי על רכבים שאני יצטרך להיות צמוד לתחנת דלק באופן תמידי - רוב הנסיעות שלי עירוניות ולעיתים ( בשבתות בעיקר ) נסיעות לטיולים ברחבי הארץ.

אני מאוד אודה לכם על עזרתכם , היות ואני באמת ובתמים אובד עצות - כמו שאומרים מרוב עצים ( מכוניות..חחח..) לא רואים את היער..

נ.ב - לסיום אבקש גם את עזרכתם בכיוון הרכישה ( גם זה דבר מאוד חשוב ) מהיכן לקנות ומדוע :

א. פרטי , ב. ליסניג , ג. השכרה , ד. מגרשי מכוניות .

ושוב תודה מקרב לב לכל העוזרים בהכוונה לשאלתי / בקשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירטת יפה בשביל פעם ראשונה, אבל תרחיב עוד טיפה:)

מה חשוב לך? נוחות? ביצועים? אמינות? "פוזה"\יוקרתיות?

בקשר למאיפה לקנות?

פרטי תהיה האופציה הכי טובה ב99% מהמקרים, כולנו יודעים מה עובר על הרכבים בליסינג, והשכרה: החל מנהיגה ברוטאלית ועד לחלפים מאיכות ירודה מאד.

מגרשי מכוניות בד"כ מחזיקים ליסינג והשכרה, ואם תחשוב לפנות לאחד כזה חשוב שתבין: המגרש קונה בזול ומוכר ביוקר (או קונה בזול ומוכר בפחות זול), בכל מקרה - המטרה שלו היא להרוויח, ולהבדיל מאדם פרטי, הוא צריך לשלם חשמל, ארנונה, פרוטקשן וניילונים למושבים.

בברכה, דני.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shellcase ,

ראשית , תודה על זריזות ועל המחמאה ...השתדלתי להבהיר את עצמי אבל מסתבר שלא מספיק... , לשאלתך , ציינתי בסעיף מס' 2 שאני מחפש רכב מרוווח ( אנחנו משפחה "גדולה" תרתי משמע..חחח.. ) וגם שיהיה אמין וביטחותי . מבחינת ביצועים כמובן שאני לא מעוניין "בעגלה " ושהביצועים יהיו סבירים מאוד עד טובים מאוד. מבחינת " פוזה ויוקרתיות " אז ידידי שם המשחק הוא אל תסתכל בקנקן אלא מה שיש בתוכו ! לפחות עלי לא משחק הפוזה והיוקרתיות. יהיה מישהו שיציע לי מהמגוון הזה סבבה , לא יהיה גם טוב, העיקר שהכוונה שלי היא שהרכב שאני מבקש את עזרתך ואת עזרת הקהילה כאן שהרכב יהיה מרווח - אמין - ביטחותי והיות ואם הבנתי את כוונתך בקשר לביצועים אז ידידי היקר אני לא בא להתחרות במירוצים אם מישהו על הכביש , אני מעוניין שהרכב ישרת אותי נאמנה ושכמובן שאני גם יהנה ממנו מבחינת חווית הנהיגה וכמובן כפי שציינתי גם נוחות הנהיגה.

מקווה שעניתי על שאלתך מצפה לתגובתך ולתגובות נוספות בנידון.

תודה

יוחאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי - פורד מונדיאו 2005 יכולה להיות אופציה מעניינת.

בדוק עם B4 נכנסת בתקציב, גם היא אחלה אופציה.

אמממ מישהו הזכיר עדר? מה עם מאזדה 6?

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות שלך קצת בעייתיות,

קשה למצוא רכב מרווח ל 3 בוגרים מאחור וגם בן שנתיים ובטווח מירים של 90-100 שאלף , אולי תצטרך לרדת ל 2004 כדי למצוא את מבוקשך .

בקשר למרווח מאחור שנראה לי הדרישה הכי מגבילה - וזו שהזכרת פעמיים בשתי ההודעות שלך כמשפחה גדולה - ה C5 תהיה העדיפה מבין המתחרים, אין לי ניסיון עם ה B4 אבל ביחס ל מאזדה 6, פורד מונדיאו והונדה אקורד ה C5 הכי מרווחת מאחור , מה שגם הוא הכי נוחה ובטיחותית .

לנו במשפחה כשהצטרכנו לנסוע לאיזה ביקור משפחתי רחוק שהצריך נסיעה במאזדה 6 עם 5 נפשות היה לנו צפוף מאחור עד צפוף מאוד לדעתי , ושלקחנו C5 כרכב לאיזה חודש מחבר התפלאנו מהמרחב העצום יחסית מאחור ביחס אליה .

. מבחינת ביצועים כמובן שאני לא מעוניין "בעגלה " ושהביצועים יהיו סבירים מאוד עד טובים מאוד.

ככל שתרצה ביצועים טובים יותר תצטרך לשקול מחדש את עניין ה"תחנת דלק" ;) , עקרונית כל הרכבים ש"מתאימים" עם מנוע 2000 עם צריכת דלק סבירה יחסית .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר לילה-לבן, סיטרואן C5 כנראה תהיה מהמרווחות ביותר בקבוצה, אך באחזקת רכב כזה יש אבל, צריך לטפל בו בזמן, אצל מכונאי שיודע מה הוא עושה (קרי מוסך מורשה), ובחלפים איכותיים. זה יעלה לך מעט יותר, אבל תקבל רכב נוח מאד, ומרווח.

המלצה נוספת היא הB4, שמגיעה עם הרבה איבזור, הנעה כפולה (מה שתורם לבטיחות) וכנראה תהיה אמינה מעט יותר מהC5.

מאזדה 6 לדעתי לא מתאימה פה, היא לא מרווחת מספיק ולא נוחה כלכך.

מקווה שעזרתי, דני.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C5 אכן מאוד מרווחת מאחורה, והכי חשוב - נוחות שלא תמצא בשום רכב.

בתקציב שלך תוכל למצוא C5 מודל 2005, מיד פרטית (הכי חשוב), וק"מ כמה שיותר נמוך.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר לילה-לבן, סיטרואן C5 כנראה תהיה מהמרווחות ביותר בקבוצה, אך באחזקת רכב כזה יש אבל, צריך לטפל בו בזמן, אצל מכונאי שיודע מה הוא עושה (קרי מוסך מורשה), ובחלפים איכותיים. זה יעלה לך מעט יותר, אבל תקבל רכב נוח מאד, ומרווח.

המלצה נוספת היא הB4, שמגיעה עם הרבה איבזור, הנעה כפולה (מה שתורם לבטיחות) וכנראה תהיה אמינה מעט יותר מהC5.

מאזדה 6 לדעתי לא מתאימה פה, היא לא מרווחת מספיק ולא נוחה כלכך.

מקווה שעזרתי, דני.

בגלל זה ה C5 נמכרת בכ 40% פחות מ B4 בת אותה שנה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני מודה לכל המשיבים ,אבקש להבהיר מס' נקודות ברשותכם:

1. כשהתכוונתי שלושה בוגרים מאחור התכוונתי לילדיי שהם בגילאים צעירים טווחים 12 עד 17.

2. אין לי כל בעיה לחרוג מעט ממסגרת התקציב שהקצתי לעצמי ( גג עד 120 אלף ש"ח ) העיקר שיעמוד בטווחים של שנתון 2005 - 2006.

3. ציינתם מכוניות שהפתיעו אותי ולא חשבתי בכיוון אבל שמתי לב שירדתם בשנתון אחד ( 2004 ) .

4. חברי לעבודה המליצו לי ללכת או על אפריזה 2007 (היות והיא כעת במבצע בסביבות 104 עד 111 אלף ש"ח על הכביש ) נפח מנוע 1600 או על הונדה סיווק ( 1600 ) הדגם החדש שנת 2006 או ניסן אלמרה 1600 או 1800.( ציינתי את האלמרה היות ונוכחתי שהרבה מכוחות הביטחון נוהגים ברכבים האלה וטוחנים קילומטרים וכשאלתי לשביעות רצונם - הם היו מאוד מרוצים.)כמו כן מה אתם אומרים על המחליפה של הכריזמה הלנסר החדשה של מיציבושי ( גם עליה מציאים מחיר אטרקטיבי לשנתון 2007 ! ).

נכון שהרכב C5 הוא רכב חבל"ז וכנ"ל גם הפורד מונדאו אבל לעניות דעתי הם רכבים לא סחירים מה גם שעלות אחזקתם לא קטנה.

אודה לכם מאוד על תגובתכם.

יוחאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני מודה לכל המשיבים ,אבקש להבהיר מס' נקודות ברשותכם:

1. כשהתכוונתי שלושה בוגרים מאחור התכוונתי לילדיי שהם בגילאים צעירים טווחים 12 עד 17.

בכל זאת 3 אנשים שהם לא ממש בעלי מימדים קטנים (לא ממש ילדים קטנים )

2. אין לי כל בעיה לחרוג מעט ממסגרת התקציב שהקצתי לעצמי ( גג עד 120 אלף ש"ח ) העיקר שיעמוד בטווחים של שנתון 2005 - 2006.

החריגה שלך מהתקציב דיי גדולה , בין 90 ועד 120 ההבדל הוא בערך 30% שזה דיי הרבה ;) גם ב 90-100 אפשר למצוא אני דווקא הדגשתי שאם תרצה רכב יותר "גדול" וחזק (לא עגלה כפי שהגדרת) אז יש אפשרות שתצטרך לרדת בשנתון , רכב 1600 שמסיע 5 אנשים יהיה עגלתי בכל מצב שרק תרצה - לפחות זו דעתי - , כמה אנשים נוסעים ברכב בדרך כלל ??

3. ציינתם מכוניות שהפתיעו אותי ולא חשבתי בכיוון אבל שמתי לב שירדתם בשנתון אחד ( 2004 ) .

ירדתי, חזרתי בי

4. חברי לעבודה המליצו לי ללכת או על אפריזה 2007 (היות והיא כעת במבצע בסביבות 104 עד 111 אלף ש"ח על הכביש ) נפח מנוע 1600 או על הונדה סיווק ( 1600 ) הדגם החדש שנת 2006 או ניסן אלמרה 1600 או 1800.( ציינתי את האלמרה היות ונוכחתי שהרבה מכוחות הביטחון נוהגים ברכבים האלה וטוחנים קילומטרים וכשאלתי לשביעות רצונם - הם היו מאוד מרוצים.)כמו כן מה אתם אומרים על המחליפה של הכריזמה הלנסר החדשה של מיציבושי ( גם עליה מציאים מחיר אטרקטיבי לשנתון 2007 ! ).

אלה רכבים משפחתיים רגילים וקטנים, באף אחת מהן לא יהיה נוח לשלושה בכסא האחורי, עד כמה שידוע לי להונדה סיווק יש מנוע 1800 ולא 1600 בשנתון הזה .

אפשר לראות שהכיוון שלך הוא למשפחתית רגילה וקטנה (יחסית) , אני אשאיר את הבמה למי שמכיר רכבים אלה יותר ממני

נכון שהרכב C5 הוא רכב חבל"ז וכנ"ל גם הפורד מונדאו אבל לעניות דעתי הם רכבים לא סחירים מה גם שעלות אחזקתם לא קטנה.

עלות תועלת, אני לא הייתי אומר שפורד מונדאו וה C5 לא סחירים , אומנם זו לא מאזדה לאנטיס אבל הן לא יתקעו איתך אם תטפל ברכב שלך טוב ( המצב שונה עם המאזדה 6 ההמונית שם האפשרות שרכבי הליסינג יפגעו בשוק ) .

אודה לכם מאוד על תגובתכם.

יוחאי

בהצלחה

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן אלמרה אוטומטית יש רק בגרסת 1.8, ואני אישית לא הייתי ממליץ, הרכב כבר לא מיוצר יותר והוא מעט מיושן בשביל 2006.

המלצנו לך על רכבים בקטגוריה הבאה (מה שנקרא בארצנו מנהלים), כי אמרת 3 בוגרים מאחור, מעבר לעובדה של3 ילדים מעל גיל 15 מתחיל כבר להיות צפוף (אלא אם כן הם קטני מידות ממש), למנוע 1.6, בשילוב עם גיר אוטומטי יהיה חסר כח.

מדוע השכירות כלכך חשובה? אתה קונה רכב או מוכר?:roll:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...