Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על השכרת רכב

goldman
שימו לב! השרשור הזה בן 6299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, אני ומשפחתי נוסעים לאיטליה (סיציליה) לשבוע.

אנחנו 5 נפשות (גדולות, הגברים 1.88+ הנשים1.70+ ).

אז ככה, לא מעניין ביצועים ולא יופי וכו'.

מה שחשוב זה מרווח, מקום למזוודות, ונוחות נסיעה.

דבר נוסף, אם תוכלו להפנות אותי לאתרים שבהם יש את הרכבים שאתם מציעים אני אשמח :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה לבחור רכב ספציפי כשמשכירים בחו"ל.

אל תתפשרו וקחו רכב גדול, ולא סופר מיני. היא לא תיהיה נוחה בנסיעות ארוכות עם ציוד.

קפוץ לאתרי האינטרנט של חברות השכרת הרכב הגדולות. שם אפשר לברר מחירים וזמינות של רכבים בזמן אמת, וגם לראות תמונות וכל המידע שצריך. אחרי שתחליט - בדרך כלל עדיף להזמין מהסוכנות בארץ ולא מהאתר. גם מבחינת מחיר וגם מבחינת שירות.

לי, אישית, יש ניסיון טוב עם אוויס באיטליה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אם לא מעניין אותכם ביצועים ואתם צריכים הרבה מקום

אני מניח שפיאט דובלו יכולה להיות פיתרון טוב. הרבה מקום לציוד

ובכלל לא מעט מקום בתוך הרכב.

כמו שאמרו.

תבדוק באתרים של השכרת מכוניות

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם חייבים מיניוואן. בסטיישן יהיה לכם צפוף ובמולטיפלה הבגאז' לא יספיק לכם. בסיציליה ראיתי שמשכירים פיאט אוליסה/פיז'ו 807 (רכב זהה, חלקם עם מערכת ניווט מקורית, אם כי זה לא חיוני - מערכת הכבישים בסיציליה מצויינת ומשולטת היטב) וכן רנו אספאס.

בכל מקרה דיזל חובה!

אני קיבלתי מחיר מעולה דרך אוטויורופ ישראל (ברח' בוגרשוב - תבדוק בדפי זהב) לרכב רגיל ולדעתי כדאי להתחיל אצלם.

אם אתה רוצה טיפים לטיול פנה אלי בה"פ. הייתי שם לפני חודשיים למשך 8 ימים. קח בחשבון שבין 1 ו 4 בצהריים אין אם מי לדבר, אפילו בחלק מהמקומות שע"פ ספרי הטיולים אמורים להיות פתוחים.

אוטויורופ ישראל עובדים עם חברת מאג'ורה http://www.maggiore.it/index.jsp אבל אם תזמין מהארץ תקבל מחירים הרבה יותר טובים וגם תנאים מעולים כמו ביטול הש' עצמית (אין לי מושג למה הם לא עובדים עם autoeurope). בכל מקרה עדיף לשכור דרך נציגות ישראלית - סיקסט, אלדן, הרץ, אוויס וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...