Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות קשות של טבח בדולפינים ביפן!

GUY007
שימו לב! השרשור הזה בן 6281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשה לצפייה , אבל מחייב תשומת לב של כל אוהבי הטבע .

מועבר בפורומים של צוללים בכל רחבי העולם .

ייתכן כי סרטים דומים כבר הופיעו , אך הזוועה מחייבת תשומת לב נוספת .

להלן הקישור :

http://www.glumbert.com:80/media/dolphin

בבקשה בלי תגובות פוגעות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה זה פוגעות?

משחטות לפרות זה בסדר?

רק כי הם לא חיה חמודה מהספרים?

עוף זה בסדר?

כבשים?

ראית שחיטה?

יותר גרוע, ראית שחיטה כשרה?

אז נכון לא הכל סטרילי ושרואים את זה בפנים זה מזעזע

ממליץ לך לעבור במשחטה או לראות איך מגדלים עגל חלב בתנאים שהוא לא יוכל לזוז בשביל בשר רך

ולא אני לא צמחוני,ממש לא, אבל לא צריך להיות יפה נפש רק כי זו חיה חמודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרגאמן, אני ששנים רבות יצאתי לצייד עם רשיון צייד היזדעזעתי,וזאת גם לאחר שראיתי סירטון דומה בטלויזיה.

כאן לא יכולתי להמשיך ולהסתכל ולא ראיתי עד הסוף.

היה לי חבר רס"ר בצבא קבע שהיה יוצא איתי לצוד בעיקר חוגלות.צדתי את החוגלות לצרכי מאכל,אותם היינו עושים על האש.

יום אחד ראינו חסידה בתוך שדה ירוק,החבר הוציא את הרובה טוטו שלו וירה בה.נכנסתי להלם,החסידה לא מתה נשכבה על העשב ופרפרה.נאלצתי עם דמעות בעניים להוריק עליה מחסנית כדי שלא תמות בעינויים.שרגאמן אולי לא תאמין הוא היה החבר הקרוב ביותר שלי,אבל בגלל המקרה ניתקתי איתו את היחסים.מאוחר יותר שמעתי מחברים משותפים,שהוא תוקע חתיכת בשר בחכה גדולה של דייג,קושר חוט ניילון וצד חתולים בחצר ביתו.לאחר מכן הורג אותם.האיש נוסע כיום בניידת משטרה,מתנדב בלישכת התנועה באזור רחובות.

אכן עולם אכזר.

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשותף לכל היצורים החיים הוא הכאב.

לכולם כואב.

בגלל זה לשחוט פרה זה לא יותר טוב משחיטת דולפין.

תחשבו על זה פעם הבאה כשאתם אוכלים המבורגר.

וברור לי שיבוא הגאון ויגיד שגם צמחים סובלים, אם הייתי יכול גם אותם לא הייתי אוכל.

הכותב הוא צמחוני, אגב.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור צריך לשבת מאחוריי סורג ובריח.

רישיון צייד ? מי נותן לך רישיון צייד ?

אני אישית לא הגעתי לראש שרשרת המזון בשביל להיות צימחוני, אבל מצד שני אני לא בעד הרג מיותר של חיות (לצורכי משחק או שעשוע חולני) וכשהורגים, אז חד וחלק בכמה שפחות סבל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו אחר, זה קיצוניות

גם אני לא יכלתי לסיים לראות את הסרט

אבל לא צריך להעלות אשכול של "תראו אותם סובלים"

ולהגיד רק הדולפינים סובלים, כל החיות סובלות

בין אם זה בלאפה שלך או בסושי ביפן

בין אם זה על המושב ברכב או בכיסוי הגה

אצלנו אוכלים פרות שם אוכלים דולפינים, לא יפה לא נעים מאוד אכזרי תוך ניצול הקשר המשפחתי של הדולפינים, אבל, לא צריך להתנהג כאילו אצלנו הכל טוב ויפה

לא צריך להרחיק עד יפן

ולחבר המטורף שלך, אם הוא צד עם רישיון ציפורים זה בסדר(למרות שתמוהה ציד חסידות מאושר), זה שנאלצת להרוג את החסידה כי היא לא מתה בכדור ראשון אומר שחבר שלך צריך ללמוד לכוון

רשות הטבע נותנת רשיונות ציד מדי פעם לדלל אוכלוסיה של חזירי בר וחיות אחרות,הידעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קטע מהסרט הזה

http://video.google.com/videoplay?docid=-1282796533661048967

תראו את הסרט, זה חשוב.

הקטע עם הדולפינים נמצא בערך אחרי 60 הדקות הראשונות.

אם קשה לכם אז לפחות תקשיבו לו ברקע, יש שם מידע חשוב.

(המידע הועבר אליי במייל.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מזעזע.

אין לי בעיה עם זה שאוכלים אותם, אבל לפחות היה אפשר למצוא דרך יותר אנושית להרוג אותם, ולא לגרור אותם על הכביש עם המשאית כל הדרך מהרציף למשחטה בעודם חיים כאילו היו איזה שק חפצים בלוי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני, עם כל הסימפטיה לדולפינים, שהם יצורים חמודים, רואה לנכון להבין את ההבדל בין השמדה כשעשוע והשמדה למטרה מסוימת באשר היא.

בחור שלפני כבר אמר זאת, אצלנו אוכלים תרנגולים, שם לוויתנים, ככה שזה עניין של מיקום ותרבות.

זה אף מכעיס אותי, הניצול של הקטע שהוא אומר "יישות תמימה" או משהו כזה בסרט, דולפין היא חיה ככל חייה אחרת, אז יש אנשים שמפריע להם שזה דולפינים אז הם עושים מזה סיפור גדול, אבל זה קורה אצל שאר החיות גם כן, וכבר היו סרטים בארץ שמראים לך שחיטה של פרה או של תרנגול, וזה מזעזע לא פחות, הכל תלוי בסרט, באיכות שלו, ובאיזה עריכה הוא נעשה, אם הוא מגמעתי כמו הסרט הזה, עם מוזיקה מצמררת (נגיד), ותמונות קשות, ערוכות היטב לזעזע, ואדם שמקריא טקסט כאילו שמדובר בחייהם של ילדים קטנים.

זה יכל להיות סרט בנשיונל גאורפיק שמתעד את הציד, שמתאר את אותם המקרים אבל זה היה מקבל משמעות שונה לגמרי.

זה לא דבר טרנדי וחדש צייד החיות הללו, פשוט העולם כולו נחשף לזה לאחרונה.

ולדעתי אסור לעולם להתערב בענייני אחרים, כי אם אוסרים את זה, שיאסרו גם הרג פרות (גם הם בעיני חמודות).. (אבל למה נראה לכם שזה יקרה, פרות הרי מאושרות כשהם מתות לא? - שכחתם כמה תאגידים עולמיים הם מפרנסות - McDonalds).

יש מספיק בעיות אחרות בעולם, שנוגעות לחייהם של בני אדם, אני מציע שתקחו דברים בפרופורציה ותתרידו את עצמכם בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש בעיה עם זה שהורגים חיות שהאינטיליגנציה שלהם גבוהה יחסית, חיות כאלה שמביעות רגשות, כמו דולפינים, כלבים וכדומה.

אז אמנם לכולם זה כואב ואני אוכל בשר חופשי בלי לחשוב יות מידי כמה זה כאב לחיה שאני אוכל,

אבל בכל זאת כואב לי יותר ליראות שהורגים דולפין מאשר שהורגים תרנגול.

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק בעיות אחרות בעולם, שנוגעות לחייהם של בני אדם, אני מציע שתקחו דברים בפרופורציה ותטרידו את עצמכם בהם.

:mm_yeah:

ונקנח בסטיקר:

100px-Graffiti_TA.JPG

עריכה:

מי קבע שדולפין אינטיליגנטי יותר מתרנגול? או מפרה? מה רק בגלל שהדוליפן נראה יפה ונראה חמוד? מבחינתי אין הבדל אם שוחטים דולפין או פרה. כל עוד זה טעים לי לא ממש מעניין אותי מי הבעל חיים ואיזה סבל הוא עבר או לא עבר.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס שאל,מי קבע שדולפין אינטיליגנטי יותר מתרנגול?או מפרה?.

הא לך קטע קצר מהאינציקלופדיה החופשית,ויקפדיה.

הדולפינים חיים בלהקות ונחשבים לאחת החיות האינטליגנטיות ביותר בטבע, בעלי יכולת למידה, ונצפו מפתחים שיטות ציד מיוחדות שיש בהן דגש על עבודת צוות. היחס בין משקל המוח למשקל הגוף אצל הדולפנים הוא מהגבוהים בעולם בעלי-החיים. על הקשר בין בני אדם לדולפינים דובר רבות. הדולפין נחשב לחיה ידידותית לאדם. האמריקאים אף עשו שימוש ביכולות הדולפינים על מנת להטמין מכשירי ריגול ומוקשים ימיים. הדולפינים אינם מונוגמיים, כלומר נקבה עשויה להזדווג עם כמה זכרים. דולפינים נראו כשהם עוזרים לדולפינים פצועים ואפילו לדולפינים מתים. נקבות הדולפין עוזרות אחת לשנייה בגידול הצאצאים והדרכתם.

בברכה דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי צודקים בדבריהם. אבל משקל מוח הוא ערובה לחכמה ואינטיליגנציה? לא נתווכח על עצם הענייין, במחשבה שניה אני מסכים שדולפין חיה אינטיליגנטית, אבל זה לא אומר שפרה או תרנגול, או כבש ושאר החיות שהורגים הן לא אינטיליגנטיות. לטעמי אינטיליגנטיות או לא לא אמור להוות שיקול להאם לאכול או לא. לטעמי יותר בכיוון של בעל חיים מוגן או בסכנת הכחדה.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפשה או חכמה, אונטיליגנטית או לא, הרג למטרות שעשוע והרג אכזרי למטרות שונות ומשונות אלה דברים מגעילים ודוחים. זה כמו שתגידו שלרצוח ילד אוטיסט זה יותר בסדר מלרצוח ילד רגיל בגלל שהילד האוטיסט פחות אינטליגנט.

אני בתוק קרניבורית למהדרין לא מוכנה לגעת לדוגמה במוצרי עגל חלב בגלל האכזריות שבגידול שלהם, לא ששה לאכול בשר כשר בגלל דרך השחיטה הכשרה (ובגלל שזה לא טעים), ולדעתי כל מי שמתעלל בחיה בצורה כזו במקום ליטול חיים במהירות וללא כאב דינו כשל רוצח המתאכזר לקורבן שלו.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...