Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

100,000 ש"ח והיא שלכם

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 6280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:roll::roll::roll::roll::roll::roll:

מוריס 8 - מודעה ביד2

מה אתם אומרים? אוצר שלא נתגלה בארצנו? מגולומניה? הוטרוד פוטנציאלית?(חלילה, אפילו לי יש גבולות :lol:)

(ראיתי את המודעה כשמישהו בפורום FS הפנה אותי למודעה כדי לראות הוט-רוד בארץ הקודש... אותו משתמש כנראה שלא שם לב שמדובר ברכב של אוהבי תה ולא רכב של אוהבי דלק:))

ליאור.

1_6_1_88069_20070211120249.jpg

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אני הפנתי אותך לפורד סדאן ולא למוריס נמחק......

ד"א בדיוק השניה באתי לפרדם את המוריס נמחק....הבן אדם לא נראה לי מבין כל כך ברכבים כאלה אם הוא רוצה 100 אלף ש-ק-ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי!

הוא מתחייב שאין שאסי, כן? :-P

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני, אורי סהר מעוניין למכור את המוריס שברשותו, במחיר של 120K משופצת. חשבון פשוט ואפשר להעריך את הרכב הנ"ל.

עבודה:טיוטה 4*4 תחביב:הובי איילנד אדוונצר הדבר האמיתי:ספיטפייר mkIII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהיה אומר ידידינו אבי פלאג :lol: שכרגע נהנה לו באוסטרליה:

"מישהו צריך להעיר אותו בטפיחה עדינה של איבר אינטימי על פניו" :roflmao:

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מזמן שמתי לב שביד 2 אין מציאות וזה לא קשור רק לרכבים.

זה נהפך לאתר של סוחרים (שוב, לא רק בתחום הרכב) וקומבינטורים.

אם זה מה שהם ניסו לשדר בפירסום שלהם, זה בדיוק מה שהם קיבלו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני, אורי סהר מעוניין למכור את המוריס שברשותו, במחיר של 120K משופצת. חשבון פשוט ואפשר להעריך את הרכב הנ"ל.

אז כמה היא שווה?

20,000 ש"ח?

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמה היא שווה?

20,000 ש"ח?

בשל העובדה שזה רכב מיוחד, לא נפוץ ובעל ערך אספני, בהחלט יכול בעליה לבקש סכום הגיוני של כמה עשרות אלפי שקלים. מכאן ועד סכום של 100,000 ש"ח, לדעתי, לרכב לא משופץ וכמעט להיפך.. הדרך ארוכה.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100,000 ש"ח.

אנשים חיים בחלמות.

על מה בדיוק מה מקבלים יש לרכב ABS.

חלונות חשמל הגה כוח צריך כוח לסובב את ההגה.

על הוט רוד בארץ אפשר רק לחלום חבל על ההשקעה.

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין יהיה באמת לעשות פעם סקר ומעקב לגבי מכוניות אספנות שמוצאות למכירה, מענין לדעת מה היחס בין המחירים שמבוקשים למחירים שמתקבלים בפועל ובמיוחד מענין לראות מה קורה עם אותן דרישות מופרזות שמופיעות כל כך הרבה לאחרונה.

אני מודע לכך (וחווה על בשרי) כי שיפוץ ושיקום של רכב ברמה טובה (לא תצוגה) יקר מאד אך אני מניח שמי שמשפץ גם יודע שסיכוייו "להרויח" על הרכב אינם ממש טובים. אלא שכן חושבים כך,מתקשים למצוא קונה ואני עוקב לפעמים אחר רכבים שלא נמכרים שנים מסיבת מחירם האסטרונומי.

כשמדובר ברכבים שאינם משופצים,אינני מבין לפעמים את בעליהם שמתעקשים על סכומים מאד גבוהים שגורמים לרכבים להדרדר עוד ועוד ובסופו של דבר,אף אחד לא מרויח. בעלי הגרוטאות אינם מבינים כנראה שלהפוך את רכבם לרכב ראוי צריך יותר מפח צבע ביתי,מברשת וטיפול 10000 ...

ומי שאינו מבין על מה אני מדבר,יציץ נא ללוח יד שניה.....

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אחד מהמחירונים באינטרנט, מוריס 8 E מ1938 במצב טוב מאוד שוויה 3600 פאונד. אין לי מושג לגבי הדגם שפורסם עם גג נפתח, אבל נניח והוא נדיר יותר, קצת ישן יותר (1936 לפי המודעה), אז נקרא לזה 10,000 פאונד בהערכה גסה? וזה לאוטו במצב טוב. ונניח שהוא היה MINT אז נקרא לזה 15,000 פאונד. הנ"ל במצב POOR מוערך ב1000 פאונד. ולפי ניסיוננו בשרשורים שכאלה אנחנו פותחים דיון נדוש. אולי יבוא מישהו וייתן סכום, כבר קרו דברים...

לסיום דוגמא:

http://www.prewarcar.com/show_prewar_car.asp?car_id=38066

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...