Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת נדלן קטנה - דונם, איך הוא נמדד ?

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 6277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי, נוצר ויכוח ביני לבין חבר בעקבות איזה רעיון, דונם אדמה, ידוע שזה 1000 מטר מרובע, הוא חושב שזה הולך נגיד לדוגמא 250-250-250-250, אני חושב שזה הולך לדוגמא 20-50-20-50, שאלנו כמה אנשים ואמרו לנו בכלל 1000-1000-1000-1000 (המספרים מדברים במטרים).

אם מישהו יכול להסביר לי איך מודדים שטח של בית/אדמה אני אשמח, כדי לפוצץ עוד בועה בחיים.

לילה טוב (לי).

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 1000 מטר מרובע, לא משנה איך תימדדו אותם. גם פס גומי ברוחב חצי סנטימטר ובאורך 200000 מטר יהיה שטח של דונם גם אם תגלגלו אותו סביב הקוקיות של בילבי

הברזתם בזמן הלא נכון מהשיעור בכיתה ד'.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, נוצר ויכוח ביני לבין חבר בעקבות איזה רעיון, דונם אדמה, ידוע שזה 1000 מטר מרובע, הוא חושב שזה הולך נגיד לדוגמא 250-250-250-250 תחזיר לבית הספר :hihi::hihi:, אני חושב שזה הולך לדוגמא 20-50-20-50 אם הכוונה למלבן 20*50 אז התשובה שלך נכונה אבל כל מכפלה של אורך ורוחב ששווה ל 1000 תהיה דונם , שאלנו כמה אנשים ואמרו לנו בכלל 1000-1000-1000-1000 (המספרים מדברים במטרים) האנשים האלה לא יודעים כלום מהחיים שלהם LOL .

.

שיהיה לך יום נעים וחמים :)

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יום חמים היום ^^ :D

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...