Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במה אפשר להחליף את הקליאו ספורט שלי?

CamaroRS69
שימו לב! השרשור הזה בן 6273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון אני כל הזמן חושב על להחליף את האוטו, לא בגלל איזה סיבה מוצדקת אלא סתם כי בא לי שינוי.

השאלה היא בכלל איזו חלופות יש בשוק שבאמת כדאי להחליף אליהן.

בסופו של דבר תמיד יש לי בראש רק את הלאון אבל כאשר אני מסתכל במחירון היא הרבה יותר יקרה על אותם שנתונים.

השאלה היא כזאת בסופו של דבר איזה מכונית ספורטיבית מכל סגנון שהוא (אין לי העדפה לפה או לשם) יכולה לבוא במקום

הקליאו ולספק עדיין הנאה.

לגבי הכסף מחירון הקליאו פלוס +10

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יגיד לך את האמת אני דיי פתוח להצעות אני לא סגור על כלום... חוץ ממיאטה שזה אוטו שאני סולד ממנו (תסלח לי כמובן) אין לו מספק כוח כדי שאני אישית יוכל להנות ממנו.

אני מוכן לסתכל על הכל... יותר בא לי השינוי מאשר משהו שאני רוצה לשנות אליו.

הקליאו שלי היא דור ראשון שנת 2002

1969 Pontiac Firebird

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעייתיות גדולה עם הGT רובן ככולן שחוטות למוות, דבר שני כדי שהאוטו יהיה באמת מהנה לנהיגה ולא סתם חזק צריך להשקיע הרבה כסף (ומאור החליף כבר הרבה דברים).

אם היה לי כסף לאימפרזות יותר חדשות הייתי שוקל את זה ברצינות אבל למצוא אחת במצב טוב ובמחיר שפוי זה לא כל כך קל.

1969 Pontiac Firebird

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה. בהנחה ואתה לא רוצה לרדת בשנתון באופן מוגזם, אז כל הנעה כפולה יקרה לך מדי, והנעה אחורית תהיה או ישנה מאוד או מיאטה שאתה לא רוצה. הבעיה היא שבהנעה קדמית לא תמצא משהו עדיף על הקליאו...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסביבות ה20 אלף עד היום, אני יודע מה אתה הולך להגיד, ואתה צודק עדיין לא מציתי את האוטו לחלוטין...

למרות שבקילומטרז' הזה עשיתי טיולים, ג'ימקאנות ועוד כל מיני דברים אני דיי מנצל את האוטו למטרה טובה.

העניין הוא יותר אמוציונאלי אין באמת ביסוס הגיוני למה אני ירצה להחליף את האוטו כי הוא משרת את מטרתו נאמנה ומאוד מהנה עם אפס תקלות... פשוט בא לי שינוי.

כל השאלה זה האם יש דרך לעשות את זה בלי לפשוט רגל או שכרגע אני תקוע.

1969 Pontiac Firebird

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שב עם עצמך עוד קצת לפני שאתה ממהר להחליף. לא רק בגלל שלמצוא מחליפה ראויה לקליאו זה קשה מאוד, יכול להיות שפשוט נכנס לך ג'וק לראש וזה יחלוף. אני חושב שברמה מסויימת הרבה רוצים לשנות ולהחליף אבל לא תמיד זה כדאי או אפשרי, ולא תמיד גם יש טעם להחליף מכונית שהיא באמת טובה.

יש לך בידיים מכונית מצויינת שאתה כבר מכיר אותה, וחבל להתחיל לחפש כל מיני ספורטיביות שחוקות שלך תדע על מה תיפול שם.

תן לזה עוד קצת זמן.

היו 16 איטלקים מוגדשים, חזרנו ל 20. רק בלי הטורבינה בישבן.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה מה יכול להיות תחליף טוב יותר משמעותית ללא הוספת הרבה כסף למחיר הקליאו.

או נינג'ה יפנית או הנעה אחורית חזקה, שתיהן יקרות לאחזקה.

אולי "תשחק" עם הקליאו שלך? קצת שיפורים, קצת קוסמטיקה, אולי תחליף לג'נט 16" קרבי ואת המקוריים תמכור למישהו אחר...:lol:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה משהו הגיוני בארץ הזאת הייתי מנסה להחליף בקופר S מיכוון שאני מציאותי ולא רק שאין כמעט כאלה על הכביש אז גם אלה שיש למכירה ימכו בהון.

1969 Pontiac Firebird

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים שאתה עשוי לקבל על הרכב שלך ולהוסיף עוד 10K לדעתי אין מה לקחת ותהיה חייב להביא בוחטיה מסויימת בשביל להתקדם.

בלי קשר ליכולות הנבואיות שלך (שהיו לא רעות במקרה הזה :lol: ) קח לך שבועיים שלושה לחשוב על הנושא לפני שתקבל החלטה.

אני יכול לומר לך שאני כבר יפה מעל 70K ק"מ עם 172 ולא סובל :-D

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ ממיאטה שזה אוטו שאני סולד ממנו (תסלח לי כמובן) אין לו מספק כוח כדי שאני אישית יוכל להנות ממנו.

נהגת על המיאטה שאתה מחליט שאין לה מספיק כוח?

אני לא אומר שהיא חזקה כמו הקליאו, או אפילו קרובה.

אבל מהמיאטה אתה תהנה לא מהכוח, אלא משאר התכונות שלה. ( היגוי, שלדה, תקשורת, גג וכמובן הנעה אחורית)

לא שהקליאו לא מהנה אבל לדעתי המיאטה ברמה אחת מעל בכל מה שקשור לתקשורת עם הנהג ותחושה.

אם לא נהגת אני ממליץ. אתה עוד מסוגל להתאהב.

ואם אתה מתעקש, גם לדעתי GT תהיה אופציה מעניינת.

nissan silvia s14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...