Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לייעוץ בקשר לרכישת רכב

CaRReRa
שימו לב! השרשור הזה בן 6285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*** קרא את כללי הפורום וכתוב כותרת עניינית ***

ברשותנו פונטיאק בונוביל 93' ששירתה אותנו נאמנות בשמונה השנים האחרונות...

אבא שלי החליט שהגיע הזמן לעבור הלאה ולמכור את האוטו.

הדרישות מהרכב החדש:

אבא שלי לא מוכן להתפשר על משהו שהוא לא אמריקאי, ולכן חושב על ביואיק לה סייבר מודל 2000.

אני מנסה לשכנע אותו לבדוק מס' אופציות נוספות:

Volvo S80

Vw Passat

Audi A6

מדובר ברכבים יד שנייה בלבד כמובן.

התקציב הוא כ-70-80 אלף שקלים.

הרכב נועד למשפחה בת 4 נפשות בגדול.

דרוש: נוחות ופינוק, אמינות, תחזוקה ריאלית מבחינה כלכלית(נראה לי בעייתי ברכבים המסוג הזה).

צריכת דלק פחות משמעותית לנו מאחר והרכב נוסע מעט.

כמובן שחשוב מודל הרכב, זה חלק מרעיון המכירה של הפונטיאק, לעבור במינימום למודל 99', אולי אפשר להתפשר על 98' אבל עדיף שלא.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא, עדיף יותר דעות בנושאים טכניים כגון אמינות אחזקה וטיפולים, ושיהיה מניסיון ולא דברים כמו "שמעתי שוולבו זה קריעה במוסך" .

קצת פירוט על הדגמים השונים של הרכבים הללו וכל מה שתוכלו בעצם לספר לי.

אני פתוח לאפשרויות נוספות ותמיד שמח לשמוע הצעות אחרות.

תודה מראש לכל העונים,

שבוע טוב,

סהר.

נ.ב אין טעם לדבר על רכבים יפניים ואחרים בת'רד הזה. רק גרמני\אמריקאי. (וולבו זו ההצעה החריגה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...