Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו נתפס נוהג ללא לוחית רישוי קדמית ?

לירן_ל
שימו לב! השרשור הזה בן 3132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אי התקנת לוחית קדמית/אחורית

250 ש"ח קנס, ללא נקודות.

נהגת ברכב הנ"ל, הרשום בישרל,

כשאין הוא נושא עליו לוחית זיהוי קדמית/אחורית,

בניגוד לתקנה 165 (ב) לתקנות התעבורה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם איבדת אותה, לך לתחנת משטרה, דווח על אבידה של לוחית, ולא תקבל שום דוח.

יצא לי לפני חודשיים לאבד לוחית, נתתי עדות במשטרה :roll: , וקיבלתי אישור על אבידה, הסתובבתי שבוע עם לוחית קרטון, עד שלבסוף המשטרה מצאה את הלוחית שלי בשיחים איפשהו.

עם אישור אבידה לא תהיה לך בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלבסוף המשטרה מצאה את הלוחית שלי בשיחים איפשהו.

אתה רוצה להגיד לי שהמשטרה לקחה ברצינות ואשכרה חיפשה את הלוחית???

אולי נבקש מהמשטרה שתחפש גם את הטאסות האובדות של הרכבים....

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש חיפשו.

מישהו מצא והעביר להם, באמת נראה לך ששלחו משלחת לחפש בשיחים את הלוחית שלי?!

אחת הסבתות ברחוב צה"ל בכרמיאל בטח מצאה אותה והיה לה משעמם אז הלכה להציק למשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה מידה תפוצץ ת'אוטו שלך בוץ מאחורה (תעמיד את הרכב במקום עם חול, ותתחיל להשפריץ על הארץ) גם אז יעלה פחות ממולטונובה + תירוץ "לא ידעתי\לא שמתי לב מייד אנקה את זה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשה -

250 ש"ח זה הרבה פחות ממה שתעלה תמונה במולטנובה :roll:

בדיוק חשבתי על זה... מי בכלל צריך לוחיות? ;-) [תמיד אפשר להדביק איזה קרטון ולכתוב עליו באופן לא קריא...]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשה -

250 ש"ח זה הרבה פחות ממה שתעלה תמונה במולטנובה :roll:

:twisted:

12345

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להעלות את מה שכתבת כרגע בתור החתימה שלי או לא...? 8)

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שהמשטרה לקחה ברצינות ואשכרה חיפשה את הלוחית???

אולי נבקש מהמשטרה שתחפש גם את הטאסות האובדות של הרכבים....

יאיר.

אף אחד לא חיפש אותה, מצא אותה אזרח ישר שדאג להביאה לתחנת המשטרה ומשם התקשרו אליו.

עכשיו חפש מי ינענע אותך :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...