Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראלי שוודיה 2007

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 6278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתדל לתת לדובי קצת מנוחה מסיקורי הראלי, לפחות בחלק מהמקרים :wink:

ראלי שוודיה בפתח. בעצם - התחיל כבר.

כולכם מכירים - ראלי השלג המלא היחיד באליפות - עד השנה, בה יצטרף אליו ראלי נורבגיה שיתקיים בשבוע הבא.

השנה מתחיל הראלי (ומסתיים) באיצטדיון השלג בקארלסטאד, במסלול שאורכו כ-12 ק"מ ובמרכזו קפיצה באורך 30 מטר שבוודאי תספק לא מעט תמונות יפות.

זהו אחד מאירועי הראלי המהירים והמהנים בשנה, ושנה שעברה ניצח כאן, איך לא, גרונהולם. לפניו היו אלה סולברג ולואב, כך שהכל פתוח. ד"א, הארי רובנפרה ניצח בשוודיה ב-2001, במה שנראה לי ניצחונו היחיד, לא?

קבוצת מונצ'י של פורד מצטרפת לאליפות (כקבוצה משנית) בראלי הזה, עם לואי פרז קומפנק וחואן פבלו רייס.

הסטייג' הראשון כבר מאחורינו, ודווקא טוני גרדמייסטר לקח את הבכורה עם 31.9 שניות, חצי שניה לפני גרונהולם.

מיקו הירבונן הבטיח לנסות לשפר את שיאו באחת הקפיצות הגדולות בראלי זה. השיא שלו עומד על כ-40 מטרים בקפיצה שנקראת על שמו של קולין מקריי, אחרי שהאחרון קפץ אותה באופן ספקטקולרי ונחת באופן מפחיד, אבל באורח פלא הצליח לא להתרסק.

זיכרו - שידורים ביורוספורט כל יום...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה לפרופורציות , ככה הייתי מכנה את סופו של היום הראשון בראלי שבדיה .

פטר סולברג הוביל את הראלי , זה נכון , אבל הטבלה לא משקרת ובסופו של יום זהו המצב הטבעי וגם זה בהפרש של 11 שניות.

פעם ראלי שלג כמו הראלי השבדי היה מגרש ביתי של הסקנדינבים אבל לואב ביקר גם במגרש הזה והשאיר מזכרת וחותמת ששלג זו לא מילה גסה בשבילו.

הטעות שעשה לואב בקטע הראשון נדירה ולולא טעות כזו ההפרש אולי היה 11 שניות אבל קרוב לוודאי שבכיוון אחר לגמרי.

היתרון הגדול ביום השני, מבחינת לואב , הוא הצייד וגרונהולם הניצוד, הנרדף .

סולברג - כרגע לפחות צופה מהצד .

יהיה מעניין

דובי

4.jpg

5.jpg

6.jpg

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

דובי .

על איזו טעות מדובר ??

עד כמה שידוע לי, היה איזה מסוק שהפריע לו מאוד, כאשר העיף שלג ללא הרף ,

כך שהראות היתה מאוד קשה -דבר שעקב מאוד את לוב.

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

דובי .

על איזו טעות מדובר ??

עד כמה שידוע לי, היה איזה מסוק שהפריע לו מאוד, כאשר העיף שלג ללא הרף ,

כך שהראות היתה מאוד קשה -דבר שעקב מאוד את לוב.

מישל

מישל

על פי עדכון שיש לי הרכב כבה לו על קו הזינוק -

"The Mitsubishi driver set the fastest time in Thursday's only stage, while world champion Sebastien Loeb finished the 1.9-kilometre stage eight seconds adrift of the leader after he stalled at the start"

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישל

על פי עדכון שיש לי הרכב כבה לו על קו הזינוק -

"The Mitsubishi driver set the fastest time in Thursday's only stage, while world champion Sebastien Loeb finished the 1.9-kilometre stage eight seconds adrift of the leader after he stalled at the start"

דובי

דובי

אתה צודק לגבי הזינוק בו כבה המנוע של לוב,שם איבד 8 שניות !

אולם למחרת היום, הוא איבד המון זמן בקטע ES-5 שאורכו 21.78 ק"מ וסיים רק שביעי באותו סטייג'(מאוד לא שגרתי עבורו )

בדווח העדכני שקראתי ,כך נכתב :

Sébastien Loeb a connu quelques difficultés et se contente du septième temps : « C'était impossible de piloter sur cette spéciale. Le second passage est pire que le premier. De plus, il y'avait un hélicoptère qui nous précédait et qui nous envoyait constamment de la neige, je n'y voyais absolument rien » rageait le pilote Citroën.

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי

אתה צודק לגבי הזינוק בו כבה המנוע של לוב,שם איבד 8 שניות !

אולם למחרת היום, הוא איבד המון זמן בקטע ES-5 שאורכו 21.78 ק"מ וסיים רק שביעי באותו סטייג'(מאוד לא שגרתי עבורו )

בדווח העדכני שקראתי ,כך נכתב :

Sébastien Loeb a connu quelques difficultés et se contente du septième temps : « C'était impossible de piloter sur cette spéciale. Le second passage est pire que le premier. De plus, il y'avait un hélicoptère qui nous précédait et qui nous envoyait constamment de la neige, je n'y voyais absolument rien » rageait le pilote Citroën.

מישל

מישל

צרפתית אני עדיין לא יודע לקרוא וכנראה שגם כבר לא אדע .

מבחינתי כאשר נהג מדומם מנוע בקו זינוק זו טעות , כאשר מסוק מעיף שלג זו טעות, אולי, של טייס המסוק...:wink:

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שליטה מוחלטת של מרקוס

מי יסביר מה קרה לסולברג? (סתם שאלה רטורית שמופנית לזלמן)

לואב נקט בטקטיקה? או שבאמת לא הצליח?

ממתין לתשובות

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שליטה מוחלטת של מרקוס

מי יסביר מה קרה לסולברג? (סתם שאלה רטורית שמופנית לזלמן)

לואב נקט בטקטיקה? או שבאמת לא הצליח?

ממתין לתשובות

דני

לואב הצהיר שמקום שני יהיה טוב עבורו,ואת זה הוא עשה.

בהמשך, כאשר השלג לא יהיה פקטור, יש לי את ההרגשה הדי ברורב שלואב וה C4 יהיו בלתי ניתנים לעצירה.

הבנאדם הוא פשוט עילוי בנהיגת ראלי.. , שאפו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, דני הנה לך :snipersmi ועכשיו ברצינות, אני לא יודע מה הסיבה שפטר ירד לצידי הדרך, אבל ביום הראשון של התחרות הוא הראה בכמה שלבים מהירים, כשהוא מרוכז קשה לנצח אותו. אני מאוד מקווה שהוא יתחיל לחזור לעצמו, וושיתחיל להראות מה שהוא יודע. אולי בסוף שבוע זה שאנו נעבור אותו עם המאזדה שלנו,:viking: הוא יקח את עצמו בידיים.

וחברה המשיכו לנהוג בזהירות זלמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלמן אני את שלי כבר אמרתי

אולי סולברג טוב בספרינטים :lol: תחבר אותו עם קובי כהן

ראלי זה שחמט +טקטיקה ולא חרמנות לתת בגז

על אופי דיברנו?

בברכה

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...