Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם לנהגים זהירים קורים דברים רעים..

neon turtle
שימו לב! השרשור הזה בן 6283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשתף אותכם בסיפור שעיצבן אותי מאוד היום

ככה זה מתחיל,היום,יומי הראשון עם האוטו לאחר סיום המלווה.נוסע לי בשמחה,עשיתי U טרן במקום חוקי,אבל צר והייתי צריך לעשות רוורס קטן כניראה שהדבר עיצבן את הג'יפ שהיה מולי.

בכל מקרה,חשבתי שהמקרה נישכח.אני נוסע רגיל במהירות סבירה מאוד(40-50)ואני רואה את חברי הג'יפ יוצא לעקיפה בכביש דו-סיטרי שהעקיפה בו מאוד מסוכנת.כניראה שהבחור לא אהב אותי כ"כ והחליט חד וחלק להוריד אותי מהכביש!!הג'ים עקף,סטה לעבר הכיוון שלי והכריח אותי לרדת לשוליים-הבעיה שבכביש הזה לא היה שוליים!ניסיתי להאט (לא בחוזקה)אבל המכונית מאחורי לא האטה והייתי כ40 ס"מ ממנה בנתיים,הג'יפ סוגר הצידה לכיווני ו"הכריח"אותי לעוף למדרכה ב50 קמ"ש לערך.

התעקמו הג'אנטים מצד ימין ושני הגלגלים התפנצ'רו.הנזק-כ1200 שקל על היום הראשון שלי עם האוטו...

סיפורו של נהג זהיר ותמים...

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הספקת לרשום את מספר הג'יפ? אם כן,תגיש תלונה במשטרה.

ברוכים הבאים לכבישים הציבוריים,אתה תפגוש נהגים עם "זעם כביש" ,לכולנו יוצא להיפגש בהם מידי פעם,אלו אנשים שהופכים לרוצחים מאחורי ההגה,מצפצפים ללא הכרה,מקללים וצועקים,הסיבה העיקרית היא ,שהם רואים כלי רכב כמכשול או יריב בכביש ושוכחים שיש בכל רכב גם בנאדם חי ונושם.

יצא לי לראות מקרה של "זעם כביש" טיפוסי,ג'יפ מג"ב גרם לחסימת צומת באמת לכמה שניות,עוד לפני שהרמזור הפך לירוק,הגברת הנחסמת פשוט ציפצפה ללא הפסקה ,קיללה את השוטרים שהיו ברכב ללא הרף,עד שהג'יפ התחיל לנסוע,הג'יפ חסם אותה לא יותר מ15 שניות,אמרתי לעצמי אלו הסכנה האמיתית על הכביש ,אנשים שנראים תמימים (אישה 30+ בג'יפ תמים) ,לא החבר'ה עם הספורטיביות שנעצרים על ידי משטרה לבדיקה על ימין ועל שמאל,או מקבלים דוחות במאות שקלים בגלל 15 קמ"ש יותר מ"מהמותר".

לפי דעתי כל נהג לפני שמקבל רשיון,צריך להיבדק אצל פסיכיאטר אם יש לו "זעם כביש" ,ממש כמו שנבדקים אצל רופא עיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צדקת ממש לדעתי במה שאמרת על הפסיכיאטר.

רציתי להוסיף גם שהבחור המטורף הזה סגר לכיוון שלי במשך של איזה 6 שניות תוך כדי ציפצוף מטורף שלי(ואין לי שמץ איך המכונית שמאחורי לא קלטה שאני במצוקה!!)

החמור הזה כצפוי ברח...

ולא יכלתי לירשום מספר לא הספקתי

אנשים טובים יש בעולם הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם קרה מקרה מאוד מעצבן היום.

נסעתי בעיר, במקום כלשהו במהירות 60 קמ"ש, פתאום, מחנייה צדדית, יצאה ברלינגו כחולה אחת וחתכה אותי, ולא סתם חיתוך של ישראלי רגיל, היא חתכה אותי ככה שהקדימה של הרכב שלי היה בערך חצי מטר מהצד של הרכב שלה במהירות 60.

נתתי ברקס וברחתי לכיוון היחיד שיכלתי לברוח אליו (שמאלה) שם שני הגלגלים שלי פגשו אי-תנועה נחמד ועלו עליו, המזל שלי הוא שהוא נמוך מאוד ולא נגרם נזק לצמיגים או לגלגלים עצמם.

תוך כדי שאני עולה על האי-תנועה ועם היד עדיין על הצופר אני רואה את הנהג מסתכל אחורה במבט תמוה של "חמור, מה אתה צופר לי סתם - איזה אנשים חוצפנים יש פה שזה פשוט לא יאמן" וממשיך ליסוע תוך כדי האצה.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זה שעשית פה טעות חמורה ולא הג'יפ.

חובתך לאפשר לו לחזור לנתיב בביטחה, במידה ואין שוליים אתה חייב לבלום, לא הוא אשם וגם לא זה שמאחורייך (מה בדיוק הוא היה אמור לעשות? לזרוק על הג'יפ נעל?).

התאונה שלך נובעת מחוסר ניסיון, וכתוצאה מזה אתה נשארת במצב שבו נתת לרכבים האחרים להחליט בשבילך בעוד אתה בעצם היית הגורם המרכזי בכל הבלאגן הזה. אין כזה מצב של להישאר "פרווה" על הכביש, אתה צריך להחליט ומהר ולא לצפצף או לבלום חלש כדי לראות איך מי שמאחור מגיב. פשוט מאוד היית צריך לבלום בחוזקה, בטוח שמי שמאחורייך היה בולם ואם לא אז הוא אשם באי-שמירת מרחק.

אתה סתם מאשים פה את כל העולם, אני כמעט בטוח שנהג הג'יפ לא רצה להתנכל לך אלא ציפה שתיתן לו לחזור לנתיב כפי שהחוק מחייב אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להגיב לגבי המקרה, היות ולא הייתי נוכח, אבל אם הייתי במצב שמישהו סוטה לתוך הנתיב שלי (הייתי) אני מעדיף שהוא יכנס בי מאשר שאני אכנס במי שנמצא בנתיב לידי (מהבהלה מחפשים לברוח לא בודקים מה קורה בצד שאליו בורחים) או במדרכה.

יתכן והג'יפ אשם, יתכן ואתה אשם, רק אתה יכול לדעת או אם תאמר באיזה כביש זה קרה אולי אנשים שמכירים את הכביש יוכלו לתת דעה.

אגב מפגרים לא חסר, בשישי בבוקר, ר"ג, צומת בן-גוריון/ז'בוטינסקי, ג'יפ אמריקאי שחור לוקח שמאלה מבן גוריון לז'בוטינסקי מהנתיב הכי שמאלי של ישר באדום מלא, אבא שלי היה המום הוא פשוט עצר את הרכב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורו של נהג זהיר ותמים...

תחושה שלי - לא זהיר ולא תמים. פשוט לא מכיר את חוקי הכביש.

ההנחה שלי היא שהג'יפ התעצבן כי לקח לך שעה לבצע את ה-U טרן (וכי אתה נהג חדש), ואח"כ אולי גם האצת באיטיות, אז הוא עקף (למרות שאסור לו). ברגע שהוא עשה את זה אתה היית אמור להבין שהוא אידיוט ולהאט, אבל לא עשית את זה. הוא חתך לכיוונך בלי שהוא שם לב (או שעם, זה לא משנה), ואתה במקום לדפוק ברקס האטת בעדינות בלי לשים לב שהוא נכנס לכיוונך חזק. במקום זה היית עסוק במכונית שמאחוריך ובמרחק שלה ממך (טיפ קטן - זה בעיה של המכונית שמאחוריך מה שהיא עושה, אתה לא צריך להזהר ממנה אלא ממה שמלפנים - זה כמובן במרבית המקרים ולא בכולם). התוצאה היא שהבנת מאוחר מדי שאתה חייב לבצע מעשה דרסטי בשביל להמנע מפגיעה (או שאולי פשוט נבהלת מחוסר ניסיון) וסטית בחוזקה. אם היית בולם בלבד יכול להיות שלא היה קורה כלום.

לא נורא, לומדים מטעויות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה שלי היא שהג'יפ התעצבן כי לקח לך שעה לבצע את ה-U טרן (וכי אתה נהג חדש), ואח"כ אולי גם האצת באיטיות,נכון ואז הנהג אמור להבין שיש מישהו שלא כ"כ טוב בכביש , ואם כך הוא צריך לקחת אחריות על המצב כי השני יטעה בטוח, ואם הוא יוצר מצב מסוכן לדעתי הוא לא בסדר הוא חתך לכיוונך בלי שהוא שם לב (או שעם, זה לא משנה) זה באמת לא משנה , כי אם אתה רואה נהג כזה ואתה לא בג'יפ אימתני אתה קצת נזהר , אבל בגי'פ הוא מרגיש מלך הכביש , ומרשה לעצמו , למרות שהוא אמור לדעת שזה יגרום בעיה לנהג השני , ואתה במקום לדפוק ברקס האטת בעדינות בלי לשים לב שהוא נכנס לכיוונך חזק. במקום זה היית עסוק במכונית שמאחוריך ובמרחק שלה ממך (טיפ קטן - זה בעיה של המכונית שמאחוריך מה שהיא עושה, אתה לא צריך להזהר ממנה אלא ממה שמלפנים - זה כמובן במרבית המקרים ולא בכולם). התוצאה היא שהבנת מאוחר מדי שאתה חייב לבצע מעשה דרסטי בשביל להמנע מפגיעה (או שאולי פשוט נבהלת מחוסר ניסיון) וסטית בחוזקה. אם היית בולם בלבד יכול להיות שלא היה קורה כלום.

לא נורא, לומדים מטעויות.

הכול נכון , אבל אתה יודע מה גם לי זה קרה בפעם הראשונה שיצאתי מחוץ לעיר , כביש שני נתיבים לכול כיוון (4 מסלולים) 6אני בימני נוסע על 85 . הוא עוקף כמובן אבל יש לו נתיב שמאלי ריק הוא חייב להדחף לפני החרטום שלי ימינה ולהוריד אותי מהכביש , למה ? כי נסעתי לאט ? הרי לא הפרעתי לו יש לו נתיב שמאלי ריק שבו עוקפים.

משמע יש נהים דרקים שמתנהגים בכביש כמו חיות

רוני

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אתה האשם פה,אתה היתה צריך לבלום בחוזקה על מנת שהגיפ יוכל להשתלב בנתיב.

לא היתה צריך להתעסק במכונית שמאחור,במקרה והרכב שהיה מאחור היה נכנס בך הוא היה אשם על שהוא לא שמר מרחק.

העיקר שאתה בריא ושלם,מטעויות לומדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זה שעשית פה טעות חמורה ולא הג'יפ.

חובתך לאפשר לו לחזור לנתיב בביטחה, במידה ואין שוליים אתה חייב לבלום, לא הוא אשם וגם לא זה שמאחורייך (מה בדיוק הוא היה אמור לעשות? לזרוק על הג'יפ נעל?).

התאונה שלך נובעת מחוסר ניסיון, וכתוצאה מזה אתה נשארת במצב שבו נתת לרכבים האחרים להחליט בשבילך בעוד אתה בעצם היית הגורם המרכזי בכל הבלאגן הזה. אין כזה מצב של להישאר "פרווה" על הכביש, אתה צריך להחליט ומהר ולא לצפצף או לבלום חלש כדי לראות איך מי שמאחור מגיב. פשוט מאוד היית צריך לבלום בחוזקה, בטוח שמי שמאחורייך היה בולם ואם לא אז הוא אשם באי-שמירת מרחק.

אתה סתם מאשים פה את כל העולם, אני כמעט בטוח שנהג הג'יפ לא רצה להתנכל לך אלא ציפה שתיתן לו לחזור לנתיב כפי שהחוק מחייב אותך.

דבר ראשון ,רציתי להגיד תודה על כך שאתה חושב שכל נהג חדש הוא בול לפי הסטריאוטיפ-לא יודע לינהוג.

מה אני מצפה מהנהג שמאחורי?א' שיבין למה אני מצפצף ב' שיבלום ויאפשר לי לנהוג כמו שצריך מבלי לעוף לשולייםלהיתקע בו.

ההנחה שלי היא שהג'יפ התעצבן כי לקח לך שעה לבצע את ה-U טרן (וכי אתה נהג חדש), ואח"כ אולי גם האצת באיטיות, אז הוא עקף (למרות שאסור לו). ברגע שהוא עשה את זה אתה היית אמור להבין שהוא אידיוט ולהאט, אבל לא עשית את זה. הוא חתך לכיוונך בלי שהוא שם לב (או שעם, זה לא משנה), ואתה במקום לדפוק ברקס האטת בעדינות בלי לשים לב שהוא נכנס לכיוונך חזק. במקום זה היית עסוק במכונית שמאחוריך ובמרחק שלה ממך (טיפ קטן - זה בעיה של המכונית שמאחוריך מה שהיא עושה, אתה לא צריך להזהר ממנה אלא ממה שמלפנים - זה כמובן במרבית המקרים ולא בכולם). התוצאה היא שהבנת מאוחר מדי שאתה חייב לבצע מעשה דרסטי בשביל להמנע מפגיעה (או שאולי פשוט נבהלת מחוסר ניסיון) וסטית בחוזקה. אם היית בולם בלבד יכול להיות שלא היה קורה כלום.

לא נורא, לומדים מטעויות.

רוני

ההנחה שלי היא שהג'יפ התעצבן כי לקח לך שעה לבצע את ה-U טרן (וכי אתה נהג חדש), ואח"כ אולי גם האצת באיטיות,

לא לקח לי הרבה זמן לעשות את הU טרן חשבתי סתם ככה אולי אולי אולי זאת הסיבה שהוא "התעצבן" עלי באמת שלקחתי את הUטרן מהר או סביר לפחות.האצתי נורמאלי לחלוטין אגב

ואתה במקום לדפוק ברקס האטת בעדינות בלי לשים לב שהוא נכנס לכיוונך חזק

אם הייתי דופק ברקס ,הנזק היה הרבה יותר חמור ואני והמכונית שמאחורי יכלנו אולי להיפגע.

התוצאה היא שהבנת מאוחר מדי שאתה חייב לבצע מעשה דרסטי בשביל להמנע מפגיעה (או שאולי פשוט נבהלת מחוסר ניסיון) וסטית בחוזקה

דווקא ממש לא בחוזקה לאט לאט עשיתי את זה עד שהאידיוט דחף אותי למדרכה(כל הסיטואציה לדעתי קרתה ב5-6 שניות

וסתם לידע כללי-עליתי יחסית בקטנה על המדרכה שני הגלגלים עלו לשניה ואז הבנתי מה לעשות והורדתי אותם מיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אתה האשם פה,אתה היתה צריך לבלום בחוזקה על מנת שהגיפ יוכל להשתלב בנתיב.

לא היתה צריך להתעסק במכונית שמאחור,במקרה והרכב שהיה מאחור היה נכנס בך הוא היה אשם על שהוא לא שמר מרחק.

העיקר שאתה בריא ושלם,מטעויות לומדים.

לא מזיז לי מי אשם ומי לא.מי צריך לשלם על הנזק ומי לא-החיים שלי ושלו הרבה יותר מזיזים לי מה1400 שהייתי צריך לשלם(כרגע האוטו חזר מהפנצ'ריה)

וכן העיקר שראני והסובבים אותי בריאים ושלמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - אם עשית U טרן והוא נאלץ לחכות לך - אז אתה לא בסדר. יש לו זכות קדימה.

דבר שני - תן למכונית שמאחוריך לדאוג לעצמה. אם יש סכנה בנתיב שלך - תבלום.

אם הכל קרה לאט לאט ואתה נדחפת למדרכה במשך 5-6 שניות, זה רק מחזק את הטענה שלי שהיית יכול פשוט לבלום וכלום לא היה קורה. אני אפילו לא מדבר על בלימה דרסטית אלא פשוט בלימה רגילה.

בכל מקרה, כפי שנאמר, תלמד מהטעות ובאמת שיצאת בנזק קטן. זה ממש לא נורא ועדיף שתדע כמה שיותר מוקדם שיש נהגים כאלו על הכביש ותדע להזהר יותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי לא מזמן היה פה דיון על אפקטיביות השלט "נהג חדש",נהג הג'יפ רואה נהג חדש שצריך עדיין לקבל קצת פרקטיקה וראיית כביש,מה קרה לסבלנות וסובלנות?!

מה שנהג הג'יפ עשה נקרא "זעם כביש" טיפוסי ותו לא,לרדוף אחרי רכב ,לחתוך אותו בחריפות ,לגרום לו לרדת מהכביש ועדיין נהג הג'יפ צודק?! לא נראה לי.

ד"א יש נהגי ג'יפים (לא כולם,אלא חלק גדול מהם בעיקר בג'יפים "יוקרתיים" לא חובבי שטח) שחושבים שהם "מלכי הכביש".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא תופס את גודל הסיכון במקרה שלך.

אם עלית על המדרכה לא רק סיכנת את מי שמאחורייך אלא גם סיכנת את הולכי הרגל, בקלות יכולת לאבד שליטה ולסטות לתוך הכביש ולהתנגש במי שמאחורייך או אפילו לפגוע בהולך רגל. במזל זה לא קרה, אבל רוב הסיכויים שאם היית בולם בהחלטיות גם אם בחוזקה מי שמאחורייך לא היה נכנס בך, קרה לי הרבה מאוד פעמים ועוד לא קרה שנכנסו בי.

דבר שני, אני לא מאמין שנהג הג'יפ ניסה להתנכל לך, הוא פשוט נבהל מאוטו שבא ממול ולא שם לב שאתה שם (כנראה הוא לא סובב את הראש והסתכל רק במראה ואתה היית בתוך השטח המת שלו אז הוא לא ראה אותך) והצפצוף שלך היה הדבר האחרון שהיה איכפת לו ממנו באותו הרגע.

תראה, עשית פה טעות, בוא תכיר בה כדי שפעם הבאה תדע מה לעשות, אם תתכחש ותחשוב שהיית בסדר לא תלמד מזה כלום.

לפי מה שאתה מתאר אתה צריך ללמוד לפעם הבאה שכשמישה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא תופס את גודל הסיכון במקרה שלך.

אם עלית על המדרכה לא רק סיכנת את מי שמאחורייך אלא גם סיכנת את הולכי הרגל, בקלות יכולת לאבד שליטה ולסטות לתוך הכביש ולהתנגש במי שמאחורייך או אפילו לפגוע בהולך רגל. במזל זה לא קרה, אבל רוב הסיכויים שאם היית בולם בהחלטיות גם אם בחוזקה מי שמאחורייך לא היה נכנס בך, קרה לי הרבה מאוד פעמים ועוד לא קרה שנכנסו בי.

דבר שני, אני לא מאמין שנהג הג'יפ ניסה להתנכל לך, הוא פשוט נבהל מאוטו שבא ממול ולא שם לב שאתה שם (כנראה הוא לא סובב את הראש והסתכל רק במראה ואתה היית בתוך השטח המת שלו אז הוא לא ראה אותך) והצפצוף שלך היה הדבר האחרון שהיה איכפת לו ממנו באותו הרגע.

תראה, עשית פה טעות, בוא תכיר בה כדי שפעם הבאה תדע מה לעשות, אם תתכחש ותחשוב שהיית בסדר לא תלמד מזה כלום.

לפי מה שאתה מתאר אתה צריך ללמוד לפעם הבאה שכשמישה

מי אמר שהי אוטו ממול?

בהחלט לא היה אוטו ממול.

חוצמזה שלא סיכנתי אף אחד וליפני שעליתי על המדרכה בדקתי וגיליתי שלא היו שם אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...