Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו מרחק הצילום של מצלמות המהירות האוטומטיות?

senda
שימו לב! השרשור הזה בן 7523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שישי נסעתי בגהה כשלידי נהג מהיר בפיז'ו 205 קבריולט.

בשלב מסויים עקפתי אותו בערך במאה מטרים ואז 10 מטר לפני מצלמת המהירות האטתי למתחת למאה ועשרים קמ"ש ואחרי שעברתי את המצלמה בכעשר-עשרים מטר האצתי חזרה.

פתאום ראיתי פלאש מרחוק (הייתי בערך מאה מטר אחרי) ומאחורי ראיתי את הפיז'ו.

השאלה היא באיזה מרחק מצלמת המצלמה :?:

האם אני הפעלתי אותה מרחוק (לא יודע באיזו מהירות הייתי)

האם הפיז'ו הפעילה אותה (היא היתה ממש קרובה אחרי המצלמה)

ואיך מקבלים דוחות מחברת ליסינג :?:

לילה טוב

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתר http://www.speedtraps.co.il

שם יהיה בטח את מה שאתה מחפש, לפי מה שאני יודע למצלמה יש שני פלאשים, הראשון מודד את המהירות השני רק מוודא שלא הייתה טעות ושהאוטו באמת נמצא שם, ובגלל זה אם נוסעים מהר מאוד מואד (200+) המצלמה לא תתפוס אותך בצילום השני ולכן הדוח יתבטל, היה על זה משהו פעם בטופ גיר, נדמה לי שהם הצליחו לעבוד על המצלמה עם איזו TVR על 200 ומשהו קמ"ש...

אבל רוב הסיכויים שהוא קלט אותך אם הפג'ו נסע לאט יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתר http://www.speedtraps.co.il

שם יהיה בטח את מה שאתה מחפש, לפי מה שאני יודע למצלמה יש שני פלאשים, הראשון מודד את המהירות השני רק מוודא שלא הייתה טעות ושהאוטו באמת נמצא שם, ובגלל זה אם נוסעים מהר מאוד מואד (200+) המצלמה לא תתפוס אותך בצילום השני ולכן הדוח יתבטל, היה על זה משהו פעם בטופ גיר, נדמה לי שהם הצליחו לעבוד על המצלמה עם איזו TVR על 200 ומשהו קמ"ש...

אבל רוב הסיכויים שהוא קלט אותך אם הפג'ו נסע לאט יותר...

אם אתה לא יודע - אל תדבר שטויות.

נראה לי שאתה הוא זה שצריך להכנס לספיד-טראפס ולקרא קצת.

2 פלאשים?!? מאיפה הבאת את זה?

איך פלאש יכול למדוד מהירות?!

איך הפלאש השני מוודא שאתה שם??

מה שהיה בטופ-גיר זה היה על סביבות ה 320 קמ"ש אם אני זוכר נכון. אם אתה רוצה, אתה מוזמן לעבור ליד מצלמה ב 200 קמ"ש, אני לא ממליץ לאף אחד.

ועכשיו לעניין, המצלמה מצלמת אותך כ - 20 מטר אחרי שעברת את המצלמה.

אם הרכב הוא מליסינג והעבירה היא עבירת קנס ולא משפט, החברה תעביר לך את הדו"ח - אתה תשלם ולא תקבל נק'.

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם זה היית אתה וגם אם זה היה הפז'ו

הרי סביר להניח ששני הרכבים מופיעים בתמונה ולכן הדו"ח מבוטל!

אם אתה אומר שהוא היה קרוב אליך אז אין לך ממה לדאוג..... אני צודק, לא :?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אם הרכב הוא מליסינג והעבירה היא עבירת קנס ולא משפט, החברה תעביר לך את הדו"ח - אתה תשלם ולא תקבל נק'.

סליחה על העלאת הנושא מהאוב אבל יש לי שאלה.

נניח ואני מבקש לראות את התמונה - אני חושד שהיא פסולה כי בזמן האירוע הייתה מכונית לידי, האם אני כבר מסתבך ויכול לקבל גם את הנקודות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אין בזה שום הסתבכות. העונש שמקבלים הוא בעבור עבירה שבוצעה ולא בגלל שאתה "מציק" למשטרה עם בקשת פיתוח תמונה. כל זה רלוונטי כל עוד לא שילמת קנס, כי אחרת עצם התשלום זו הודאה בעבירה המיוחסת.

תמונה זו ראייה וזכותך מלאה לראותה. יתרה מכך, מומלץ תמיד לשלם כמה גרושים ולבזבז מעט זמן כדי לקבל תמונה. זאת בגלל כל מיני טריקים לא ממש הוגנים שיודעים לעשות במתנ"א. וגם עם זה בתום לב, לפעמים יש טעות, קורה.

אני עד היום שומר מזכרת - תמונה בצירוף של הודעה על תשלום קנס 270 ש"ח. תמונה יפה, למרות ש/ל. :wink:

*** ההודעה נערכה: תוקנו טעויות הקללדה ושגיאות קתיב ***

ט.ל.ח.

Reaching for Venus De Milo

But shes never gonna hold you tight

Styx - Killing The Things That You Love

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ישבתי בקורבט במהירות של 210 והמצלמה צילמה כמו גדולה :?

תסיקו מסקנות לבד,

סהר.

אני לא בטוח לגבי המצלמות הנייחות, אבל הניידות (על הקארינות, הונדות וכו'), כנראה לא מצלמות מעל 180~

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=9970&postdays=0&postorder=asc&start=15

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...