Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם פולס אודיו 4400 יטגן לי את ה-dieci?

refael86
שימו לב! השרשור הזה בן 6289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש מגבר פולס אודיו 4400 ולחבר אליו סאב 800 של פיוניר ובגישור רמקול הרץ

dieci... שמעתי שיש מצב שהמגבר "יטגן" לי את הרמקול...קישקוש או מציאות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל לחבר בגישור את הקומפוננט זה קישקוש. בטח התכוונת את הסאב בגישור. ולא, המגבר לא יטגן אותו, עם כיוון נכון של הגיין לא יקרה כלום.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לחיבור של הסאב ומה הולך שם אבל אצלי מחובר במגבר הנ"ל עם הרץ דיסי ועובד מצויין..המוכר לא אמר אל שום בעיות של "טיגון" או שריפה של הרמקול כתוצאה מהמגבר, הוא אמר להפך שהוא ציפה ממנו שהוא יהיה יותר חזק!

אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לעשות חיפוש בפורום,

רוב הסיכויים שמגבר חלש יהרוס רמקול.

לפעמים עדיף שיהיה מחובר מגבר חזק כדי למנוע עיוותים ש"יטגנו" לך את הטויטר.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשים שמן הוא יטגן אם לא יתכן וישרוף

וברצינות הוא מגבר זול מאוד וחזק לפי הנתונים יש לו מספיק עוצמה ע"מ לא לשרוף אים יכוונו אותו כמו שצריך

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הנתונים יש לו מספיק עוצמה ע"מ לא לשרוף אים יכוונו אותו כמו שצריך

איזה נתונים ?!

של חברת "פולס-אודיו" ? אולי תפסיק לשים לב למה שרשום על הקרטון, (רמז: הסינים כותבים את זה :wink: )

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידן, אני שמעתי את המגבר הזה מרים בכבוד רב סט של מורל פולס ו-C12, והוא פירק להם את הצורה, ככה שנראה לי שהוא סיני סיני אבל עם שרירים :-D . משמע מגבר יחסית חזק.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, לא צריך הרבה שרירים "להרים" C12 ופולס.

כל 4X50 יכול לעשות זאת בכבוד!

נסחפתם לגמרי עם שירי ההלל למגבר הזה... פשוט ביזיון.

כבר נתחיל לחשוב שכמה בפורום מקבלים פה עמלות על המשקולת הזו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל, אני שמעתי הרבה C12 ואף אחד מהם לא היה חזק כמו זה שהוגבר על הפולס אודיו המדובר, ככה שאמרתי שרירים אז התכוונתי לשרירים. ואמרתי יחסית חזק, לא כזה חזק שירים עכשיו כל מה שבא ליד.

ובשבילך כל אחד שמדבר על המגבר הזה (כי יש לו 500 ש"ח להשקיע במגבר 4 ערוצים) הוא ביזיון לפורום. למה? רק אתה יודע.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1)מידן, אני שמעתי את המגבר הזה יופי

2)והוא פירק להם את הצורה גם יופי

3) משמע מגבר יחסית חזק- לדעתך.

בברכה,גיא.

אתה מבין שאם שמעת את המגבר הנ"ל על סט מסויים ו"הוא פירק להם את הצורה" ,

אני חושב שכדאי שתשמע עוד סט-אפים לפני שאתה רב עם גל/ קובע עמדה על מגבר "חזק".

זה לא הופך את המגבר ל"חזק".

אני לא שמעתי את המגבר הנ"ל- אבל לא נראה לי שמגבר סיני ב-500 ש"ח מגיע לרמה של JBL / רוקפורד/אוריון.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי לא, אבל ב-500 ש"ח תשיג מגבר 4 ערוצים של רוקפורד\JBL\אוריון(?!?!) יד שנייה? אם באמת תמצא אחד כזה, תשלח את הלינק לבחור שפתח את השירשור. המגבר הזה טוב לאלה שהתקציב שלהם נמוך. נקודה. וחלאס להתווכח מה אתם לא מבינים שלא לכולם יש תקציב לרוקפורד\JBL\אוריון ?! לא הבנתי מה הוויכוח פה ולמה קשה לך לקבל את זה שלאוזניים שלי היה ניסיון עם המגבר הזה ועם הרכיבים האלה (לא פעם אחת דרך אגב) ועם המגבר הזה שמעו טוב וחזק. תמשיכו בשלכם, את שלי אמרתי.

ואם אתה בא לזלזל עם ההערות של ה"יופי יופי" שלך אז אתה באמת לא מבין כלום מהחיים שלך. אתה לא מכיר את המגבר? אל תגיב, למה אתה מגיב על דברים שאין לך ניסיון איתם?! וואלה י-ו-פ-י.

ולידיעתך, אם לא הבנת את ההודעה שרשמתי עכשיו, שמעתי את הסט אפ הזה במיוחד הרבה פעמים וזה שהיה מוגבר עם הפולס היה החזק ביותר, עם איכות סבירה.

יופי? מזל באמת שאמרת לי יופי, אחרת לא הייתי יושן בלילה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי שתירגע ותפסיק לכתוב שטויות.

כדאי שתבין-על סמך עדות השמיעה שלך ,

אי אפשר לקבוע שהמגבר חזק או חלש.

נ.ב

אל תנסה להוכיח , זה יהיה פתאטי.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה אז הבנתי, על סמך ההשערות שלך ניתן לקבוע את עוצמת המגבר. ועוד אני רושם שטויות. שכחתי שאני מדבר עם פרופסור שמבין במגברים סיניים. נו באמת. יותר אני לא מגיב לך כי אין מה להגיב. אה, כן, איך שכחתי?! יופי.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...