Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לתקן שבר בפגוש?

wonderd
שימו לב! השרשור הזה בן 6282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בעלייתי לגולן פגעתי בשועל, פנס הערפל נשבר ועימו נוצר גם שבר ארוך בחלק התחתון של הפגוש הקדמי.

מכיוון ששאר הפגוש נשאר שלם, חבל לי להחליפו בחדש (שעולה כ 1500 ש"ח כולל מע"מ- ללא עבודה), מה גם שהפנס עולה 350 ש"ח לחדש ואני צריך להתחיל לחפש משומש.

בכל מקרה, רציתי לדעת האם ישנה דרך לתקן את השבר בפגוש ע"י הלחמה של הפלסטיק או שחבל לי על הזמן?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בעלייתי לגולן פגעתי בשועל, פנס הערפל נשבר ועימו נוצר גם שבר ארוך בחלק התחתון של הפגוש הקדמי.

מכיוון ששאר הפגוש נשאר שלם, חבל לי להחליפו בחדש (שעולה כ 1500 ש"ח כולל מע"מ- ללא עבודה), מה גם שהפנס עולה 350 ש"ח לחדש ואני צריך להתחיל לחפש משומש.

בכל מקרה, רציתי לדעת האם ישנה דרך לתקן את השבר בפגוש ע"י הלחמה של הפלסטיק או שחבל לי על הזמן?

שלום WONDERD

יצא לי לראות פעם תיקון לפגוש - הפחח הדביק מין רשת בחלק הפנימי של הפגוש ואת הסדק תיקן עם חומר כמו "בונדו" או "קארקיט" ולאחר מכן שייף וצבע את כל הפגוש.

בברכה,

עומרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להלחים ולצבוע.

הבעיה שהסדק עלול לחזור מכיוון שהדבקים יחסית קשיחים והצבע לא עמד בוויברציות. בכל מקרה מניסיון עבר הדבקת סדק לא פתרה את הבעיה והחריץ חזר.

איכות העבודה כאן מאוד חשובה ותשפיע על התוצאות.

לגבי הדבקה עם סיליקון (נתנה גמישות), ראיתי מישהו שעשה את זה - לא יודע כמה זמן זה החזיק.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הבוקר בשני מוסכים. האחד אמר שלא כדאי לתקן כי זה שוב יישבר אם אני אפגע במדרגה (יופי נחמה...), ולא כדאי להחליף כי זה יקר (1500 ש"ח לפני עבודה) והטמבון לא ייפול כי השבר הוא מלמטה. אז פשוט להשאיר את זה ככה. מיותר לציין שעזבתי ללא ויכוח.

השני אמר שאין בעיה להלחים את הפגוש אבל צריך לפרק ולהרכיב והעלות הכללית תצא כ 650 ש"ח. על זה אני חושב.

בנוסף פנס ערפל חדש יעלה 380 ש"ח, פלסטיק למסגרת הפנס יעלה עוד 120 ש"ח.

שניהם אמרו שקשה מאוד למצוא טמבון מפירוק כי אין הרבה כאלה.

מה דעתכם?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך מוסך ולא פחח, יש בעלי מקצוע שמתמחים אך ורק בשיפוץ תמבוני פלסטיק.

ציין היכן אתה ממוקם בארץ ואני משוכנע שמיד רפי יתן לך את המשפץ תמבונים הקרוב אליך.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני יכול לנסות לעזור לך לתקן את זה אם תגיע למעלות,אבל הבעייה היא שאתה תצתרך לפרק את הפגוש לבד ואני אעזור לך להלחים את זה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להלחים את הפגוש מהצד הפנימי שלו, בשביל שלא יראו את ההלחמה.

אתה צריך אבל מלחם די חזק, וחתיכה של החומר, בשביל שיהיה חומר מקשר.

וכמובן שצריך לפרק את הפגוש מהאוטו.

בהצלחה,

דימה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיה חיה.

נעלמה בריצה מהירה לצד השני של הכביש.

עזבו, לא משנה עכשיו הפגוש - עשיתי תאונה קצת יותר חמורה. עכשיו כן צריך פחח.

סיבוב ימינה שמתחיל בעלייה ומסתיים בירידה, במקרה שלי מסתיים בהחלקת זנב, סיבסוב 180 מעלות ותעופה לתעלה תוך כדי חמיקה מרכב שבא ממול. (לא, סיבוב ההגה הפוך לא עזר).

קיבינימט מה שכביש רטוב מעולל לאחיזה.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...