Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי לא, נמחקו כל הזכרונות :(

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 6288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פלאפון מסוג 770 של חברת פלאפון, ניסיתי להעביר שירים מהמחשב אליו ועל הדרך נמחקו הזכרונות ללא שום התראה :roll::x , שירות הלקוחות של פלאפון כמובן אדיש ולא שש לעזור לי.

מישהו פה יודע איפה במקרה אפשר לשחזר דבר כזה? היו לי שם מספרים ממש חשובים :?

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש פלאפון מהסוג הזה.

אם נמחקו לך לא נראה לי שאפשר להחזיר אלא אם כן הם עברו בטעות לכרטיס איכשהו.

ובכלל לפלאפון הזה יש בעיות שונות ומשונות, לפעמים מישהו מתקשר אליי וזה עושה לי רטט במקום צלצול וצריך למחוק את אותו אדם ולהכניס אותו שוב לזיכרון. וגם שמעבירים תמונות מהמכשיר למחשב הוא פתאום מתכבה :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה זוכר "בערך" את המספרים אז תתקשר לשירות לקוחות ותבקש תדפיס שיחות של החודש-חודשיים האחרונים וכך תוכל לשחזר את המספרים במדוייק.

אסף

נ.ב.

אם היה לך כרטיס סים במכשיר אז הייתי מציע לך לגבות אותו (יש כל מיני מכשירים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה עצבים זה גרם לי, היו לי שם המון המון מספרים חשובים שלא יהיה לי איך להשיג עוד פעם בזמן הקרוב רחוק.

והטלפנית הטיפשה של פלאפון גרמה לי עוד יותר נזק, התקשרתי אליהם שוב כדי לנסות לפתור את הבעייה - היא הסבירה לי מה לעשות בטענה שזה עשוי להחזיר את הזכרונות, אחרי שעשיתי מה שהיא אמרה לי לעשות לא רק שלא חזרו הזכרונות, נמחקו גם התמונות שצילמתי במכשיר (בערך 1000) ועוד המון סרטונים שצילמתי :evil::mm_mad::bad-word: ,

אין לכם מושג כמה עצבני אני עכשיו - ממליץ לכם להתרחק מהם, אמנם יש להם אחלה חבילות ומחירים אבל המכשירים שלהם לא משהו והתמיכה עוד יותר גרועה, אם עד עכשיו נשארתי אצליהם בגלל המחירים זה שבר אותי, אני מחר על הבוקר עובר חברה :2gunfire:

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לכם מושג כמה עצבני אני עכשיו - ממליץ לכם להתרחק מהם, אמנם יש להם אחלה חבילות ומחירים אבל המכשירים שלהם לא משהו והתמיכה עוד יותר גרועה, אם עד עכשיו נשארתי אצליהם בגלל המחירים זה שבר אותי, אני מחר על הבוקר עובר חברה :2gunfire:

הבעיה היא בממשק של המכשירים שלא מתריעים בפני כזאת טעות טראגית.

אם בכל זאת תישאר בחברת פלאפון שתדע שיש לך אפשרות לגבות (היתה לך אפשרות... :wink: ) על ידי האתר שלהם ושמירה כקובץ אקסל.

בכל מקרה, המלצה שלי - נוקיה בכמה רמות טובה יותר. ממשק נוח ונכון, קלות תפעול וגיבוי כמה שתרצה ללא צורך באינטרנט אלא רק על ידי כבל USB עם אפשרות להחזיר את המספרים מתי שרק תרצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר מכשירים בפלאפון

אני על סף שדרוג, רציתי לדעת לאיזה מהמכשירים שלהם יש את הממשק הטוב ביותר, בכללי, אני מתלבט בין ה V3 ל 770.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה אתה משמיץ את חברת פלאפון ללא סיבה.

אני לא עובד שם או משהו, אבל לא הבנתי מה ציפית שהם יעשו אחרי שהזכרונות כבר נמחקו ? ניסו לעזור לך, לא הלך,

האמת- בעיה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שפספסת את שני השרשורים הסלולריים הנוקבים במיוחד שהיו פה במהלך השבוע.

אני לא נוגע, אפילו לא בסמן לייזר:wink:

ואם כבר מכשירים בפלאפון

אני על סף שדרוג, רציתי לדעת לאיזה מהמכשירים שלהם יש את הממשק הטוב ביותר, בכללי, אני מתלבט בין ה V3 ל 770.

ללא ספק ה770, והוא גם עדיף מבחינת אפשרויות.

השימוש העיקרי של הV3 זה פוזה (ונוחות בכיס).

אני במקומך הייתי שוקל את הLG8300, המכשיר הטוב מבין השלושה:

עדיפות על ה770 בMP3 (בסאמסונג חובה להעביר דרך המחשב, ב8300 ניתן להעביר עם כרטיס זיכרון)

שמע סטריאופוני בבלוטוס.

כל זאת, אם בא לך להשאר בחברה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עובד שם או משהו, אבל לא הבנתי מה ציפית שהם יעשו אחרי שהזכרונות כבר נמחקו ? ניסו לעזור לך, לא הלך,

האמת- בעיה שלך.

האשמתי אותם לא על אובדן הזכרונות, זו תקלה במכשיר.

האשמתי אותם על הטלפנית חסרת הידע שהם מעסיקים שגרמה לי לאבדן מידע גדול בהרבה - מספרים אפשר לשחזר לפחות, תמונות וסרטונים לא.

אם היא הייתה מודיעה לי שקיים סיכון כזה מילא, אבל היא לא אמרה כלום.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעובד סלקום אני מצדיק אותך

האמת- בעיה שלך.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...