Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציטרואן C15

upetar
שימו לב! השרשור הזה בן 6261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וערב טוב . כפי שניראה הצרפתיה הבאה שלי תהיה איזה c15 צהובה.שאלה לי אל מי שמכיר ויש לא נסיון בסוג זה של הסריטה .מה עדיף הזרקה או קרבורטור,ומה ליבדוק ומימה להיזהר,וכמו כן אשמח לקבל טיפים ועזרה למציאת הצרפתיה היפיפיה הבאה.תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רק יכול להגיב בקשר לצבע.

c15 צהובה. לפי מה שאני יודע,

כנראה רכב שהיה בעבר בשירות ערוצי זהב או אוסם. תקן אותי אם אני טועה? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע המוזרק של הC15 הוא מדגם KDY, וההזרקה שם מחורבנת במיוחד (אפילו יותר מהKDX).

אני הייתי הולך על הקרבורטור, אבל אם תמצא מוזרקת שמורה במיוחד, שווה לשקול.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפ העיקרי הוא שתסתכל שהאוטו לא חלוד ברמת חורים, זה קורה הרבה ב C-15. אני הייתי מעדיף קרבורטור - יותר פשוט ויותר זול לטיפול.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי היתה כזו, בזמנו. הרבה בעיות חשמל וחלודה. בנוסף, כל מיני פנסים פשוט יצאו לו מהמקום.

מצד שני, נסעה באופן יחסית זריז לזמנה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתלבטות בין C15 קרבורטור לC15 הזרקה, הייתי בוחר ברנו אקספרס.

מנסיון של כמה שנים עם כל אחד מהרכבים - האקספרס היא דרגה אחת מעל מכל הבחינות.

ובלי קשר - רכב קרבורטור יהיה בדרך כלל זול יותר להחזקה מרכב מוזרק ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויוצר עד 2005, רק בספרד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה (לאבי היו 5 c15 משנת 86 ועד 96 כאשר היה עובד בבזק ) ה- c15 עם הזרקה הוא בנפח 1.4 ואילו מוזני הקרבורטור הם 1.1,

מנועי ה 1.1 סבלו מהתחממות בעליות ממושכות (כנראה בגלל המשקל העצמי + המטען וגם בגלל שבמוסכי בזק היו שמים מים ברדיאטור) מנועי ה 1.4 היו זריזים וחזקים יותר (שוב ביחס לרכב)

שני סוגי הרכב (1.1+1.4) הראו אמינות מעולה במהלך השנים, גם לאחר 300,000 קילומטר.

הבעיה האמיתית היא החלודה מסביב לחלונות האחרים.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם 1.4 הגיע עם קרבורטור עד שנה מסויימת (93 עדיין קרב' בוודאות). המנועים סה"כ אמינים, מדובר במנועים הכי נפוצים בפיז'ו סיטרואן והם אכן הופכים את הרכב לדי זריז.

ה1.1 הגיע גם עם גיר 4 הילוכים ומהמעט מאוד שנהגתי על כזה רכב הוא היה חלש בצורה מביכה.

זה עדיין לא משנה את העובדה ש C15 הוא רכב שנמצא שני דורות מאחורי הרנו אקספרס. והייתי ממליץ להעדיף אקספרס בכל מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה C15 נימכרה עד סוף 94' בגירסת המאייד,ואף הימשיכה להימכר כ 95' בגירסה זו,מאחר ולובינסקי ניתקעו עם מלאי גדול.

משנת 96' נימכרה ה C15 רק בגירסת הדיזל,כשבשנת 99' נוסף הגה כוח.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן לחן - גם בשנת 96 נמכרה C15 בנזין. רק ב 96 נמכרו דגמי הבנזין והדיזל במקביל.

כנראה, ש C15 קרבורטור, שנמכרו ב 95 היו משנת דגם 94, מאחר ומשנת 95 גם המסחריות חוייבו לעמוד בתקנות זיהום אוויר החדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,תודה,תודה .לc15 יש דלת צד וארבעה חלונות בארגז מה שעושה אותה וואן קטן ונוח.והמנוע כמו של פזו 205 ,מה הפזו הזרקה עשו בעיות?תקנו אותי אים אני טועה,תודה שוב.אגב תיראו איזה יופי זה צבע במיברשת(מצרף תמונות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...