Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייב עזרה- החלטה מהירה, אולי סוף סוף יהיה מגבר!

pearlshavit
שימו לב! השרשור הזה בן 6291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם שמי גיא וכבר בערך שבוע אני מתריד אותכם אם כל מיני שאלות טיפשיות על מגברים קומפוננט ועוד!

נכנסתי במקרה (כמו כל יום) לאתר צ'יפר וראיתי שיש מבצע לסוף השבוע בלבד, על מגבר mac audio z4200 ( המחיר במבצע הוא 1180) רציתי לשאול את כולכם מה דעתכם עליו, אם אני יקנה אותו מחיר הזה אני יצרף לו ככל הניראה comp focal v2 וישאר לי אפילו משהו כמו 900 שקל לסאב!!

האם המחיר נשמע טוב (מישהו יודע את המחיר שלו ללא המבצע? ) , האם הוא בעצמו מגבר טוב?, איך הפוקאלים? ואם במקרה מישהו שמע אותו עובד אם הפוקאל ויכול להגיד לי איך הם נשמעים.

אה ואם יש למישהו המלצות לסאב טוב בתקציב אני יודה לכם מאוד!

תודה מראש. גיא

i assure u all iwill have asound system.. eventually

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית להריץ חיפוש בפורום על המגבר הנ"ל?

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן התשובות מראות לי כי יש שחושבים ככה ויש שחושבים ככה (כמו כל דבר בחיים ), אבל הרוב לא משהו .

העניין הוא שאני יכול גם לקנות פייז RS4 במחיר מלא: 2400 שח' :cry:

ואז או לחכות ולחסוך הרבה זמן או לחיות רק על מגבר וקומפוננט (בלי סאב) משהו כמו חודשיים.

ואני פשוט לא יודע מה להחליט.

יש לי תקציב של בערך 3500 שח' (כרגע) ואני צריך למצוא מגבר קומפ' וסאב אם למישהו יש המלצות הם יתקבלו בברכה.

תודה. גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתפשר

תרכוש את הקומפוננט ואת המדבר של פייז

ותחכה קצת ולאחר מכן תרכוש את הסאב.

מחזק!

אני מבין את הצורך במערכת אבל היא תהיה שווה את ההמתנה בסופו של דבר (אם אתה תתפשר במילא אח"כ אתה תרצה לשדרג).

RS4, V2, סאב SQ עוצמתי וכיוון מתאים תהיה מערכת איכותית ועוצמתית פי כמה!

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעשה את הטעויות שאנחנו עשינו! (טוב נו לפחות אני). אל תמהר לקנות הכל בקניה אחת! תקנה את המגבר המדובר של פייז ואת ה-V2 ולסאב תחכה שתחסוך עוד כמות נכבדת של כסף ותהנה שחבל לך על הזמן! סבלנות, והסבלנות תשתלם בסופו של דבר!! בהצלחה!

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

האמת שכנעתם אותי, ניראה לי שהצלתם אותי מטעות חמורה! תודה רבה

מזל שיש כאלה שמבינים עניין.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+++ גם אני חושב שאתה צריך לחכות עוד חודש חודשיים ולקנות את המגבר של פייז.

בקשר לסאב, אני לא חושב שאתה הייתה מצליח להגביר עם הZ4200 סאב כמו שצריך. ואז הייתה צריך לקנות מונו לסאב ב 1000-2000 שקל.

תשקיע עוד 800 ותהיה מרוצה.

סאבים מומלצים: R/ZR של Phoenix gold, סאבים של Hertz (שהם בד"א מאוד נצילים ויפעלו טוב בהרבה מגברים), יש לך את הקיקרים, P2 ועוד רבים טובים בתקציב נמוך יחסית.

מנסיות של חצי שנה ואפילו יותר אני הייתי (ועדיין) עם 6X9 (של infinity) ובלי סאב והם דופקים יופי יופי והייתי מבסוט אז חודש חודשיים לא יהיו כל כך קריטיים לחכות בלי סאב ולקנות משהו יותר איכותי. תאמין לי בסוף אתה תודה לנו.

בברכה, יוני.

מה זה הגלון *קבל* הזה בין המגברים ?
:shock:

המגברים האלה מממנים אירגוני טרור:onfire:

אחד החזקים! :rofl:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...