Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות בנושא פילטר פתוח.... לפיאט HGT

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 7551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן רציתי להתקין פילטר פתוח של K&N .. נתנו לי פילטר במתנה ורציתי לדעת האם הוא יתאים לרכבי.

הרכב המדובר הוא פיאט HGT

מנוע 1.8 . כ"ס ע"פ יצרן 130....

הציעו לי פילטר אשר גובהו הוא 8 ס"מ ורוחבו הוא 13 ס"מ

הפילטר בנוי בצורת עיגול אשר אטום בחלק העליון שלו...

רציתי לדעת האם הפילטר הנ"ל יתאים לרכב שלי. ואם לא אז אילו מידות כן יתאימו לרכב שלי.

מבחינת יניקת האויר.

בנוסף רציתי לדעת כמה משפיע החום של המנוע אשר נכנס לפיטר על הביצועים שלו...

ז"א אם חום המנוע שלי הוא גבוהה והפילטר יושב בצורה סטנרטית אשר שואבת מהחום מנוע , עד כמה זה יבצע את האפקט של הפילטר , והאם בכלל זה יבצע אפקט מסויים ?

וכמובן האם זה יכול לעבוד הפוך ולגרוע מביצועי המנוע ?.

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמע שהפילטר הנ"ל מספק מבחינת נשימה.

מכל מה שכתבת הבנתי שמדובר בפילטר "קונוס" שיושב ללא קופסא מקורית-דהיינו לא ריפלייסמנט אלמנט.

לשאלת החום-המיקום של הפילטר המקורי פנטסטי ויש לך אופציה להשאיר את הסטאפ המקורי של צינור האוויר הקר.

הדאגה היותר חשובה היא מאוורר המנוע שגורם למערבולות רוח (טורבלנס) וזה יכול להיות מקור לירידת הספק.

מסיבה זו הייתי ממקם קיר הפרדה בין המנוע והפילטר.

אלומיניום או פלסטיק לשימוש הנ"ל.

בהערת אגב- הפילטר נותן צליל נחמד ,לגבי כוח אמיתי...אל תחפש אותו בפילטר יש אותו במקומות אחרים.

trust me

כל טוב ושבוע נפלא

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...