Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

11 הדיברות למשפר המתחיל

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים איתך על הכל, ובטוח אתה מבין שלא התכוונתי לכתוב פה את הספר מחדש אלא לתת קרש קפיצה קטן לעולם הזה למי שלא מבין יותר מדי בתור התחלה.

אני מתכוון לשבת ולכתוב עוד כמה מאמרים בתחומים שונים של שיפורי רכב, ברגע שיהיה לי זמן והמוזה תנוח על האצבעות המקלידות 8).

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי סעיף 4

אחד הסעיפים שאף אחד לא יספר לך עליהם ,מכיון שבעיות כאלה יחקרו רק בשעת תאונות עם נפגעים,בוחן התנועה מזהה עקב הכרותו האישית עם מכללי רכב מסוים ,שנויים כגון מדגש גלגלים ברקסים,וכמובן אשר מותקנים באופן בולט לעין ואז הסיפור תופס כיוון אחר לגמרי ,כולל התנערות חב הביטוח בהמלצת שמאי הרכב וזו הבעיה הקטנה של בעל הרכב

קרו מקרים ועוד איך ,חברים ,בוחני התנועה אינם מטומטמים רבים מהם חובבי רכב ומבינים ענין ,אז קחו זאת בחשבון

יגאל

אני לא מבין איך בוחן תנועה שהוא חובב רכב יכול למשל להוריד מישהו מהכביש על פילטר אויר.

עוד דבר, האם בוחן יכול להחליט למשל שדיסקי הבלימה והרפידות שקניתי ב 2000 ש"ח הם "שיפור" לא חוקי לעומת בעל רכב אחר שקנה דיסקים ורפידות תחליפיות ב 100 ש"ח? כנ"ל לגבי בולמים או ג'אנטים רחבים יותר (אבל באותו הקוטר) וכו'?

נ.ב - אחלה 11 דיברות! :)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לfibzan

ראשית ,אני בעד שיפורים ועוד איך ,וממש לא נגד

שנית כוונתי היתה לא לפוטנציאל ההורדה מהכביש ,אלא ישנן מספר רמות חקירה בשעת תאונה הנחקרות על ידי בוחני התנועה (זהו למעשה תפקידם בין היתר)ובמידה התקנת השיפור נעשית באופן בולט כמו קליפרים אדומים מצנן ביניים בולט בצורה וולגרית בחזית הרכב ,סופר אשר הוברק לרמת ניקל ,גלגלים ממש גדולים,אז מתעוררות בעיות כמו התנערות חברת הביטוח, ואתה חשוף לתביעה אזרחית מהצד הנפגע בין אם אתה אשם או לא

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...

תודה רבה!!! בתור אחד שהולך בקרוב להשקיע על אוטו נהנתי לקרוא...

אגב.. לקודמים שדיברו על אורות כחולים ומדבקות... לאנשים שמחפשים את זה אין בעייה עם זה כי הם ממש לא מחפשים מהירות וגם אם כן נכנסים בקיר במקרה הטוב. הם בדרך כלל אלה שלוחצים על הגז ושמים ''אגזוז לחץ רק בשביל רעש'' בשביל שיסתכלו עליהם ויגידו ''ואי אלה מטורפים איך הם נוסעים'' אז מזל שהם לא יודעים לשפר את האוטו שלהם מבחינה מכאנית ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד וחשוב.

בהקשר זה אני רוצה להוסיף מסר. (שמחולק, למתקשים\קהל היעד)

(או אם תרצו, 11 הדיברות של simon377)

לכל הערסים השכנים שלי.

1. פיאט אונו זה לא רכב ספורט (למעט אונו טורבו מקורית) גם מדבקות "טורבו" ו"ספורט", לא משנה באיזה שפה, לא מוסיפות כ"ס.

2. סעיף 1 תקף גם אם יש לך כונס של קרניבל.

3. לגבי סעיף 2. גם אם יש בתוך הכונס תאורה.

4. לערס המתקשה במיוחד - טורבו באנגלית כותבים TURBO ולא TORBO.

5. גרביון על הפנסים זה מטומטם, במיוחד אם יש בו רכבות.

6. אגב, ניאון בתחתית הרכב ומתזים כחולים הוכחו מחקרית כחסרי כל קשר למומנט ולהספק הרכב.

7. אין דבר כזה פיאט טיפו TIPE-R!!!!!

8. וגם לא M5 הארטג' (תבחר 1 ידידי...)

9. וכמובן, M זוהי סדנאת שיפור של ב.מ.וו. למיטב ידיעתי, הם מעולם לא שיפרו את הרכב שלך, ולא אף יונדאי קופה אחרת בתבל.

10. ואחרון. (זה קצת מתנגש עם חוקי הפורום הנוכחי, אז סליחה מראש...)

אם יש לך 205 1.9 GTI סדרתית (קצת קשה לומר "סדרתי" על אגדה כזו), שלא "שופרה" מעולם, בבקשה אל תשנה כלום. זה רכב שעליו נאמר "כל המוסיף גורע". אם ממש קשה לך להסתכל עליה ככה, בלי חצאיות, כונס, בקליות, גבות, נאון וכו, תמכור לי אותה. 5000 מעל המחירון ממני מובטחים לך.

מאוד רציני ותקף לכולם.

11. אנא מכם.

עזבו אתכם ביטוח, חוק, בוחן וכו...

שפרו כאוות נפשכם.

אל תפגעו בבטיחות של הרכב\ עוברי הדרך האחרים.

גריל רשת של מנגל אולי יראה יפה (בהנחה שהיופי הוא בעיני המתבונן) על גולף.

אבל במקרה של ת.ד. שמעורב הולך רגל הפגיעה תהיה חמורה מאוד.

מתכנני הרכב מתחשבים מאוד בענין של קידמת הרכב בת.ד.

ולכן כל פגוש\חצאית\גריל\סמל ניצב (כמו יגואר או מרצדס בחלק מהדגמים)\מכסה תא מנוע שאתם מרכיבים מסכן חיים.

שוב, אנא מכם, סעו בזהירות ובאדיבות ואל תסכנו את עצמכם, את הקרובים אליכם ושאר אנשים.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...