Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיקול הרכב על אי תשלום לחברת "פאלפון"+דיון על טכנולוגיות חברות הסלולר הישראליות

אימפרזה טורבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבלתי מכתב מהוצאה לפועל שכל כלי הרכב שלי מעוקלים... בגלל שלא שלמתי לפאלפון (חוב של 3K)...

מה לעשות? לשלם להוצאה לפועל??? לשלם לפאלפון??? מה לעשות??!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הקשר שיחות חינם???? יש פה מישהו שמוכן לענות ברצינות???

שאלה לא רצינית, תשובה לא רצינית..

ומה חשבת שבפלאפון יושבים פראירים ??

לא תשלם יקחו לך את האוטו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר הראשון לנשום!

דבר שני ללכת ביום ראשון להוצאה לפועל בבתי המשפט הקרוב לביתך.

כל מה שאני העתקתי זה בא מ"המדריך לחייב"

סבבה?

אני מתאר לעצמי שקיבלת אזהרה אם עדיין לא עברו 21 יום התמזל מזלך ותוכל לסגור את הפירעון.

אפשרויות תשלום

אם אין ביכולתך לפרוע מייד את החוב במלואו, באפשרותך לפעול

כמפורט להלן:

פנה לזוכה/ב"כ זוכה, והגע עמו להסכמה לגבי דרך פירעון החוב , כמו פירעון בתשלומים לפי יכולתך..1שלם חובך בלשכת ההוצאה לפועל או בבנק הדואר בשובר התשלום המצורף לאזהרה..2פנה למרכז מידע ארצי (ראה פרטים בגב החוברת) לקבלת שוברי תשלום על פי צו החיוב בתיק ושלם באמצעותם בתשלומים (לידיעתך, יתרת החוב נושאת ריבית והצמדה)..3אם אין באפשרותך לשאת בתשלומים על פי צו החיוב בתיק, באפשרותך להגיש בקשה לצו תשלומים לראש ההוצאה לפועל, עלייך לחתום על "כתב ויתור על סודיות"..4

אם בקשתך תדחה, תוזמן לחקירת יכולת. אם לא תתייצב לחקירה, תהיה צפוי למאסר.

במקרה בו שלמת כספים, שלא באמצעות לשכת ההוצאה לפועל, עלייך להציג הוכחת תשלום בלשכה בה מתנהל תיקך..5

עכשיו אני מדבר אליך ברצינות אבל ברצינות אחרי שתשלם את החוב אתה חייב אבל חייב לוודא שנסגר התיק!

בדרך כלל חברות הסלולר לא ממש דואגות לכך {שיסגרו התיקים}.

ונחזרו לגודל רגיל:

כמה טיפים אחרי ששילמת את החוב:

אני ממליץ לך לקחת את המכתב ולחפש את מס' התיק. אחרי שמצאת תחפש פה את מקום מושבך ותאתר איפה נמצא לשכת הוצל"פ. לך אליה ותגיד שאתה מעוניין לדעת אם נסגר התיק. אל תשכח שיש מצב שתשלם אגרה. משהו כמו 200 ש"ח. לא בטוח.

אני יכול לבדוק לך מחר ולהחזיר תשובה אם אתה מעוניין.

בהצלחה לך.

נמרוד...

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תבטל את המנוי שלך בפלאפון ותעבור לסלקום או אורנג' - לא ברור לי איך יש לפלאפון עדיין כל כך הרבה לקוחות (למרות שהם מספר 3 ובלי GSM ומכשירים שברובם מיושנים, עדיין יש להם כ מיליון וחצי משתמשים)

שנית - אם אתה אכן חייב כסף, אז או שתשלם מייד או תפנה אליהם בבקשה להסדרת החוב במשך תקופה

שלישית - תלמד שכאשר משתמשים בשירות מסוים צריך לשלם עליו (אלא אם כן אתה נשיא המדינה או ביבי (ביבי בתחומים שונים לחלוטין מהנשיא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפלאפון יש מעט יותר מ 2.1 מליון מנויים. ודרך אגב, אתה חושב שאורנג' וסלקום שולחות פרחים ושוקולד למי שאינו פורע את חובו להן ?

ולפותח הדיון, אין בשאלתך דבר שקשור למוטוריקה. באותה מידה שעיקלו לך את כלי הרכב, יכלה ההוצאה לפועל לעקל לך את הטלוויזיה, את חשבון הבנק, את הבית ואת מחזיק המפתחות היפה שאני בטוח שיש לך.

מפאת מצוקתך איני מוחק את השאלה, למרות שהמקום בו היתה צריכה להישאל הוא פורום "אוף טופיק", שאינך מורשה לכתוב בו, עדיין.

הכי נכון היה לשאול את השאלה באתר שעניינו יעוץ בסוגיות חוב להוצאה לפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך חוב לפלאפון, עליך לשלם אותו.

עם אתה חושב שהחוב שהצתבר לא הגיוני או שברצונך לערער עליו, דבר ראשון תפנה לפלאפון, עם זה לא עוזר - עו"ד.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחות חינם? תחייג גוביינה.

שלם את חובך, ואל תסתכן או תשחק משחקים, הסיכוי גבוה כי תמצא את עצמך בתחבורה ציבורית.

YUVALI כתב:

דבר ראשון תבטל את המנוי שלך בפלאפון ותעבור לסלקום או אורנג' - לא ברור לי איך יש לפלאפון עדיין כל כך הרבה לקוחות (למרות שהם מספר 3 ובלי GSM ומכשירים שברובם מיושנים, עדיין יש להם כ מיליון וחצי משתמשים)

קודם כל, וכפי שכבר כתבו לך, כדאי שתדייק בנתונים שלך, פלאפון ממש לא מקום שלישי, ומספר הלקוחות שלה די שווה לחברותיה.

כאחד שעובד בתחום הסלולר, ומכיר את מערכות הCDMA, GSM וUMTS, אשמח אם תסביר לי למה (חוץ מנושא ניידות עולמית, דבר שייפתר אצל פלאפון בקרוב) הGSM עדיף על הCDMA.

אתה בטח תדע גם לאמר לי, שהטכנולוגיה שסלקום ואורנג עוברות אליה בימים אלו מבוססת על הCDMA, אותה טכנולוגיה שפלאפון משתמשת בה כבר שנים.

בקיצור, מי שלא יודע, עדיף שישתוק וייראה יפה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שעובד בתחום הסלולר, ומכיר את מערכות הCDMA, GSM וUMTS, אשמח אם תסביר לי למה (חוץ מנושא ניידות עולמית, דבר שייפתר אצל פלאפון בקרוב) הGSM עדיף על הCDMA.

אתה בטח תדע גם לאמר לי, שהטכנולוגיה שסלקום ואורנג עוברות אליה בימים אלו מבוססת על הCDMA, אותה טכנולוגיה שפלאפון משתמשת בה כבר שנים.

בקיצור, מי שלא יודע, עדיף שישתוק וייראה יפה.

יבין, כבר 10 שנים אני שומע שCDMA יותר טוב מGSM, אז? חברת פלאפון עובדת על כמות לקוחות, לא על איכות מוצר.

המוצר שלהם לא מתקרב באיכות לאף חברה אחרת,

ראית לאחרונה (כשאני אומר לאחרונה, אני מדבר משנת 94 עד היום, כשסלקום הצטרפו) איזה מכשירים מוצעים על ידי חברת פלאפון? אם אתה עוסק בתחום הסלולרי, אתה צריך להבין שהמוצר של חברת פלאפון הוא בין הגרועים בשוק, והחברה עובדת בשיטה של לדחוף בחינם מכשיר למיליוני לקוחות, את הכסף נקבל מהעובדה שהם לקוחות שלנו, המכשירים זוועה, הרשת זוועה, ולמעשה, אני לא רואה שום סיבה לחזור לחברה הזאת.

חברת פלאפון מחזיקה נציג בקוריאה שמסתובב בין הכפרים ומחפש מי מייצר את המכשיר הכי זול באותו הרגע ומביאה מכולות שלמות ממנו לארץ, כעבור חודש כפר אחר מייצר מכשיר זוועתי זול יותר, עכשיו הוא הלהיט הנוכחי של פלאפון, קצרה היריעה ממה שיש לי להגיד על החברה הזאת, וכן, הייתי לקוח שלהם אי אלו שנים, למעשה, בשנת 92 המשפחה שלי קיבלה את המכשיר הראשון שלנו, כן, בערך 10 שנים סבלנו אותם.

אבל! זה לא נושא השרשור כמובן. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שפלאפון לא עובדת על איכות המוצר, לא חסרים לה מוצרים איכותיים. היא שמה דגש על "איכות השירות והתוכן"

אני מכיר את כל מגוון המוצרים של פלאפון (יהיה כדאי, אני עובד אצלם).

אכן, המכשירים עצמם בעייתיים, מעצם העובדה שהמלאי לCDMA קטן מהמלאי לGSM, עלויות פיתוח והתאמה גבוהות יותר וכו.

מה שמטופש בדבריך, הינם טענותיך על "חיפוש מכשירים זוועתים" ו"רשת זוועה".

מכשירים - אתה רוצה מכשיר טוב, תשלם עליו. הV3 (דור שלישי בפלאפון לפני המתחרות), SAM 770, LG8300 וMOTO-Q

הינם מכשירים לא רעים בכלל, לתאר אותם כזוועה רק מוכיח שלא עבדת או הכרת אותם.

אז נכון, פלאפון מוכרת גם זבל. אל תקנה, אני לא יאשים אותך.

לגבי הרשת - אני במקרה עובד בהנדסה, ותן לי לאמר לך שיכולות הרשת ואיכותה אינם נופלים מהמתחרות, ואף עולה עליהם - שיחות ווידאו באורנ'ג וסלקום? ברגע שיותר מ2-3 משתמשים באותו איזור בו זמנית ינסו, המצב יהיה רע מאוד לכל שאר המשתמשים, ולכן החברות משתמשות בשירות הזה כגימיק בלבד. וזו רק דוגמא אחת.

מה שאני כן מסכים איתו, זה שאין היום סיבה ממשית להעדיף חברה אחת על השנייה (אלא אם כן עניין הROAMING הוא קריטי, וגם זה ייפתר בקרוב).

מחובתי לציין, שאני לא עובד בשיווק (כבר אמרתי את זה), אין לי כאן אינטרס לקדם את החברה, אני פשוט לא אוהב שאנשים מדברים ממקום של חוסר נסיון או אי הבנה.

וזה באמת לא נושא השרשור, אבל הנה זכינו לעיקוף קליל.

הלאה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר קטן ואחרון אני חייב ברשותך, (אני מקווה שאתה לא מתעצבן או משהו)

1. אתה חייב לצאת מנקודת הנחה שV3 הוא מכשיר טוב, העמדת אותו מול נוקיה סטנדרטי?

אני מדבר על אינטואיטיביות, פשטות, והכי חשוב, הגיון במערכת ההפעלה של המכשיר, דבר שלא תקבל במכשירים האלה, ובשביל הרקורד, היו לי לא מעט מכשירים של פלאפון, מכל הסוגים.

2. מי בדיוק מדבר בשיחות וידאו? 2 ילדים שקיבלו שלשום את המכשיר דור3.5 ועוד יומיים בדיוק יפסיקו לדבר בשיחות וידאו?

99.999 אחוז מהלקוחות לא מדברים בשיחות וידאו כך שזה לא רלוונטי. ומשהו אחרון, אמנם אתה עובד שם, אבל אתה חייב להסכים שמצב המכשירים של פלאפון נורא בהרבה ממה שאתה מציג.

אני כן מכיר את המכשירים, ואני לא מדבר מתוך בורות. פשוט יש דברים שלא נועדו להיות.

זהו! אתה מוזמן להמשיך את השיחה בה"פ, בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאפון לא אשמה במבחר המכשירים. טכנולוגיית הרשת שלה, CDMA, נפוצה הרבה פחות מ GSM (על אף עדיפותה הטכנולוגית הברורה ), ולכן היצע המכשירים העולמי נמוך הרבה יותר. הוסף לכך את הצורך להתאים כל מכשיר לשפה העברית - מטלה שלא כל היצרנים מעוניינים לבצע לאור כמות המכירות המצומצמת - וקיבלת את המצב הנוכחי.

ב GSM סוגיית ההתאמה לעברית בעייתית פחות, כיוון שהיצרניות הגדולות (מוטורולה, נוקיה, SE) מבססות את מכשיריהן על מערכת הפעלה שהתמיכה הרב-לשונית מוטמעת לתוכה. גם העובדה שהשוק גדול פי שתיים תורמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור,אם אני לא טועה ,הייתה איזו פסיקה שאם החוב הוא קטן בהרבה מהמחיר הרכב ,אז לא ניתן לעקל,שווה בדיקה העניין.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז - בדוק הודעות :-)

ארנון - לא רק מה שציינת, אלא בעצם בניית רוב תוכנת המכשיר המכשיר מחדש, לא רק העברית.

ארה"ב לדוגמא, רוויה ברשת הCDMA, ושם יצרניות הטלפון הגדולות נענות לכל דרישה של הרשתות.

למה? כי הזמנה שבועית של רשת שמה זו הזמנה לכל החיים של רשת קטנה כמו פלאפון.

דווקא בגלל המצב הנוכחי, ההחלטה על מפת הדרכים הטכנולוגית של פלאפון היא מה שהיא (מעבר לUMTS, ביחד עם סלקום ואורנג).

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...