Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשימת המכוניות הכי נמכרות בארה"ב ב 2006

LotusElise
שימו לב! השרשור הזה בן 6283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. Ford F-Series 796,039 טנדר

2. Chevrolet Silverado 636,069 טנדר

3. Toyota Camry 448,445

4. Dodge Ram 364,177 טנדר

5. Honda Accord 354,441

6. Honda Civic 316,638

7. Chevrolet Impala 289,868

8. Toyota Corolla 272,327

9. Nissan Altima 232,457

10. Chevrolet Cobalt 211,449

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שמה שצריך להדגיש זה שאם האמריקאיים קונים את הזבל של עצמם, זה לרוב שברולט.

בנוסף, טויוטה מנצחת את הונדה במשפחתיות גדולות (שם זה קומפקטיות, לא? :wink: ) אבל הונדה מחזירה לה במשפחתיות (קטנות?). אכן, שוק מגוון מאי פעם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שעלתה לי עכשיו בראש. האם זה נכון שרוב/כל הדגמים של טויוטה/ניסאן/הונדה הם תוצרת ארה"ב עצמה? האם יש דגמים שארה"ב מייבאת? מצטער אם השאלה נשמעת טיפשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא ממש חוכמה גדולה למכור הרבה ולהפסיד. פורד הפסידו יותר מ 12 ביליון דולר ב 2006 ולכן לא מרשים כלל שהם במקום הראשון של דגם מסוים או במקום השני/שלישי בארה"ב. לא ברור לי איך ההנהלה לא הועפה לכל הרוחות על הפסדים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב היפניות שנמכרות בארה"ב מורכבות בארה"ב אבל מיוצרות ברובן ביפן, אם כי יש דגמים שמיוצרים ומורכבים ביפן ומיובאים לארה"ב בגרסה שמוכנה לאולמות התצוגה.

המספרים מטעים, GM ופורד בצרות ומפסידות אוקיינוס של כסף בכל רבעון, תוצאה ישירה של האכלת הציבור במכוניות מחורבנות לאורך שנים.

2007 הולכת להיות השנה שבה GM תאבד את כתר יצרנית הרכב הגדולה בעולם לטויוטה.

אולי שלוש הענקיות יתחילו לייצר מכוניות נורמליות מתי שיהיו רק שתיים.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שרכב אמריקאי הרבה יותר טוב מיפאני מינימליסטי .

כולם באים ואומרים שהיפאנים אמינים ביותר - אבל הם גם הפשוטים ביותר , פה זה שחור-לבן , זה לא שליפאנים יש סוד מסוים או חלקים טובים יותר משאר יצרניות הרכב , זה דבר אחד פשוט שנקרא פשטות,מינימליסטיות וזה כביכול מביא את האמינות .

לפעמים נראה לי שכלי רכב יפנים הם גרוטאות על גלגלים .

אז לפניי שאתם יורדים על המכוניות האמריקאיות שימו לב .

חיסרון אחד בודד יש ברכבים אמריקאים וזה עיצוב פנים , מכול שאר הבחינות הם מקום שני - אחריי האירופאים .

מי שרוצה ליסוע ברכב זול,מינימליסטי,פשוט -שהטכנולוגיה שבוא הוא נוצר הייתה קיימת בשנות ה 30 - בבקשה .

אתם רוצים חווית נהיגה ? , נוחות ? - אירופאיות/אמריקאיות יספקו את הסחורה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט חושש שGM יכולה להיעלם , אני לא חושב שפורד תיעלם , פורד הבינה מוקדם יותר שהיא צריכה להתמקד וקודם כול להפסיק את הדימום , ויש לה היום את האמון של הבנקים . ארה"ב היא אומנם כלכלה חופשית אבל אפילו שם , הם לא יתנו לשתי הענקיות ליפול , ולכן נראה שפורד תשרוד את המשבר

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שעשו קודמיי בהודעות מעליי ולא רק זה - אלה שמתי לב שיש כאן מגמה לרדת כמה שאפשר על מכוניות אמריקאיות - על מה ולמה ?

יש לאמריקאים מכוניות שהיפאנים יכולים רק לחלום עליהם - ובעיקר בגלל השם והכבוד שיש להם .

דודג' וויפר , שברולט קורבט , פורד מוסטאנג , פורד GT - תביאו לי שם של מכוניות (סליחה , גרוטאה) יפאנית אחת שמשתווה לאחת מהמכוניות שציינתי פה .

שוב - כמו שאמרתי בהודעה הקודמת שלי , לאמינות לא קשה להגיע , חלקים הכי מינימליסטים שיש מבטיחים אמינות,זה הפך לסמל של היפאנים - זה כול מה שיש להם להציע , חבל שה "אמינות הזאת" באה על חשבון איכות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, סבבה, קלטנו.

אתה חובב של כל המכוניות האמריקאיות ועכשיו נקבל הרצאה שרצופה בסטיגמות שאין להן אחיזה במציאות כמו "יש לאמריקאים מכוניות שהיפאנים יכולים רק לחלום עליהם - ובעיקר בגלל השם והכבוד שיש להם" ו-"מי שרוצה ליסוע ברכב זול,מינימליסטי,פשוט -שהטכנולוגיה שבוא הוא נוצר הייתה קיימת בשנות ה 30 - בבקשה".

עשה לנו טובה, חסוך מאיתנו.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות ספורט יפניות רבות "עושות גלים" באמריקה. ביקשת דוגמאות?

על ניסאן סקייליין אני בטוח ששמעת. כמו גם על טויוטה סופרה. האסתיוו היפניות גם הן לא יוצאות עם הזנב בין הרגליים.

לאמריקאיות יש היתרונות שלהם, מסכים לחלוטין. אך אין טעם להשוות בין מכוניות הספורט האמריקאיות לבין אלו היפניות.

מצטער, אבל לצקת מנוע בגודל 6 ליטר ולהוציא ממנו סכום נכבד של כ"ס אינו נחשב שיא הטכנולוגיה, ואת זה כל חברה יכולה לעשות. היפנים (והגרמנים) זוכים שוב ושוב באותות הצטיינות על מנועים דלי סמ"ק ורבי כ"ס. ראה ערך הונדה S2K, ניסאן סקייליין, וכל השמות הנזכרים לעיל.

גם בתחום הטכנולוגיה היפנים מתקדמים, ועוקפים את כולם בסיבוב. על הלקסוס LS החדשה כנראה לא שמעת, אם אתה עדיין חושב בצורה השבלונית הזאת. המכונית הזו מצויידת במיטב הטכנולוגיה, כולל מע' חניה וגיר אוטומטי בעל 8 הילוכים, וזה רק על קצה המזלג. לרשימה המלאה אני מזמין אותך לקרוא בגיליון "אוטו" האחרון, או שתחפש את הרשימה ברחבי האינטרנט.

לזרוק רפש לכל כיוון זה הכי קל, אבל לתת לזה ביסוס זה כבר יותר קשה.

אני מקווה שזו הודעה אחרונה שלי בנושא, איני מעוניין לבזבז את זמני והזמן של שאר החברים בויכוחים טיפשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות ספורט יפניות רבות "עושות גלים" באמריקה. ביקשת דוגמאות?

על ניסאן סקייליין אני בטוח ששמעת.

ניסאן סקייליין מעולם לא נמכרה בארה"ב (כי אתה בטוח מתכוון לסקייליין GT-R).

הייתה חברה בשם Motorex שייבאה בהזמנה מיוחדת סקייליינים לארה"ב והעבירה אותן תקינה אמריקאית אחת אחת, העסק נסגר אחרי שהבעלים הסתבך עם החוק, וכל זה אחרי שיובאו פחות מ-100 מכוניות.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, איך חולפת תהילת עולם?

איפה הימים שפורד טאורוס עמדה בראש טבלת המכירות, והחזירה את הסומק (לדקה-שתיים) ללחיי המנהלים הבכירים בדטרויט ?

מדהים שבארה"ב כלי הרכב הנמכר ביותר הוא, עדיין, טנדר. שני מליון בכל שנה.

ול- atsutupsk, בניגוד לאחרים שתקפו אותך, אני מסכים שהטכנולוגיה של היפנים פרימיטיבית. הונדה NSX. המנוע ב- הונדה S2000. טויוטה פריוס. סובארו אימפרזה STI. מיצובישי לאנסר EVO. ניסאן סקייליין GTR. המנוע של מאזדה RX-7. לקסוס LS.

פרימיטיביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן סקייליין מעולם לא נמכרה בארה"ב (כי אתה בטוח מתכוון לסקייליין GT-R).

הייתה חברה בשם Motorex שייבאה בהזמנה מיוחדת סקייליינים לארה"ב והעבירה אותן תקינה אמריקאית אחת אחת, העסק נסגר אחרי שהבעלים הסתבך עם החוק, וכל זה אחרי שיובאו פחות מ-100 מכוניות.

מוטי

אתה זה לא ידעתי.:oops:

תודה רבה מוטי, החכמתי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...