Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת היחידה של הלחצנים בקודנית...

katlani
שימו לב! השרשור הזה בן 2609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

חזרתי לאחר תקופה די לחוצה ומתישה...

רציתי לשאול אם ישנה אפשרות להחליף רק את היחידה של הלחצנים לקודנית כי הנוכחית שלי נמאסה עלי ברמות שקשה לי לתאר!

כל התנעה היא בלתי נסבלת כי הלחצנים לא מגיבים, וגם קרה לי פעם אחת שלא הצלחתי להניע כי 3 פעמים נכשלתי בהקשת הקוד.

הלחיצה כבר הגיעה למצב שעם אצבע כמעט ואין סיכוי שלחצן ילחץ וצריך להכניס מפתח כדי שהלחצנים ילחצו ויגיבו.

כמה עולה הסיפור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע,

פעם היה לי מקרה דומה בשלט רחוק של הטלוזיה.

פירקתי את הפלסטיק, הסרתי את הגומי של המקשים, ניקיתי קצת בפנים עם טיפה אלכוהול במגעים של הלחצנים - והופה - הסתדר.

לפי מיטב ידיעתי, לפחות בקודניות שהיו לי, מדובר באותו פטנט בדיוק, כפתורי הגומי המגעילים שיש להם עיגול מחומר מוליך מתחת ללחצן - שנוגע במעגל מודפס שנראה בערך כמו #.

אם המצב כ"כ גרוע - שווה לנסות את זה כפתרון זמני, ואם גם זה לא עוזר אולי אפשר לקנות כזה חדש/משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה יכול לצלם או לציין איזה סוג מדויק של לוח מקשים יש לך?

אולי דרך חשבונית או אחריות ההתקנה תוכל לציין דגם מדוייק?

באופן עקרוני, לוח מקשים יעלה לא פחות מ 100ומשהו שקלים , זאת אם ניתן עדיין להשיג/להתאים, והכל תלוי במה שמותקן אצליך באוטו.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה לארגן תמונה.

בגדול זה לוח מקשים צר וארוך עם שורה אחת של ספרות מאחת עד 5...

ויש נורית אדומה קטנה משאל ללחצים...

אם זה אומר משהו אז אני שמח. אם לא... נצטרך לחכות לתמונות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 שנים מאוחר יותר...

שלום

אני יכול לתרום מעט לעניין

היתה לי בדיוק את אותה הבעיה

באוטו שלי מותקנת קודנית של פויינטר (תמונת  קודנית  פו&.PNG

וככל שחלף הזמן הייתי צריך ללחוץ חזק יותר ויותר ובחורף המצב החמיר

עד שכמעט לא היתה תגובה.

בתוך הקודנית יש מעגל מודפס עם פחמים שעם הזמן מתבלים ובחורף הגומי שממנו עשוי לוח המקשים מתכווץ (כמו כל חומר בטמפרטורה נמוכה).

חשבתי לשנות את הקוד ולעבוד עם הלחצנים שכן מתפקדים אך עלות החלפת לוח המקשים 80 ש"ח (רדיו צליל ירושלים)

ולכן העדפתי כבר להחליף לחדש ולקנות לעצמי שקט להרבה זמן

ואולי אפשר למצוא בפחות מ-80 אם קצת מסתובבים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...