Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפוננט ב1000 ש"ח + מגבר או קומפוננט+6*9+מגבר?

idan_gal
שימו לב! השרשור הזה בן 6295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי איזה קומפוננט תמצא ב 1000 שקל?

ואגב אופציה הראשונה עדיפה!!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"י מה הוא יוגבר?

אמרתי מגבר עד 800 ש"ח

איזה מגבר יתאים לקומפוננט אני לא יודע. אז ציינתי רק מחיר, ומגבר וקומפוננט אתם תמליצו לי. כמובן בהתחשב בתקציב שציינתי.

אולי אתם ממליצים הפוך?

לקנות רמקולים 6X9 עד 1000 ש"ח

+

מגבר עד 800 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר עד 800 שקל לדעתי האופציה הכי טובה היא להתחיל לחפש ביד שניה

הגיביאל gto 75.4 יכולה להיות אופציה טובה, רק תחפש ותתעניין לגבי כל מגבר שאתה רואה ואל תתביש לקבל חוות דעת מהפורום.

עכשיו לגבי ההתלבטות השניה שלך,

במידה ואתה מתכוון להנות מהמערכת נטו ולא אכפת לך מהנוסעים שיושבים מאחורה אז בהחלט שסט קומפננט ב1000 בלי רמקולים אחוריים.

ובמידה ואתה לא מתכנן על סאב, אז עדיף לך לשים 6 על 9 מאחורה שיפיקו טיפה באס שתוכל להנות ממנו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר עד 800 שקל לדעתי האופציה הכי טובה היא להתחיל לחפש ביד שניה

הגיביאל gto 75.4 יכולה להיות אופציה טובה, רק תחפש ותתעניין לגבי כל מגבר שאתה רואה ואל תתביש לקבל חוות דעת מהפורום.

עכשיו לגבי ההתלבטות השניה שלך,

במידה ואתה מתכוון להנות מהמערכת נטו ולא אכפת לך מהנוסעים שיושבים מאחורה אז בהחלט שסט קומפננט ב1000 בלי רמקולים אחוריים.

ובמידה ואתה לא מתכנן על סאב, אז עדיף לך לשים 6 על 9 מאחורה שיפיקו טיפה באס שתוכל להנות ממנו.

בהצלחה.

קודם כל תודה על העזרה. של כולם כמובן.

ובקשר למה שהצעת... אני לא רוצה להתעסק עם יד שניה.

וסאב אני לא מתכוון לשים.

אז אתה אומר שעם אני לא ישים סאב או 6X9 כמעט ולא יהיה לי באס.

אז לא כדאי יותר ללכת על האפשרות השניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה לא להתעסק עם מגברים יד שניה. עם קצת חיפושים וסבלנות אפשר למצוא מגברים מעולים שבחיים לא היית מרשה לעצמך לקנות חדשים.

Good guy goes to HEAVEN

Bad guy goes to PATTAYA :twisted:

.PATTAYA ADDICT / REBEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תרצה להשתדרג בעתיד הקרוב? אם כן עזוב אותך 6X9. אם לא, עדיף לך באמת לקחת 6X9 של מורל + סט קומפוננט של מורל פולס + מגבר שיפתח אותם יפה ב-800 שקל ותהיה מרוצה. ה-6X9 אצלך הם אלה שיתנו את הבאסים יותר מהסט קומפוננט. לכן מומלץ יותר ככה, כמו שקודמיי אמרו לך.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהדעה שרוב הקומפוננטים לא נותנים באס היא בגלל התקנה לא נכונה.

צריך לבדוק לפני הקניה אם הקומפוננט מיועד לנגן בנפח של הדלת או בתוך תיבה.

חיבור הקומפוננט חייב להתבצע לפח של הדלת ולא לפלסטיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BORKA, אולי אתה צודק אבל אתה לא יכול להתווכח עם זה ש-6X9 נותנים יותר באס מרמקול 6.5 או 5.25.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מגבר יד שניה אני יכול למצוא ב800 ש"ח . איך אני ידע שהוא עובד כמו שצריך?

אני לא מתכוון להשתדרג יותר ממה שאני יקנה עכשיו. בגלל זה אני מתייעץ ובודק כל אפשרות שתיהיה הכי טובה.

אני לא מאזור הצפון. אני מבאר שבע...רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בדרום יש מפגשים. בטח יהיה עוד שבוע-שבועיים. לדעתי תמתין עם ההחלטה שלך עד שתשמע איזה סט יקלע לטעמך.

אתה בעצמך אומר שלא תשתדרג בעתיד, אז חבל סתם להמר.

לא חותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...