Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת לאוטו שלי, סוף כל סוף, מבקש המלצות וחוות דעת.

cold-sorrow
שימו לב! השרשור הזה בן 6278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלילה נגמר המלווה והגיע הזמן להתקין מערכת באוטו.

התקציב הכולל ( כולל התקנה חיווט והכל הכל הכל) הוא 5000 שקלים בדיוק. ניתן לגרד עוד טיפה ( 200-300) ולא שקל יותר.

התקציב יתחלק באופן הבא :

1. מגבר - 200 דולר, יקנה מהדיוטי פרי בעוד יומיים (Infinity REF 7541A). המגבר מוציא 284 RMS בגישור.

2. רמקולים - ירדתי מהאפשרות הצרפתית :p מאחר שדוד שלי שבר את היד ולא יוכל לסחוב כלום. אז הרמקולים ייקנו בארץ, התקציב הוא עד 1400 שקלים. אני שומע בעיקר טראנס והאוס ושירים קצביים.

3. רדיו דיסק - אני דיי סגור על ה 6850 של פיוניר. אני נגד העדר בפורום ש"אלפיין וקלריון זה איכות ופיוניר זה זבל",

אני לא אוהב את ההשמצות האלה ושמעתי הרבה המלצות על הרדיו דיסק של פיוניר, אם בכל מקרה למישהו יש המלצה במסגרת התקציב ( אני קונה רק מהארץ ), 1500 שקלים לרדיו דיסק- שימליץ.

4. סאב עד 800 שקלים כולל תיבה. קיבלתי הצעה לפיניקס גולד אוקטן R ב400 שקלים לא כולל תיבה, ממליצים ? וכמה וואט RMS הוא ? 250 או 200 ??

5. התקנה, אני מקציב 800 שקלים.

אני לא נגד חלוקה אחרת של התקציב, החלוקה הזאת פשוט נראית הכי הגיונית לטעמי ( אולי בזבוז מסויים על הרדיו דיסק ) אך איני מבין מספיק כדי לחלק אחרת את התקציב.

בסה"כ יצא 5300. כלומר אין לי אפילו שקל להוסיף.

תודה רבה מראש. אשמח לקבל תשובות :) ובע"ה בקרוב תהיה מערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק חדש. או משומש גם בא בחשבון?

כי כרגע יש המון ציוד מצויין ! ממש מצויין למכירה ביד שניה.

* מגברים לסאב. פיניקס גולד 600.1 ויש גם 400.1 ויש 500/1 של JL. לסאב!

מחירים (1200-1800)

* סאבים של רוקפורד HX2. . פיניקס גולד ZR. קסנון. מחירים (500-800)

* מגברים 4 ערוצים של פיניקס גולד. רוקפורד,סאונד סטורם (מחירים 800-1400)

אני פחות חובב של הJBL מהדיוטי פרי. (למרות ההצהרות של 104 לערוץ!)

* מגברים 2 ערוצים (רק לקדמיים) קיקר 200.2 או פיניקס גולד שניהם מוציאים

* קומפוננט שיוציאו יש של JL. פיניקס גולד ZR (שמעתי מציינים לדעתי) חדש

עולה כ 900 שקל.

יש עוד הרבה אחרים. הרץ, פוקל, אטון שמעתי וגם סבבה. סאונד סטרים.

(מורל לדעתי לא יתאים לך)

*רדיו דיסקים. יש המון משומשים למכירה ודגמים גבוהים. אלפיין 9835. 9855.

פיוניר 880. 8600. קלריון **8 ועוד.

איזה רכב???? מה גודל הרמקולי מקדימה? ומה העומק שאפשר להתקין?

ואני מציע לך. לקנות חלק. ולקנות מונו בלוק. ולא לתכנן על המגבר 4 ערוצים בשביל הסאב. בעתיד תצטער על זה.

אז תקנה אכשיו חלקים מצויינים, ותוסיף בעתיד מונו לסאב.

כי מה שאני מציע לך זה מוצרים ברמה גבוהה יותר. ולא לשדרג כל הזמן!

תוסיף חיווט 4G לפחות. שזה כ 250 שקל. התקנה טובה -400-700 שקל. ובידוד קדימה (500 שקל.)

ההמלצות שלי הן על איכות הציוד. (ואין לי קשר למוכרים)

אני חורג מתקציב. אבל הרמה של המערכת היא גבוהה יותר כמובן תלוי מה אתה בוחר.

אחרי עריכה! אני חושב. שבתקציב שלך. ואתה לא רוצה לשדרג העתיד. תחשוב טוב טוב לכיוון של משומש. אתה קונה מערכת של 12K-14K שקל ב חצי מחיר. עם בודקים את הציוד טוב. אין שם בעיה לקנות משומש.

ועם אני לא הייתי מתכנן מערכת אחרת. על סגנון אחר.

אני היתי קונה בלי לחשוב מערכת כזו על בסיס הציוד שכתבתי לך. (ועם היה לי כסף נוסף. ) הייתי קונה את המערכת לאבא מתנה שיהנה.

מערכת לי עם הייתי מתחיל היום. ולא רוצה לשבור את הכיס.

מונו 600.1 יספיק לרוב הסאבים.

סאב קסנון. חזק. מהיר איכותי

מגבר 4 ערוצים. רוקפורד 800A4. סאונדסטרים 720.4

קומפוננט פוקל אוטופיה הישן (שמפורסם עכשיו למכירה)

רדיו דיסק אלפיין 9835.

מערכת איכותי. ועם התקנה ברמה גבוהה. תיתן תוצעה מדהימה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי כל מילה במקום! זה גם מה שאני המלצתי לבחור אבל לא נראה לי שהוא רוצה יד שניה. תנסו לשכנע אותו! הוא מפסיד!

תומך בכל מה שאלי אמר בהודעה שמעליי. בהכל בלי להשמיט דבר.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

אז ככה. אני מעוניין בציוד חדש ורק חדש עם אחריות מקורית כך שכל היד שנייה נפסל על הסף. סליחה שלא ציינתי זאת קודם.

הרכב הוא פאסאט 2003. אני מדדתי בעזרת מטר את הקוטר של הרמקולים מקדימה והוא 16.25- כלומר 6.5 אינטש. השאלה היא אם אין הפתעות.. הגבהה לא מתוכננת או משהו בסגנון ופתאום אני יגלה שהקוטר האמיתי קטן יותר ותהיה בעיה, איך ניתן לדעת בוודאות ( בלי לפרק את הדלת לגורמים ) שהקוטר הוא אכן 6.5 אינטש ?

העומק ? אין לי מושג, מאמין שמספיק עמוק, כי זה פאסאט - הדלתות עבות מאוד.

אני עוד שנה מתגייס, ואני לא אתעסק שוב פעם עם המערכת. אני רוצה לגמור עם זה אחת ולתמיד בלי שדרוגים בהמשך, מה שיהיה עכשיו יישאר וזהו.

בבידוד אני לא אשקיע, אין לי מספיק כסף לזה ואני לא מוכן להתפשר על חלקים לטובת בידוד ( מפגר או לא מפגר זו ההחלטה שלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לחדד ולהוסיף שבזה שאתה מוותר על יד שניה כליל, אתה סוגר לעצמך הרבה דלתות

יש ציודים ממש מהחנות בחצי מחיר מחנות

Jealousy is misery, suffering is grief

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

" רדיו דיסק - אני דיי סגור על ה 6850 של פיוניר. אני נגד העדר בפורום ש"אלפיין וקלריון זה איכות ופיוניר זה זבל",

אני לא אוהב את ההשמצות האלה ושמעתי הרבה המלצות על הרדיו דיסק של פיוניר"

אני מאוד מאוד מסכים איתך במיוחד בתור אחד שיש לו את ה6850 הוא רדיו דיסק מצויין עם איכות מעולה יחסית והרבה פיצרים. אני אישית מרוצה מהרדיו דיסק הזה חבל על הזמן. ואם זה לא מספיק לך כנס ל www.onlinecarstereo.com ותראה את התגובות על הרדיו דיסק. לדעתי שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחדד את Soundman לגבי המערכת

חוץ מהמונובלוק שהייתי קונה משהו זול יותר ואפילו חזק יותר!

990 שקל!!וPLA3000DוPyle

המגבר מקביל לאנזר 1200D הישן למי שזוכר

בקיצור קניה עם הרבה תמורה למחיר לדעתי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MI-16. אני לא מסכים. כי אתה לא יכול להשוות את המגברים האלו. 600.1 PG. ו500/1 JL. מול פייל.

אולי הפייל יותר חזק. אבל שנייהם איכותיים יותר. והם עובדים על בסיס ספק מיוצב. שניהם נותנים הגברה דומה בלי קשר להתנגדות.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאלי אמר .

אין מה להשוות בין מגבר שכל שני וחמישי עושים לו מתיחת פנים , מסכן המגבר הזה יש לו פיצול זהות .

תמיד רצוי ועדיף לקנות משהו אמין ! ואני חוזר אמין !!

מאשר איזה זבל שכל יומיים הולך כפות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם ברמונדו מהפורום ולאחר שיחה איתו התברר לי דבר שלא שמתי אליו כל כך לב.

ה6850 בעייתי מבחינת שימוש ותפעול יומיומי, ולכן אני חותר עכשיו לכיוון ה5850 ואולי להשקיע יותר בסאב.

המלצות ?

( אני עדיין נגד יד שניה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק בעייתי בו?

לחבר שלי יש אותו, ולא נראה לי שהוא ממש סובל ממנו. להפך, הוא גורם לו רק לאושר. הפיוניר שש תשע והרמקולים החלשים שיש לו מקדימה נשמעים ממש טוב אם הHU הזה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם ברמונדו מהפורום ולאחר שיחה איתו התברר לי דבר שלא שמתי אליו כל כך לב.

ה6850 בעייתי מבחינת שימוש ותפעול יומיומי, ולכן אני חותר עכשיו לכיוון ה5850 ואולי להשקיע יותר בסאב.

המלצות ?

( אני עדיין נגד יד שניה )

יש בזה משהו, יש לי את ה-6850, ומה שעושה אותו בעייתי לשימוש יום יומי הוא לדעתי שהגנבים פשוט צדים את הדגמים האלו של הפיונייר וכשאתה רוצה למנוע את זה(את הגנבה) צריך להוציא את הפנל כול פעם כשאתה יוצא מהאוטו, הפנל חשמלי ויחסית עדיין מה שגורם לך למן תירתור "להוציא את פנל, להכניס את הפנל, להוציא להכניס" חוץ מיזה לא מצאתי בעיות בשימוש יום יומי... על איכות אני לא כול כך יכול לדבר לא ממש מבין בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוציא פאנל בכל מקרה, לא משנה איזה מכשיר יש לך.

לי היה HU של סוני די פשוט אפילו לא היה MP3 בו וגנבו לי אותו.. מה תגיד על זה?

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...