Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודה שבוע כן שבוע לא !

RuDiK-G
שימו לב! השרשור הזה בן 6287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם!

אז הבעיה שלי היא כזאת אני משרת בצבא בתנאי שבוע שבוע זאת אומרת מיום שראשון עד ראשון בצבא ואז עד יום ראשון הבא אני בבית עכשיו ניסיתי לחפש עבודה בתחנות דלק מקדונלסים וכו' וכל זה ללא הצלחה!

אני גר באשדוד

למישהו יש רעיון איפה אפשר לעבוד או אולי מקומות שהוא מכיר שאפשר לנסות שם?

תודה מראש על העזרה

רודי.

"בחיים כמו במהלך פניה אף פעם אל תעצור!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לך להתגייס לצבא אחר בנוסף וגם שם לשרת שבוע-שבוע, אבל כנראה שזה לא ריאלי.

אצלנו חלק מהטבחים והשק"מיסטים שעשו שבוע-שבוע עבדו בתחנות דלק, כך שאולי פשוט לא חיפשת בתחנות הנכונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלצרות, שטיפת כלים, שטיפת רכב, תחנות דלק וכל עבודה שלא מכבדת את בעליה.

לצערי העבודות לחיילים הם בד"כ שחורות.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לך להתגייס לצבא אחר בנוסף וגם שם לשרת שבוע-שבוע, אבל כנראה שזה לא ריאלי.

אצלנו חלק מהטבחים והשק"מיסטים שעשו שבוע-שבוע עבדו בתחנות דלק, כך שאולי פשוט לא חיפשת בתחנות הנכונות.

דבר ראשון חיפשתי בכל התחנות דלק ולכולם זה לא מתאים או השבוע שבוע או שבכלל אחרי הצבא

ודבר שני אני לא טבח ולא שק"מיסט אני נהג

"בחיים כמו במהלך פניה אף פעם אל תעצור!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...