Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SUBARU SVX

silent night
שימו לב! השרשור הזה בן 7530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אפשר מידע על האוטו כמה הוא סוגר כמה מאפס למאה ועוד ירקות??

מה שאני יודע שהמנוע שלה הוא 3300...זה הכל :p

ושאלה: כמה כאלה יש בארץ? יש אחת במגרש מול הבית שלי כבר שנה שם ואף אחד לא לוקח אותה...

:oops:

והנה כמה תמונות של מסובבת הראשים:

Subaru%20SVX%20Grigio.jpg

1010.jpg

svx_1.jpg

DrIvE AnD LeT DrIvE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קל זה למצוא את האינפורמציה פה ...(חוץ מה 0-100 )

http://autos.msn.com/vip/singleyear.aspx?modelid=2635&src=vip

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי יש שם פרטים מאוד כלליים...ומה לגבי השאלה השניה שלי, כמה כאלה יש בארץ? והאם הSVX יוצרה רק עם תיבה אוטומטית??? למה? :?

DrIvE AnD LeT DrIvE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלא מצאתי הרבה באתרי אינטרנט ....

אין ROADTEST בTOPGEAR ...

גם ב parkers אין אינפורמציה על המכונית ....

אני ראיתי כמה מכוניות כאלה... שתיים מהן ראיתי בחיפה ... (קריות ) ..

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ כאלה אבל לא הרבה, רכב נחמד מאוד לאותה תקופה, אומנם מנוע 3300 סמ"ק אבל לא מטוס רציני, אכן הגיעו לארץ רק אוטומט (בחו"ל אני מניח שיש ידני) ...

מה שמצחיק זה שהיא יותר יקרה מ-BMW סדרה 7 מאותה שנה, זה עוד דרך לראות את ההבדלים של שמירת ערך בין יפניות לשאר השוק (זה כבר לא משנה אם קוראניות, צרפתיות, איטלקיות או גרמניות) ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע גדול, לא מי יודע מה מנוצל.

אם אני לא טועה יש ת'רד פה שמסכם הרבה עליה...תעשה חיפוש.

ד"א, לכל העצלנים, לפני שאתם באים ופותחים ת'רדים על ימין ועל שמאל, תעשו חיפוש.

אתפ תתפלאו לדעת על מה דברו פה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחת למכירה ברעננה, אפשר לראות אותה כל יום כמעט בחניון הגג ברננים ליד מרפאת השיניים.

"If you really want something in this life you have to work for it.

Now quiet, they're about to announce the winning numbers !"

-Homer Simpson .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קל זה למצוא את האינפורמציה פה ...(חוץ מה 0-100 )

http://autos.msn.com/vip/singleyear.aspx?modelid=2635&src=vip

בתמונות של הגלריה יש תמונת פנים של ה INTERIOR תראו איזה ידית המברקס מסוגננת חמוד.. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ כאלה אבל לא הרבה, רכב נחמד מאוד לאותה תקופה, אומנם מנוע 3300 סמ"ק אבל לא מטוס רציני, אכן הגיעו לארץ רק אוטומט (בחו"ל אני מניח שיש ידני) ...

מה שמצחיק זה שהיא יותר יקרה מ-BMW סדרה 7 מאותה שנה, זה עוד דרך לראות את ההבדלים של שמירת ערך בין יפניות לשאר השוק (זה כבר לא משנה אם קוראניות, צרפתיות, איטלקיות או גרמניות) ...

תגיד אתה רציני?

אתה רוצה להגיד לי שאתה משליך משמירת הערך של מכונית GT גדולה יפנית על ההבדלים בין שמירת ערך של יפניות ואירופאיות?

ההשוואה הזאת לא נכונה מיסודה, השוואות כאלו עושים בין יותר מדגם אחד ומשווים דגמים מאוטו סגמנט, לא מכונית GT מול מכונית פאר.

נחמד גם שקבעת ש-BMW לא שומרת ערך.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אתה רציני?

אתה רוצה להגיד לי שאתה משליך משמירת הערך של מכונית GT גדולה יפנית על ההבדלים בין שמירת ערך של יפניות ואירופאיות?

ההשוואה הזאת לא נכונה מיסודה, השוואות כאלו עושים בין יותר מדגם אחד ומשווים דגמים מאוטו סגמנט, לא מכונית GT מול מכונית פאר.

נחמד גם שקבעת ש-BMW לא שומרת ערך.

אני יודע שזו לא השוואה כמו שצריך, אבל תעשה לי טובה, מכונית GT גדולה יפנית ???

ה-BMW מהירה יותר, חזקה יותר, יקרה יותר, מפוארת יותר, מאובזרת יותר וכו' ...

הקטע עם ה-SVX ממש מוגזם לפי דעתי, המחירון שלה פשוט מצחיק, עוד בדיחה טובה של לוי יצחק ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל...

רדרוז צודק.

אני גם הבאתי השוואה כזאת לא מזמן, וזאת לא רק ה-SVX אלא גם מכוניות כמו MX3 וסליקה. יש גם גרמניות - גולף GTI מתחילת שנות ה-90, פולקסווגן קוראדו...

ואם תביטו במחירון תגלו שב.מ.וו באמת לא שומרת מי יודע מה ערך...

דוגמאות?

ב.מ.וו 740 שנת 1993 עולה 58000.

מאזדה MX3 מאותה שנה עולה... (תחזיקו חזק) - 55000.

מיצובישי ספייסוואגן 1993 עולה 51000...

סובארו SVX שנת 1992 עולה 81000 במחירון. הב.מ.וו היחידה שמתקרבת אליה זו 740L עם 60900...

למרצדס לעומת זאת יש שמירת ערך טובה יחסית. SE300 שנת 1993 עולה 123 אלף. אבל E230 מאותה שנה של הסובארו עולה 64000...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...