Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דברים רעים באים בצרורות...

בטאמן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידעתי את זה, זה לא חידש לי, אני מכיר את האוטו שלי, וגם התכוננתי מראש.

בעיית חשמל

הרי הנורה האדומה של מד החום-שמן פשוט צעקה "המכונית הולכת להתקלקל", ואני, כמו בנאדם שפוי שמעדיף להקדים תרופה למכה, לקחתי אותה למוסך לבדיקה של המערכת. ברור שהם מצאו שהכל בסדר, ושהם לא יודעים על מה אני מדבר.

שזה מאוד מעניין, כי אתמול ב-22:00 נשמע "צק" בתא הנוסעים הצרפתי ואחריו הבחנתי במשהו מעניין, מרענן, חדש - חושך בלוח המחוונים. 15 שניות מאוחר יותר הבחנתי במשהו נוסף - המחוונים שלי, כולם למעט הספידומר, יצאו לחופשה. גם השעון הדיגיטלי לא עובד. הממ...

טוב. חניתי ליד בית של חבר. כיביתי והתנעתי כדי לבדוק שהסקטור הזה עדיין עובד. יצאתי ובדקתי שכל אורות הנסיעה עדיין עובדים. נהדר.

משם המשכנו למסיבה אצל חבר אחר בפיתוח, ובשלוש וחצי בבוקר, עת עזבתי והתיישבתי במכוניתי עם ידידה (שמאוד התלהבה מהאוטו, דה-הא), קרה משהו מעניין.

האימובילייזר לא נדלק.

מה?!

כן. הסוויץ' עובד, יש חשמל, האזעקה פועלת, אבל האימובילייזר לא נדלק. וואלה. אין איך להתניע את האוטו. בעסה.

אז ביום שני (מה לעשות, מחר אני עסוק) סוזנה שוב תעלה על גרר בדרכה למוסך ליטל, שם יקבלו על הראש ויטפלו בה הפעם (אם ירצה השם, כמובן) כמו שצריך.

הטמבל פה, בעצם, זה אני. הרי אני נתתי לאוטו לצאת מהמוסך עם נורת החום-שמן דולקת, כשידעתי שזו תחילתה של בעיית חשמל. הייתי צריך להתעקש על בדיקה מדוקדקת יותר.

אמממ...

מישהו מכיר מוסך טוב ל-PSA שיטפל טוב באוטו? כולל מוסכי חצר מבחינתי.

מורשה מורשה, אבל לא יכול להיות שאני אחזור ל'ליטל' שלוש פעמים בשבוע על אותן בעיות, ועוד אצא עם חדשות!!!

בטאמן

(-;

מכונית צרפתית אינה בעייתית כי היא רואה מוסך, היא בעייתית בגלל המוסך שהיא רואה!

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה מאוד מעניין, כי אתמול ב-22:00 נשמע "צק" בתא הנוסעים הצרפתי

האימובילייזר לא נדלק.

לא בקטע של זלזול או משהו, אבל...

ניסית לבדוק פיוזים? יכול להיות שחיווטו את האימובילייזר על המתח של לוח השעונים(מתיבת הפיוזים), וברגע שהלך לו הפיוז, אין אימובילייזר... כנ"ל לגבי התקנות של כל מיני דברים אחרים ש(אולי) יש להם פיוז על חיווט המתח עצמו (ולא בתיבה). אולי לפחות תוכל לחסוך את הגרר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועם זאת - אתה צודק במה שאתה אומר בנוגע לפיוזים (למרות שאני מהמר על משהו יותר גדול, המכונית הזו לא יודעת להתקלקל בקטן) - שווה בדיקה.

אני עדיין הולך לגרור אותה - זה גם ככה כלול בביטוח שלי, ואני לא רוצה לקחת את הסיכון שמה שפגע בלוח השעונים ובאימובילייזר יפגע, נגיד, בתרמוסטט ובמאווררים - אני לא צריך ראש מנוע על הראש עכשיו.

בטאמן

(-;

און דה גרר...

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי בעיות לא קשורות, אחת כתוצאה מיוניט לא אמין שגורם לנורת חום שמן לדלוק, שווה בדיקה אבל לא היסטרי.

הבעייה הנוכחית נראית כבעיית נתיך קלאסית בתוספת אימובילייזר עם סוללת גיבוי, דבר שגורם לו להמשיך לעבוד מספר שעות.

בקיצור תחליף נתיך ואז תתפלל שהאימוביליזר יזכור את הקוד שלך ואם לא תצטרך לטלפן ליצרן עם מספר סיריאלי כדי לקבל קוד ראשוני לשחרור.

אריאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משם המשכנו למסיבה אצל חבר אחר בפיתוח, ובשלוש וחצי בבוקר, עת עזבתי והתיישבתי במכוניתי עם ידידה (שמאוד התלהבה מהאוטו, דה-הא), קרה משהו מעניין.

אמממ...

מישהו מכיר מוסך טוב ל-PSA שיטפל טוב באוטו? כולל מוסכי חצר מבחינתי.

מורשה מורשה, אבל לא יכול להיות שאני אחזור ל'ליטל' שלוש פעמים בשבוע על אותן בעיות, ועוד אצא עם חדשות!!!

למה duh שהיא התלהבה?

זה לא אלמנטרי בכלל שבנות מבינות (No offence לשמוכנות הפורום)

בדרך כלל שלא לדבר על ZX... (מילא מיאטה או בימר. יו נואו, דברים

שקל להן להתלהב מהן... :D )

תומר המליץ על אביב אריאלי במוסך "הדקל" בהרצליה.

לא ניסיתי עדיין. בקרוב.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה לבדוק את הפיוזים, כדבר ראשון ..

אם תמצא פיוז שרוף שהחלפתו תפתור את הבעיה הנוכחית, נדמה לי שאין ברור מזה !

לגבי הנורה שדלקה לך, ייתכן ויש בעיה במגעים של היוניט הספציפי, מאחר ולמיטב ידעתי הינונים הללו פועלים בצורה של סגירת מעגל ברגע שלא מגיע חשמל מהיוניט ואז הנורה נדלקת. או במילים אחרות, ברגע שהיוניט מתקלקל או שהחוט שלו מנותק, הנורה דולקת..

לגבי מוסך,

נסה את המוסך של תמיר בא.ת. חולון (ליד טמפו),

טל' 03-5583857 (מתעסק כמעט רק עם PSA, הרבה מהחברים שלי מטפלים אצלו, לא יקר, עובד נקי ומסודר, מומלץ מאד !!).

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...