Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טקסים לפני השינה

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיות שינה קשות בשנים האחרונות (בערך 15 שנה).

אם שמתם לב לשעה הממוצעת של ההודעות שלי, תראו שהרוב הן אחרי 1 בבוקר.

לכולנו יש טקסים קטנים שאנחנו עושים לפני השינה כדי לישון יותר טוב. שלי זה פשוט לשים אטמי אוזניים ולעשות קנאקים בעמוד השדרה.

מה אתם עושים כדי לישון יותר טוב? אני ממש צריך לדעת, כי אני תמיד עייף.

(אל תגידו לי שסקס, זה ברור, אבל אין את האופציה כרגע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בד"כ צופה בנשיונל ג'אוגרפיק. שלא תבין לא נכון: זה לא שהתוכניות שלהם מרדימות, זה רק אני שעייף.

עוד תוכנית מצויינת ששווה לראות בשעות האלה היא "מה למדע ולוילון האמבטיה?" שמשודרת בערוץ 8.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם את הראש על הכרית, וסופר עד 10.

בצבא תמיד היו צוחקים עלי שאני נרדם תוך 20 שניות מהרגע שנכנסתי למיטה, לא משנה מה יהיה בחדר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם עושים כדי לישון יותר טוב? אני ממש צריך לדעת, כי אני תמיד עייף.

תלך לראות רופא שמתמחה בהפרעות שינה. קושי להירדם יכול לנבוע מהרבה סיבות שונות ומשונות רק שלא חייבים להמשיך לסבול מאחר שיש להן פתרונות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ש-falou אמר - אם אתה לא מצליח להרדם זה אומר שיש לך בעייה אמיתית שדורשת טיפול. אין שום דבר "רגיל" שתוכל לעשות בכדי לפתור את זה. אתה צריך ללכת למעבדת שינה ולהבין מדוע אינך ישן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שיטה בדוקה להירדם -

אני יושב איזה שעה על המחשב, אחר כך הולך לעשות סיבוב ברגל לעשן איזה סיגריה שתיים, אחר כך מתקלח ויושב לקרוא ספר איזה שעה ובסוף בשעה שלוש לפנות בוקר כשאני מכבה את האור אני נרדם בקלות תוך משהו כמו חצי שעה עד שעה של שכיבה במיטה.

תמיד עובד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שיטה יותר טובה

אם עד 12 וחצי לא נירדמתי בקלות אז אני מוציא את החורטיצה מהמקפיא מוזג לכוס עם XL שותה אחת

הולך מיתנחל אצל חבר, שותה עוד אחת

מרים טלפון לעוד כמה חברים, שותים עוד אחת

נוסעים למועדון / דאנס בר, עושים מה שעושים...

, חוזרים עם או בלי סחורה, נירדמים ב 9 בבוקר קמים ב 1-2 בצהריים ואז בלילה שאחרי נרדמים בקלות ב 12 וחצי

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי תקופה של בעיות שינה טפתרתי אותה על ידי דבר פשוט מאוד - חזרתי להתאמן.

לרוב יש 2 סיבות שבגללן לא נרדמים - חוסר עייפות פיזית, ולחץ\חרדה. את העייפות הפיזית אפשר לסדר באמצעות אימונים, וכדי להוריד לחץ וחרדה יש "רגיעונים" במרשם רופא (הכוונה היא לא לכדורי שינה אלא לתרופות הרגעה במינון נמוך מאוד).

מקסימום - שותים כוס יין מלאה והולכים לישון :)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...